Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Modrooky Miki 29. 1. 2013 09:41

A myslis, ze je vyhodne jit s hypo k RB? Ja jsem mel u nich hypo z roku 2007 s urokem 5.08%; loni me koncila fixace a nabidli me 4.69% ... u Equa jsem ziskal 3,39% na 5 let fix... Co jsem mel u RB konto, ktere bylo navazane na Hypo, tak me mesic co mesic chodila SMS, ze me poklesla hotovost na BU, a ze bych ji mel doplnit, a vcera jsem se konecne dokopal k tomu, abych konto zrusil, a prestrihl posledni pouto k teto "skvele o sve klienty pecujici" bance
Modrooky Miki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 29. 1. 2013 12:24

Muze nekdo s iOS proverit funkcnost vyhledavani Sphere partneru pres aplikaci v iPhone/iPadu?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 1. 2013 13:15

SATAN : co přesně potřebuješ vědět ? Funguje normálně, graficky sice nepřehledně, ale na dnes nainstalovaném IOS 6.1 dělá asi co má.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 1. 2013 13:18

Uz to jede, ale rano to nejelo ani na mobilu, ani na tabletu.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 1. 2013 13:23

Já jsem spíš rád, že od té doby co tady byl poprvé ten soudruh z RB začal chodit online seznam transakcí na kreditce.
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Z RB 29. 1. 2013 14:28

Klokane, prosím, soudruha si odpusť. Nadávej mně jakýmkoli jiným způsobem, ale takhle fakt ne :-) Dík!
Z RB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 1. 2013 15:30

Je potřeba se začít přizpůsobovat :D Já tak oslovuji i policajty při silniční kontrole :D Zatím nikdo neprotestoval
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 1. 2013 16:28

Z RB píše:Ad doktor: jestli opravdu neumíme vyjít klientovi vstříc a ten převod mu (ve výjimečných případech, právě třeba kvůli hypotéce) udělat zdarma, tak je to opravdu špatně.

No právě, ale můžeš ve své iniciativě zařídit schůzku na pobočce v jiném městě než sídlíš, aby díky vedení hypotéky bylo převedeno kompletkonto na ekonto?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2013 13:47

Docela me zaujalo toto:
:arrow: http://www.rb.cz/attachements/pdf/osobn ... rogram.pdf

Vstup do salonku: Držitelé STYLE karty a DE LUXE karty mají vstup až do března 2013 zdarma

Jak "az do"? To je jako dvoumesicni demo nebo co za formu vysmechu?

-- 30. 1. 2013 13:52 --

Jo a jeste jedna vec, co je pravda na tom, ze se bude rusit 20 Kc bonus za obrat?

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 30. 1. 2013 14:29

U Style karty by sa to dalo pochopit, sice je to MC World karta ale nie je zlatá.

Ten březen by mal byť dátum od ktorého by mal byť vstup len pre zlaté MC World karty.

To samé je napr. CITI ČSA s ktorou sa tam dá tuším ísť tiež, ale je to limitované tiež březnom 2013.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2013 14:34

LuiS_666: vsak jasne, takze proste chyba v textu tech podminek - proto to sem pisu, aby to mohl dotycny nechat napravit (navic jeste sam ve firme ziska kladne body za to, ze proaktivne hleda chyby :mrgreen: )

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 30. 1. 2013 14:35

Možno že to chyba nieje, a zlatá nie je zlatá ale bronzová :D
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 30. 1. 2013 15:27

S474N: o tom rušení bonusu jsem slyšel od svoji bankéřky, takže se k tomu asi chystají - ale nevím na čem potom postaví reklamu
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 1. 2013 15:42

o původních eKontech premium a extra se mluvilo také, že zůstanou a nakonec dojde k jejich zrušení :-( Tedy zůstanou těm původním klientům, ale nový klient bude sedřen z kůže..ať už si vezme účet za 129,- nebo mini (min. obrat 15 tisíc a nedostaneš ani ň zdarma)..Ať se na mě nikdo nezlobí, ale RB jde cestou, že se stane velice brzo nejpředraženější bankou v České republice :-( .. a to se ještě nedávno chlubili, jak ruší absurdní poplatky
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 30. 1. 2013 16:56

eKonto MINI je naprostá pitomost, KOMPLET je za rozumné peníze komplexní balíček, pro spoustu lidí ovšem kanón na vrabce. Pokud by zrušili klasické eKonto s Prémiovými výhodami, tak tam jednoznačně končím.
xtonda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka