Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 20. 1. 2022 09:29

Děkujeme za informaci... :D
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 21. 1. 2022 01:08

Podle znění pravidel akce 500Kč za novou kartu tedy předpokládám, že se týká všech klientů kteří splní podmínky pravidel - i těch, kteří nabídku nemají v IB, emailu a nikde se jim nezobrazuje. Je to tak?
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Milos 21. 1. 2022 09:42

Ano, dle podmínek té reklamní akce je to tak.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod jir.vesely 21. 1. 2022 19:28

Hmmm, já třeba dostal email s odměnou na debetku, kterou už mám přes rok a i to znění na linku z emailu tomu odpovídá. Tohle bude částečně cílená akce.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 21. 1. 2022 20:25

Já právě email nedostal ale o akci vím, debetku ještě nemám a pravidla mně účast nezakazují, tak uvidíme. Reklamace / FA to asi jistí.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 21. 1. 2022 21:14

@jir.vesely: jo, také jsem dostal nabídku na x let starou debetku. Asi proto, že ji prakticky nepoužívám.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jjrr 22. 1. 2022 04:38

Já také debetku k RB účtu nemám, ale nepřešel jsem z ING, takže smůla asi.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 1. 2022 00:20

vlazy píše:Ještě by mne zajímalo jestli v IB je možné vystavit potvrzení o provedení platby SIPO tak jak to jde u jiných běžných plateb. Máte to někdo vyzkoušené?
Heavy71 píše:Je to možné, jako u všech odchozích plateb.
"Potvrzení o transakci naleznete v hlavním menu v sekci "PLATBY". V horní části zvolíte účet, jehož platby chcete zobrazit. Následně se vám níže v části "Provedené" zobrazí všechny platby za zvolené období. Kliknutím na vybranou platbu zobrazíte její detail a v něm kliknete na tlačítko "PDF Potvrzení"."
U SIPO to bohužel v RB možné není a asi nikdy možné nebylo. Pokud se nepletu tak ještě někdy loni šlo alespoň stáhnout výpis za třeba 1 den, ale když to nyní zkouším tak už to bohužel nejde. Když si u výpisů nastavím filtr na jeden stejný datum od do tak mi to stejně najde výpis za celý měsíc a ne pouze za ten jeden konkrétní den. Bohužel to co bylo v RB dobré tak to asi zrušili aby dali najevo, že služby o které by klienti měli zájem jich nezajímají a nehodlají jim je dát k dispozici. Na jedné straně táto banka přebírá klienty jiných bank, ale nic nedělá pro to aby si jich u sebe udržela. Potřeboval bych potvrzení na odchozí platbu SIPO, ale 200 Kč za to tuto banku nehodlám sponzorovat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod petrmegac 28. 1. 2022 17:46

Jeden technický dotaz. Změna PIN na kartě jde provést v bankomatu RB. Znamená to, že v bankomatu jiné banky to nejde nebo je to za poplatek?
petrmegac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A_Delarge 31. 1. 2022 19:06

Pro ty, jenž nemají RB jako "hlavní" účet přichází spíše nepříjemná změna:

chceme, aby pro Vás byly naše služby a produkty vždy výhodné, a proto přicházíme se zjednodušením pravidel pro získání bonusového úročení na Spořicím účtu XL!

Jak již víte, Vaše úspory jsou zhodnocovány bonusovým úrokem v případě, že splníte aktivitu na svém běžném účtu. Od 1. 3. 2022 však dochází ke změně pro AKTIVNÍ a CHYTRÝ účet a věříme, že i ke zjednodušení této podmínky.
Přílohy
rb.png
A_Delarge
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 31. 1. 2022 19:21

Lepší mít prémiový, no. Už předtím mi to dávalo větší smysl.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 31. 1. 2022 19:37

Nemýlím-li se tak, za to "jebání" dostanete super sazbu 2,4% - to bych musek mít na spořácích tak 4mio,abych nad tím musel uvažovat.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2022 20:13

Úroková sazba je tam od zítřka 2.5% a platí jen pro vklady do 150.000Kč, při splnění podmínek aktivity. Takže opravdu spousta opičáren kvůli ničemu extra výhodnému.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 1. 2022 20:46

mění se něco pro eKonto Komplet?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 31. 1. 2022 21:03

Podmínky aktivity u účtu eKonto Komplet se nijak nemění (15000Kč příchozí platby a 3 jakékoliv odchozí transakce)
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků