Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod regin 26. 9. 2022 04:26

Ta není vůbec zajímavá právě tím "bez bonusu".
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 9. 2022 04:56

regin píše:...Jiná otázka je, jestli by mi ji bez aktuálního OP vydali. ;) ...


Tohle snad ani nemůžeš napsat, zvláště po tom, co Ti to v jiné souvislosti v zásadě napsali. A těch 500,- utratíš bez problémů, stejně, jako jsi dokázal se zúčastnit soutěže mBank+Penny. A nemusíš se vázat na Penny.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 26. 9. 2022 06:20

drkarel píše:A těch 500,- utratíš bez problémů, stejně, jako jsi dokázal se zúčastnit soutěže mBank+Penny.
Jedině, že by těch 500 Kč bylo myšleno celkem za daný měsíc a nikoliv jako u mBank za jednu platbu.

Jak jsem psal, jediná událost, kdy pravidelně utratím víc než 500 Kč, jsou platby za byt. Ty by ale normálně šly příkazem z účtu. Proto je řeším přes Twisto, kde nahraju složenku a tu pak zaplatím kartou. Ale takové platby RB nepočítá.
RAIFFEISENBANK - PRAVIDLA REKLAMNÍ AKCE „Získejte s novou kreditkou 3 × 500 Kč“ píše:Do vyhodnocení nebudou zahrnuty platby kartou popsané v bodě 2.9 platného Programu výhod, dále pak kvazi-hotovostní transakce, jako jsou nákupy valut, cestovních šeků, sázky do loterií, her a kasin, převody do sázkových kanceláří apod.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Urokovy turista 26. 9. 2022 07:00

Samozřejmě, že těch 500,- je myšleno v součtu za celý měsíc. Sám jsem to tak udělal a 1500,- zinkasoval. Vždy devátého či desátého následujícího měsíce 500,- Kč na účtě kreditky s poznámkou: "ODMĚNA - AKCE 3x500". Za kreditku jsem doposud nezaplatil ani korunu. Přijde mi to lepší, než ta akce s Penny.
Urokovy turista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 9. 2022 07:05

regin: Tak zkusil jsem naznačit, ale holt to nestačí. Jednak to je myšleno v součtu, jak píše turista, ale já myslel nákup jakékoliv poukázky v jakémkoliv obchodě s potravinami (či jiném obchodě, kde víš, že budeš nakupovat), kterou pak snadno utratíš a máš to najednou (resp. natřikrát) vyřešené. Nekupuješ benzín, neplatíš pojistky?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod regin 26. 9. 2022 08:10

Pojistky neplatím, benzín nekupuju, jelikož nemám ani auto ani řidičák (ani pas, takže některé účty online nezaložím). Necestuju po ČR natož do zahraničí. Nakupuju jen v jednom obchodě - v Penny. Ale pokud u té kreditky není potřeba jedna platba naráz za 500 Kč, ale stačí třeba 5 plateb po 100 Kč, tak by to šlo.

Pořád říkám, že ve spoustě věcí nejsem typický uživatel / spotřebitel / zákazník / konzument (doplňte dle potřeby).
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 26. 9. 2022 08:41

Ta platba může být i jen 5,- korun.Necháš si to na pokladně rozblokovat /škoda,že Penny nemá samoobslužné pokladny/ a máš to.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 26. 9. 2022 09:39

O jaké platbě je řeč? Jestli o těch 500 Kč do akce k nové kreditce, tak tam je snad jedno, jaký bude počet plateb, důležitá je suma, ne? Takže v tomhle případě nemá cenu rozdělovat jeden nákup na více plateb.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod obbr 26. 9. 2022 11:37

mate59 píše:Ta platba může být i jen 5,- korun.Necháš si to na pokladně rozblokovat /škoda,že Penny nemá samoobslužné pokladny/ a máš to.

Na některých prodejnách jsou samoobslužné pokladny.

regin: není třeba nic rozdělovat. Prostě v součtu to musí dát minimálně 500Kc, ale je jedno, jak si to rozvrhneš nebo to zaplatíš najednou.
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pezzay 26. 9. 2022 11:59

Pořídil jsem si kreditní kartu easy hlavně kvůli akci 3x 500 ,přišel mi první výpis z něhož jsem zjistil že mám sjednané ,,pojištění vyčerpané částky,, což dělá 1% měsíčně (u mě 500) netušíte kde to můžu zrušit a zda to vůbec půjde..

-- 26. 9. 2022 13:09 --

.. pravděpodobně jsem byl nepozorný při uzavírání smlouvy a odsouhlasil jsem i to co jsem nechtěl anebo to ani nešlo obejít.. pojištění prodloužené záruky je přitom v ceně..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 26. 9. 2022 12:24

obbr píše:regin: není třeba nic rozdělovat. Prostě v součtu to musí dát minimálně 500Kc, ale je jedno, jak si to rozvrhneš nebo to zaplatíš najednou.
Však já nic rozdělovat nechci, to mate59 píše o rozdělování.

@pezzay
Zrovna jsem u bodu 4, kde to pojištění je. Chtěl jsem vše zrušit, ale Pojištění prodloužené záruky nelze:
Přílohy
RB_kreditka.png
Naposledy upravil regin dne 26. 9. 2022 12:32, celkově upraveno 1
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 26. 9. 2022 12:31

pezzay píše:Pořídil jsem si kreditní kartu easy hlavně kvůli akci 3x 500 ,přišel mi první výpis z něhož jsem zjistil že mám sjednané ,,pojištění vyčerpané částky,, což dělá 1% měsíčně (u mě 500) netušíte kde to můžu zrušit a zda to vůbec půjde..

-- 26. 9. 2022 13:09 --

.. pravděpodobně jsem byl nepozorný při uzavírání smlouvy a odsouhlasil jsem i to co jsem nechtěl anebo to ani nešlo obejít.. pojištění prodloužené záruky je přitom v ceně..

Pojištění vyčerpané částky jde aktivovat přes IB/SB, tak předpokládám, že stejným způsobem by se mělo dát i deaktivovat. Pokud ne, tak se žádostí o jeho deaktivaci kontaktuj svého bankéře nebo klientskou linku RB.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod pezzay 26. 9. 2022 12:38

Regin:..ta prodloužená záruka nevadí ..ta je v ceně,.. to pojištění ale nikoliv..
pezzay
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 26. 9. 2022 12:52

A pod tím prohlášením bylo ještě zasílání zpoplatněných SMS.

Jinak v pravidlech píšou
Odměnu 500 Kč Vám připíšeme automaticky na Vaši kartu do 10 dnů po skončení měsíce, ve kterém jste odměnu získali.
Ta odměna se bere jako splátka?
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod pezzay 26. 9. 2022 12:58

Miloš:.. přímo to deaktivovat nešlo, ale přes chat dali můj požadavek do systému�
pezzay
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků