Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod milanBrno 21. 5. 2022 19:43

Ono je potreba si uvedomit, ze jsou i lide, kteri nejakym zpusobem ziskaji hotovost, ale neutrati ji (vsude plati kreditkou).
A pak maji dve moznosti. Bud vlozit penize na BU a z nej kreditku splatit nebo vlozit primo na kreditku. Co je tedy lepsi...(zvlaste kdyz bankomat ke kreditce je blize nez k BU)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaNov 22. 5. 2022 22:23

chjoo píše:Zkus změnit prohlížeč.


Pro mě už to není předmětné (peníze ex-ING šly pryč), ale teď mi známý řekl, že mu také nešlo uzavřít SÚ on-line, volal na infolinku a paní mu řekla, že je nutný Chrome. A ještě dodala, že lidi kvůli tomu volají. Toto je fakt ústav :/
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jaanemann 23. 5. 2022 05:28

Myslite, ze ten zvyhodneny urok pro Hit plus a TOP sporici ucet plati, i kdyz mam jen Bezny osobni ucet a ne ten jejich Chytry nebo Aktivni? V IB i na mobilu mi sviti urokova sazba 0,1 % a 2.6 %
jaanemann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod regin 23. 5. 2022 06:34

Podmínky pro získání bonusové úroku jsou různé podle typu běžného účtu - viz toto PDF. Netuším, jestli existuje i nějaký běžný účet, který v tom seznamu není, a na který by se bonus pro spořicí účet nevztahoval.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 23. 5. 2022 07:28

Na tuhle banku to chce opravdu silný žaludek.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 23. 5. 2022 07:36

Něco konkrétního nebo je to všeobecný povzdech? ;-)
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 5. 2022 10:12

Lze nějak poznat, že jsem jako ex-ing klient kvalifikován na spořícím účtu v daném měsíci pro bonusový úrok?
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 23. 5. 2022 10:22

Systémově to poznat nelze.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 23. 5. 2022 13:07

minarjo píše:Toto skoro nikde nejde, použít kreditku ve vkladomatu na vklad. Určitě to neumí kreditky RB, Hello bank či mBank (nabídka vkladu se při jejich použití zkrátka vůbec nezobrazí), z těch co jsem měl/mám to umí jen ČS kreditka (přípis splátky do minuty od vložení).

Pokud se kreditka splácí na sběrný účet, tak asi přes bankomat vklad udělat nelze.
Ale pokud má kreditka svůj vlastní účet na splácení (např.ČSOB), tak by to jít mohlo. Ale nezkoušel jsem.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 5. 2022 18:49

k tomu sběrnému účtu
--> nebo v bankomatu RB zadat var. symbol, což zrovna v RB tuším lze
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 23. 5. 2022 19:24

Pokud ale vkladomat při použití KK vůbec nenabídne možnost vložení peněz (tak jak výše uvádí @minarjo), tak VS zadat nepůjde.
Vždy jsem vkládal peníze jen přes debetní kartu, například u vkladomatů ČSOB lze peníze vložit i na jiný účet, než který je spojený s debetní kartou a lze zadat i VS.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 5. 2022 21:05

@DoubleSix, tvá úvaha neplatí - vůbec ta možnost vkladu kreditkou v bankomatu nesouvisí s tím, zda kreditka má či nemá svůj účet (což je případ RB). Třeba mBank kreditky mají svůj vlastní účet všechny, ale když kreditku strčíš do jejich bankomatu, prostě v jeho menu vklad hotovosti vůbec nebude. Je to rozhodnutí daných bank, zda podporují vklady jen po vložení debetních karet, nebo i kreditek, není třeba v tom hledat složitosti. Stejně tak jako dalším rozhodnutím např. u mBank je nepodporovat pro účty kreditek Okamžité platby z jiných bank, protože by ta změna prý byla systémově drahá a není po ní poptávka (lze řešit oklikou přes mKonto).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod qwertz375 25. 5. 2022 09:57

xls píše:Na tuhle banku to chce opravdu silný žaludek.


A už jste tedy konečně všechno vypověděl a zrušil? Protože jinak je to jenom plácáni do větru. ;-)
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 5. 2022 10:08

mám účty v mnoha bankách,
považuju (a využívám) RB jako svou hlavní a jsem spokojený! ;-)
já eKonto komplet + KK Mall / lepší variantu jsem svého času zařídil ženě: Premium účet + KK De Luxe
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 5. 2022 12:28

já stejně
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků