Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 11. 7. 2013 21:26

Počkáme si, co na tu spekulaci napíše pan Z RB.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 7. 2013 08:50

dr._lukas: Obávám se, že bys mohl mít pravdu... :-|
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 7. 2013 18:19

Na reakci přímo z banky si asi budeme počkat :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 14. 7. 2013 07:28

Raiffeisen international je otevřena možnosti příchodu strategického partnera. :-)), viz. odkaz níže.
http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... ?id=785079
Po téhle zprávě je více méně jasné, která banka se loni pokusila vyvést peníze ze své české dcery....
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/e ... ele-255420
Klient ps
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PetrAsch 14. 7. 2013 08:43

Zlepšit vysledky dcery. Vyvedení peněz ji moc nepomůže.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gogospk 14. 7. 2013 10:04

Raiffeisen Bank plánuje masivní škrty i rušení poboček.

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/pe ... ?id=785079
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 14. 7. 2013 11:25

"Začneme růstem příjmů a ...."

Tak to bych doporučoval zdvojnásobit poplatky a samozřejmě zavést nějaký zlodějský kurz na těch kreditkách. Většina zákazníků jsou ovce, které si tady v ČR nechají líbit všechno.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 14. 7. 2013 13:03

U RB místo pro růst příjmů stále je. Stačí dát správu hypotečního úvěru za Kč 250,- a s nižším úrokem jako v UCB, pěknou reklamu do TV a mentálové se jen pohrnou.
Klient ps
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 7. 2013 13:05

Tak o tom pochybuji, že by se našlo tolik nýmandů, aby si založili dnes hypotéky s vedením úvěrového účtu.. Ale celkem mě překvapuje, že pan z RB neodpovídá.. budiž mu odpuštěno, pokud je na dovolené :-)

-- 15. 7. 2013 14:18 --

RB si z lidí dělá *****: http://www.mesec.cz/aktuality/raiffeise ... dnikatele/ .. účet pro podnikatele je levnější než pro běžné občany
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 7. 2013 13:32

Je to pouze promo akce pro ty co podnikají méně než rok a sleva je max na rok, pak se přechází na Business, které je za 100 Kč při aktivním využívání (kreditní obrat přes 100 tis., dvě příchozí a pět odchozích platem), jinak je za 400 Kč a transakce se nad 20 kusů platí.

Mě to jako výhodnější než nepodnikatelský Komplet nepřijde.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Z RB 15. 7. 2013 13:47

dr._lukas píše:Na reakci přímo z banky si asi budeme počkat :-D

Doktore, já jsem se zařekl, že už sem chodit nebudu. Cokoliv sem napíšu, tak je po zásluze potrestáno, přesně takovými lidmi jako jseš ty. Nechápu, proč zrovna ty, kterej si i tu kreditku dostal protekčně po mojí přímluvě, pořád máš potřebu tady plivat a urážet. Mám spoustu lepších způsobů jak trávit pracovní i volnej čas....takže berte tohle jako můj poslední příspěvek. Těm slušným děkuju za příjemnou diskuzi i podněty k tomu co můžeme dělat líp a anonymním pracovníkům jinejch bank a finančních poraden slibuju, že na jejich spekulace, lži a fámy už reagovat nebudu.
Z RB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 7. 2013 13:51

Tak si zase nenech zkazit chuť jedním kanálem.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 15. 7. 2013 13:55

Z RB: Doktorem se nenech odradit.

Víš něco bližšího ohledně změny používání kurzů u kreditních karet z kurzů asociace Mastercard na kurz RB deviza prodej? Je to pravda, nebo jen fáma?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 7. 2013 13:57

Takže, abychom si to zopakovali, za vyřízení kreditky jsem poděkoval. Ale pročpak místo protekce neužiješ slovo, že banka celou mojí žádost poztrácela, bankovní poradkyně z opavské pobočky je neschopná pracovnice a až po zveřejnění na fóru se začala celá akce s mou žádosti hýbat? A to zde neplivu, že banka něco online garantuje a pak 2x sníží kreditní rámec.. A zrovna za plivání nepovažuji to, že kritizuji banku za drahý běžný účet a dle spekulací za zhoršování podmínek na KK - zhoršení kurzů..

-- 15. 7. 2013 15:07 --

Pokud se tě ovšem něco dotklo, tak to sorry :-) Jsi na bankovním fóru, kde se většina z nás snaží šetřit každou korunu na bankovních účtech, když to jde jinde zdarma, logicky nikdo nebude vychvalovat něco co stojí tisíce ročně ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kamey 15. 7. 2013 14:14

Vidíš, vidíš, "doktore" bez diplomu.... kolikrát jsem ti říkala, že si máš dávat pozor na hubu. Prostě nejsi nejchytřejší, smiř se s tím....
kamey
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka