Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod culti 29. 5. 2023 13:52

Tatar77: Tak jasně. Pokud jste je stáhl o hodně a byla tam snaha z toho vydřít co nejvíc, tak i na blokaci účtu mají právo. S tím se musí počítat.
culti
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 5. 2023 15:44

Tak buď je to marketing a nebo fail, když blokují účty a mažou i řádně nabité kredity z benefit portálu nebo vlastních dárkových poukazů. Vyberte si :-D
Ano, těch kódů se sdílely nakonec desítky, nebyl problém udělat několik nákupů zcela gratis.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mejnymejn 29. 5. 2023 16:20

Funguje tedy ještě uplatnění vícero kódů na rohliku? Měl bych případně taky dva na sdílení. Kdyby měl někdo další, tak bych taky využil :)
mejnymejn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod passé 29. 5. 2023 16:28

To ti ted uz nikdo verejne neprizna, protoze by se do sdileni kodu pustili vsichni a eshop by to zas zatrhl.
:nenapadne
passé
osobne

Odeslat příspěvekod obbr 29. 5. 2023 17:00

Já dnes ráno normálně kod vygeneroval a nakoupil. Takže asi tu akci ještě nestáhli.
obbr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 29. 5. 2023 19:26

Přišla mi nabídka na směnárnu na červen zdarma. Je to výhodnější než Revolut v pracovní dny? Dá se pak nějak v aplikaci nebo IB směnárna zrušit, abych nic neplatil? Musel bych si taky zřídit měnovou složku, dá se i ta potom zrušit když na ní bude 0?
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Brazale 29. 5. 2023 20:01

Vyměním nepoužitý kod Rohlik RB Club za slevu na elektro a zahrada (aku sekačka) NE Datart (drahý i se slevou 500Kč) :-)
Brazale
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 5. 2023 01:32

Má někdo zkušenosti s tou RB směnárnou? Jsou tam lepší kurzy než v Monetě? Já sice od RB odešel, ale manželce účet zůstal se všemi výhodami, např. od června 3x po pětikilu, nabídku na červnovou směnárnu zdarma, vč. cizoměnového účtu na ten měsíc zdarma a eura na léto potřebuji směnit tak či tak..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 30. 5. 2023 04:59

To je vyhodnejsi nakoupit Eura na TankOno.
https://www.tank-ono.cz/cz/index.php?page=cenik
passé
osobne

Odeslat příspěvekod fremantle 30. 5. 2023 06:26

RB ale na měsíc nenabídla vedení účtu s multimĕnou bez poplatku (kterou u Chytrého účtu nelze použít, u "vyšších" tarifů je v ceně), jen službu Směnárna, která je nad rámec tarifů zpoplatněna 39 Kč měsíčně, když je aktivní...

Co si vzpomínám, tak ty kurzy nebyly žádné terno - eura bylo definitivně výhodnější směnit na Revolutu (a následně u RB vybrat na pokladně i bez použití Směnárny), ale mohlo jít o zajímavou volbu, jak se dostat k hotovosti u měn, které by jinak museli být zasílány jako zahraniční platba (takže před rokem by byla použitelná třeba pro HRK, dále pak pozor na to že RB neposkytuje hotovostní operace ve všech měnách, v nichž nabízí vedení měnových složek - např. BGN, RON, či TRY), třeba od doby, co jsem to využil se třeba něco změnilo, ale moc v to nevěřím... Na druhé straně si to stačí v tom červnu zapnout a kurz si lze zkontrolovat, nemělo by to nést žádné další náklady.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 30. 5. 2023 06:30

Já tam nabídku vedení měnové složky zdarma mám. Ale jen na červen.

Nevím, jestli to jde zrušit online, každopádně mi to za tu starost nestojí.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 5. 2023 06:55

Z emailu:
Využijte RB směnárnu při červnových zahraničních cestách nebo si peníze na letní dovolenou v cizině směňte výhodněji předem.
Díky lepšímu kurzu ušetříte na každé platbě.
Standardní měsíční poplatek 39 Kč Vám nebude v červnu účtován
...
Pro zapnutí RB směnárny je potřeba mít na účtu aktivovanou také cizí měnovou složku, na kterou nebo ze které chcete peníze směňovat.
Vedení každé další měny může být dle tarifu účtu zpoplatněno 29 Kč měsíčně. Ani tento poplatek nebude v červnu žádnému z klientů účtován.
Akce se vztahuje na všechny typy běžných osobních účtů.

Pro mě nezajímavé, kartu používám v zahraničí minimálně, mám mKartu Svět, Creditas a Revolut.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirka.2 31. 5. 2023 10:52

wit.cz píše:Rohlík se to snažil v pátek odpoledne opravit, ale udělali to amatérsky. Někomu zrušili objednávku, u někoho zůstala divně mezi minulými a zrušenými. Kredity smazali všem, někomu zablokovali účet. Někomu údajně z karty strhli peníze dodatečně. Někomu přišel mail o zrušení objednávky, někomu ne.

Každopádně nechat někde generovat vouchery na kredity, a nezajistit, aby byly použitelné pouze jednou, to je fail a dobře rohlíku tak. Ta chyba čekala skoro měsíc, aby byla zneužita. Docela by se mi líbil článek na téma jak rohlík umožnil desítky nákupů gratis a jak následně amatérsky hasil požár :-)


Ten přístup je zajímavý, mě poslali zprávu že mají takovou radost z mého prvního nákupu, že mi na 10 dní aktivují premim rohlík zdarma :-D

-- 31. 5. 2023 11:53 --

A mám ještě dotaz, ta akce 3x 500kč, chápu to dobře že mi stačí si na účet poslat z jiný banky 15000 a pak s tím třeba 3x zaplatit na internetu a mám 500 doma, nebo jsem něco blbě pochopil? Kartu k účtu právě nemám.
Jirka.2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 31. 5. 2023 11:04

Staci klidne poslat tech 15 000 Kc prevodem zpet do jine banky natrikrat (3 odchozi prevody).
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 31. 5. 2023 16:15

cermakjn píše:Z RB jsem dostal oznámení o změně debetní karty. Z Equa Debit MC Standard bude Visa Classic. A není to obměna, stará Equa karta mi exspirovala v březnu a už mám nový plast v černém provedení RB.

Tak mi dnes přišlo stejné oznámení. Stávající Equa kartu MC mám stříbrnou s platností do 11/2026. V tom oznámení mimo jiné píšou:

Dobrý den,
k Vašemu účtu Vám vydáme novou platební kartu Visa Classic, která bude mít to nejlepší ze staré karty včetně výběrů z bankomatů zdarma. Navíc bude modernější, bezpečnější a bude vyrobena z recyklovaných materiálů. Novou kartu najdete ve Vaší schránce v průběhu srpna. V dopise spolu s kartou najdete i kroky k její aktivaci. Původní karta se po aktivaci automaticky zablokuje. Pozor, aktivujte si novou kartu co nejdříve. Původní kartu můžete používat jen do konce října, dne 1.11.2023 ji ukončíme.
Milos
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků