Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Milos 15. 1. 2022 18:21

Já v appce u Chytrého účtu (migrace z ING) úrokovou sazbu 1% normálně vidím (Detail -> Ostatní -> Detail účtu), stejnou sazbu vidím i v IB. Máš na tom účtu nějaké peníze nebo nemáš? Sazba se u RB účtů obvykle aktivuje nenulovým zůstatkem.

Všude (v appce i IB) vyskakuje nabídka na spořící účet XL se sazbou 2.5% od 1.2.2022, proto tu nabídka na spořící účet TOP se sazbou 1.6% asi stáhli. Nicméně přes "nákupní košík" lze tento spořící účet TOP i nadále založit.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 15. 1. 2022 18:43

culti : jestli tam máš 0 zůstatek, tak to ukazuje 0% úrok.Ten se zobrazí,až tam budou peníze.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 1. 2022 12:35

Na s.ú. TOP (via ING) mi svítí 1,60%. Dle podm. bys měl založit další, XL s 2,5% do 150 tKč od 1.2.22.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod culti 16. 1. 2022 22:08

Díky moc všem za reakce.
Ano, mám tam 0, takže proto tam nevidím tu úrokovou sazbu.
Jinak v shopu jsem tu nabídku na založení TOPu našel. Nezkoumal jsem, jestli sedí těch 1,6% dle nabídky, protože to pro mě zatím není zajímavé(jinde dávají více). Takže zatím počkám i s tím, že až budu potřebovat založit, tak už nebude nabídka aktuální.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 18. 1. 2022 21:56

Akce k nové debetce:
Zaplaťte novou kartou alespoň 3x do 31. 3. 2022 u obchodníka a získáte od nás další bonus 500 Kč.
https://www.rb.cz/attachments/pi/pravid ... ani-dk.pdf
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 19. 1. 2022 09:06

hm, takže když už jsem účet v rb měl, dostanu zase prd...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MP007 19. 1. 2022 09:40

Dle podmínek jde o debetku vydanou i dříve ovšem k účtu zřízenému v rámci "akce ING-RB" - rozumím tomu správně? Nebo to vymysleli snad jen pro majitele účtu, kteří kartu dosud neměli?
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 19. 1. 2022 09:47

to z těch podmínek nějak nedokážu vyčíst... Každopádně zkusím zaplatit třeba 3x 1kč a pak se uvidí, jestli to cinkne nebo ne...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrmegac 19. 1. 2022 10:06

No že bych si o tu kartu požádal? Má RB karta nějaké další výhody?
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 1. 2022 10:31

MP007: dle jakych podminek jde o kartu sjednanou i drive? Dej odkaz.
Ja v podminkach vidim sluvko SJEDNATE (ne sjednali jste)...
Nemluve o datumu platnosti 17.1.2022 a NE 2021
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda_s 19. 1. 2022 10:36

ano, máš recht, píše se tam sjednáte. Ale kdyby to mělo fakt být natvrdo sjednaná karta právě po 17.1., předpokládal bych textaci jako "sjednáte si v době trvání akce" nebo něco podobného...

Jak jsem psal, vyzkouším. A to víc možnosti. V rodině mám několik variant:
- dříve založený účet s vydanou kartou, nastaveny na něj podmínky RB-ING
- účet založený v rámci RB-ING, karta vydaná v 2021, aktivovaná, ale dosud nikdy nepoužitá
- účet založený v rámci RB-ING, o kartu požádáno dnes

myslím si, že smyslem akce ze strany RB je pokus "rozhýbat" bývalé klienty z ING, kteří si založili účet, převedli peníze, ale dál s RB nedělají nic...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod petrmegac 19. 1. 2022 11:24

No peníze převedli ale už RB na lepší spořák.
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 19. 1. 2022 11:42

no, když tak trochu znám klienty z ING, tak si myslím, že spoustu z nich to nikam nepřevedlo...

ING už dlouho před koncem taky nebyla mezi premianty se sazbou, ale zůstatky mnoha klientů byly docela značné...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MP007 19. 1. 2022 11:49

milanBrno: Máš pravdu, jen mi ta jejich formulace přišla poněkud nešikovná. Pouze pro nově založené karty...
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 20. 1. 2022 09:18

Tak jsem si dnes kvůli tomu bonusu 500Kč zažádal o debetní kartu k RB/ING účtu. Při migraci z ING jsem o kartu nežádal, jelikož už jsem měl u RB jiný běžný účet z dřívější doby, včetně debetní i kreditní karty.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků