Kecy o ničem

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 20. 6. 2021 08:19

V návaznosti na tento příspěvek vznikla následující diskuze. Protože její hodnota byla vyšší než nulová, proto je uchována dalším generacím.

bubocz: mám ti vzkázat od MilanBrno, že nic takového nejde, že už ti tu někdo odpovídal. To že to nebyla Linda ho nezajímá, a nemáš psát duplicitní příspěvky. On totiž místo toho, aby odpovídal na fóru, tak příspěvky nahlašuje :roll: :roll: :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antonsek 20. 6. 2021 08:34

Ten je ale zákeřný. Ještě že tu není moderátorem, by ho rovnou zaBANoval. :roll: :roll: :lol:
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 6. 2021 08:55

(lehký OT povzdech)
...nebo Milan rovnou napíše SZ autorovi příspěvku, kde mu vynadá do blbů apod., že toto není pravda a dotyčný lže, na toto už se odpovídalo atd. Jistě se to stalo několikrát nejen mě :(. Toto fórum fakt není infocentrum nějaké finanční instituce.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 6. 2021 09:10

potrefena husa nejvic kejha...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 6. 2021 09:11

minarjo píše: ... Toto fórum fakt není infocentrum nějaké finanční instituce.


Toto mám chápat tak, že milan má v podstatě pravdu? Já si totiž myslím, že v podstatě má, a že pokud chtěl bubocz odpověď od Lindy, pak ji mohl upozornit na svůj příspěvek SZ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 6. 2021 10:02

Pokud mi neco (nekdo) vadi, tak to resim s konkretni osobou, ktere se to tyka.
Ona pak ma moznost to zmenit nebo vysvetlit.
A tak to delam i v realnem zivote, tedy z oci do oci (mezi ctyrma ocima)
Coz samozrejme malokdo dokaze a uz vubec to neni bezne. Vetsina radeji "pomlouva" a resi to s kazdym jinym jenom ne s tim koho se to tyka...
Naposledy upravil milanBrno dne 20. 6. 2021 10:30, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 20. 6. 2021 10:07

Asi budeme muset udělat zase nějaký sraz, aby se ukázalo, že je rozdíl mezi SZ a z očí do očí :lol:

Založím na to téma.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 20. 6. 2021 20:01

minarjo píše:(lehký OT povzdech)
...nebo Milan rovnou napíše SZ autorovi příspěvku, kde mu vynadá do blbů apod., že toto není pravda a dotyčný lže, na toto už se odpovídalo atd. Jistě se to stalo několikrát nejen mě :(. Toto fórum fakt není infocentrum nějaké finanční instituce.


Ano, našel jsem SZ, že to mám smazat, ale byla jinak psaná korektně

-- 20. 6. 2021 21:03 --

drkarel píše:
minarjo píše: ... Toto fórum fakt není infocentrum nějaké finanční instituce.


Toto mám chápat tak, že milan má v podstatě pravdu? Já si totiž myslím, že v podstatě má, a že pokud chtěl bubocz odpověď od Lindy, pak ji mohl upozornit na svůj příspěvek SZ.


Jo, uznávám, to mne nenapadlo, nejsem zvyklý SZ nějak extra používat, aktivně jsem je použil minimálně.
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 21. 6. 2021 00:40

Kdyby vsichni vsechno resili pres SZ, pak by cele forum ztratilo smysl.

milanBrno je dost hruby/arogantni/utocny, coz je videt na mnoha jeho prispevcich. Mel by proste radeji prispevky, ktere se mu nelibi IGNOROVAT a ne na jejich autory utocit/urazet -> toto je vcelku zakladni etiketa na vsech forech.

Ano, mnohdy ma pravdu, ale slusnost mu proste bohuzel chybi.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 21. 6. 2021 07:36

A ať to OT dorazíme (já to odpoledne smažu) - ještě na mě prská, že jsem na fóru leží už dvě hodiny spam, který mi nahlásil a já ho nesmazal. Bohužel vůbec nemá tucha, že jsem předtím smazal další 20 spamů, které on ani neviděl, jenom prostě jsem přišel v jiný čas než on :roll: :roll: :lol:

A souhlas s tím, že pokud by vše fungovalo jen přes SZ, tak z tohoto fóra nemáme nic. A jsem velmi vděčný všem, kteří na již jednou zodpovězenou otázku odpoví znovu případně odkážou na odpověď. Bez nich by toto fórum bylo mrtvé. Díky :tleskani
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 6. 2021 09:28

Jasně, ale všeho s mírou. A možná to nevíte, všichni tady máme nějaké mouchy, případně arogantní chvilky. :) Mně se třeba moc nelíbí, jak tu ventiluješ něco ze soukromé korespondence. (A podotýkám, že milana mám v nepřátelích, čímž se ochuzuji o jeho SZ. Ono i u nich platí to, co píšu na začátku.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 6. 2021 13:06

Nechapu, proc tu Rope lzes (byl to tyden a byl jsi online), ale budiz, ocividne nema smysl to rozebirat... Kdyz me nekdo chce ocernovat ok (zacal minarjo a pokracuje Rop)

Ocividne nikdo muj prispevek s vyvetlenim nepochopil a vykladate si jej jak se Vam hodi.
Coz ostatne plati i o mych dalsich prispevcich...

Ze ve svych odpovedich vyjadruji i co si myslim, je pravda. Opet jako v realnem zivote (co na srdci to na jazyku).
Ze to obnasi same nevyhody? Ano. Treba v praci bez odmen a bez povyseni...
Ale jsem uz takovej...

PS: Ono, je treba jeste rozlisovat, na koho jsem nevybiravy...
A take se hned neurazit, kdyz je zmineno sluvko blbec. Par lidi zde z fora to chape, ale je jich pomalu...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 21. 6. 2021 13:54

Taky se můžeme vrátit k tomu, co tu bylo přede mnou. Že přes zaspamované nahlašování příspěvků nikdo neřešil i správně nahlášené příspěvky. A ty ležely roky. A pak se najednou řeší, že někde nechám plynout diskuzi špatným směrem - a jak vidno uživatelé sami se ozvou, že by to chtěli hodit do separé tématu. Moderování není jen o mazání a stát nad každým příspěvkem jako policajt s obuškem. V tom je zásadní rozdíl mezi námi. :nenapadne
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 6. 2021 14:23

Za práci admina bych Tě spíš pochválil. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 6. 2021 14:26

Jasne, ale i to nahlasovani je o nazoru ci uhlu pohledu. A neznamena, ze se ma prispevek hned smazat. Ze se obcas (nebo vetsinou) neshodneme, preci nemusi hned znamenat, ze jsem tim spatny clovek...

Samozrejme priznavam, ze jsem to sveho casu dost prehanel (at uz nahlasovani nebo SZ) a nekdy hodne nevybirave...Stalo se, bohuzel...Udelal bych to nyni jinak? Urcite. Tim ale netvrdim, ze jsem se vylozene zmenil, jen je tu jisty posun/umirneni...

Nemam problem, priznat (verejne) chybu nebo prijmout kritiku (nevybiravou), ale musi byt objektivni.
Kdyz mi nekdo napise, ze jsem blbec a nic vic, tak je to jen nadavka (urazka), chcete-li nevhodne chovani. Ale kdyz napise i duvod proc si to mysli, tak mi to prijde v poradku (ono nevhodne sluvko je duraz a ma slouzit k zamysleni, nikoli jako utok - alespon co se tyce me/mych prispevku). A to je prave ten zasadni rozdil mezi mnou a ostatnimy...(ja nenadavam)

A v 90% mych SZ je pouze to, ze dotycny neumi cist. A pokud nekdo tohle bere jako urazku a aroganci ci utok (jak pise Zedna), tak potom jsem vinen v plnem rozsahu...

A jakym lidem pisi?
Pokud me neco zajima, tak je zakladem precist si podminky (akce, odmeny, provozu). Ale je tu spousta takovych, co cteni podminek povazuji za sproste slovo a tvrdi, ze od toho je tu prece forum, aby je nemuseli cist...Takze misto precteni jedne A4 tu sazeji desitky dotazu...
Neco jineho je, kdyz podminky nepochopim, ano od toho je tu forum.

A takhle bych mohl pokracovat v dalsich pripadech. Rozhodne nejsem takovy ... jakeho tu ze me delate.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků