Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod FreeLiard 19. 4. 2021 16:38

Zdravím, mám dotaz. U RB jsem si vyhlídl CHYTRÝ ÚČET. Lze u RB mít více běžných účtů v jedné měně zdarma? Chtěl bych min. 2 korunové účty.
FreeLiard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 4. 2021 17:53

Ano, uctu muzes mit kolik chces...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 20. 4. 2021 06:19

FreeLiard píše:Zdravím, mám dotaz. U RB jsem si vyhlídl CHYTRÝ ÚČET. Lze u RB mít více běžných účtů v jedné měně zdarma? Chtěl bych min. 2 korunové účty.

Ano, lze. Mám 2 korunové účty.


-- 20. 4. 2021 08:21 --
Kdy bylo to poslední oznámení změn u kreditních karet? Lze ještě na základě toho vypovědět kreditku okamžitě?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod FreeLiard 21. 4. 2021 19:27

A lze více úctů zřídit online? Nebo musím na pobočku? �
FreeLiard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DrumSession 26. 4. 2021 19:26

8-D :shock: 8-D Ha ! Tak RB se evidentně inspirovala (jak jsem ji mírně poškádlil v ING-tématu)
a přihlášení přes SMS kod posunula na druhou pozici...wooow !
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 27. 4. 2021 10:14

No to jsem tedy hned nespokojený zákazník ... mě se líbilo a vyhovovalo, jak to bylo :D :D :D
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 29. 4. 2021 07:31

Po dnesni aktualizaci android appky se v ní konecne zobrazuji i produkty RSTS.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 29. 4. 2021 10:32

Hlavně po dnešní aktualizaci appka nefunguje... ani RB klíč...
JakubAsgard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 29. 4. 2021 10:45

Nefunguje nic, apka, IB ani RBroker, prý od 12ti
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 29. 4. 2021 11:31

Já jsem zatím nic neaktualizoval (byť tam jedna RB aktualizace čeká) ... a v tuto chvíli v apce normálně funguju ...

edit.
Tak jsem aktualizoval apku a vše funguje jak má a jak si představuji od své new bankovní hračky ... 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goropes 3. 5. 2021 11:21

mám nově zřízený chytrý účet RB přes akci ušetřeno, můžu dodatečně využít rb mobilitu ke zrušení účtu ING? eventuelně můžu tak zrušit i další účty (např. mBank), které už nepoužívám? tj. můžu zadat více žádostí na mobilitu současně?
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 4. 5. 2021 09:51

mBank měla možnost (když jsem rušil účet) zrušit sama sebe přes bankovnictví ve vlastním účtu. Nebylo nutné používat mobilitu. Nevím, jak teď aktuálně.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod y2key 4. 5. 2021 20:39

goropes píše:mám nově zřízený chytrý účet RB přes akci ušetřeno, můžu dodatečně využít rb mobilitu ke zrušení účtu ING? eventuelně můžu tak zrušit i další účty (např. mBank), které už nepoužívám? tj. můžu zadat více žádostí na mobilitu současně?

Tak v první řadě je otázka, jestli jsi u ING do příslušného termínu povolil předání informací k RB. Pokud ano, tak by to asi mělo fungovat. Akorát nevím, jak to bude s tou odměnou, protože předpokládám, že od Usetreno už jsi odměnu nějakou dostal. Pokud by se ti podařilo získat i odměnu v rámci té akce přechodu, tak by to byl slušný tah.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dandík 5. 5. 2021 10:53

Banka inspirovaná klienty. ČNB sice od června umožní zvýšit limit pro okamžitou platbu na 2,5 milionu, Rajfka se ale vydá opačným směrem a sníží ho (u odchozích) z 400 tisíc na 100 tisíc. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42427 ... upne-limit
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 5. 2021 23:16

jj snižuje a see 477 a 475
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků