Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 8. 2013 17:37

Radeji tyto banky nez ty,ktere jsme v devadesatych letech zasanovali z dani a s velkou paradou prodali zahranicnim matkam...a ty se nam jen chlamou do ksichtu,jak je blby cesi zivi
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 4. 8. 2013 17:57

vpe píše:1Q/12 +1,2
2Q/12 -0,4
3Q/12 +17,7
4Q/12 –6,2
1Q/13 –5,5
------------
SUMA: +6,8 - aneb DODO - dopočítej doma
to není spatny, na bezpoplatkovou banku :-D

No jo, ale kde máš odečtenu položku -x miliard Kč kumulované ztráty za celých pět let působení na našem trhu? Ty utracené miliardy zaplatí jako kdo? A z čeho? A za kolik desítek let? To je jistě úžasný busines plán. Vrazil by jsi ty osobně do tohoto kšeftu svoje vlastní peníze, a s takovou návratností?
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 8. 2013 06:50

Účet vypovězen. Jen mě zarazilo - oproti dřívějšku - teta na přepážce si nechtěla vzít a rozstříhnout mé karty, prý si je mám nechat a že bude někdo do 2 pracovních dnů volat pro potvrzení zrušení účtu. Tipuji, že se jedná o retenční linku - podobný systém jako O2. To mi nevadí, ale vadí mi, že podle OP je klient povinen vrátít platební karty. Takže po telefonátu je asi nutná druhá návštěva pobočky, rozstřižení karet a potvrzení vrácení :-| ...
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ALF6 5. 8. 2013 07:40

U zadne banky jsem nikdy nic nevracel. Karty jsem doma rozstrihl a vyhodil do kose :-D Tot vse
ALF6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 8. 2013 07:58

No RB to teď asi po novu taky tak má. Já jsem radši, protože když necháte karty na přepážce, i když jsou rozstřiženy, úředník vidí číslo, kód z druhé strany, podpisový vzor apod.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slazz 5. 8. 2013 11:15

Já jsem radši, protože když necháte karty na přepážce, i když jsou rozstřiženy, úředník vidí číslo, kód z druhé strany, podpisový vzor apod.

To je přece jedno, vy máte potvrzení že k určitému datu byla karta zrušena/vrácena a jestli si na ní pak někdo bude nakupovat je už věc banky.
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alebac 5. 8. 2013 11:38

vpe píše:Po doruceni by vam banka nemela uctovat nove ceny a muze bud vypovědět anebo zachovat puvodni podmínky :-)

Podle me s timto nesouhlasem vam museji bud nechat puvodni smlouvu anebo vypovědět. Nechapu, proc každý vypovida sam, a nedonuti banku aby vypověděla banka :-D

Je to opravdu tak? Musí banka smlouvu vypovědět nebo ceník zachovat? Nemusí výpověď dát klient?

Pro mě docela podstatné, protože mám staré eKonto a hypotéku. U smlouvy na hypotéku mám smluvní závazek mít eKonto a na něm několik transakcí měsíčně. Pokud smlouvu na účet vypovím já, poruším zřejmě svůj závazek. Pokud to udělá banka, je to její problém...
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 8. 2013 14:50

Takže pokud někdo chcete slyšet zkušenosti, jak pokračovalo rušení:

Na základě včerejší výpovědi dnes volala retenční linka. Probíhalo to následovně:
- nechceme ztratit klienta
- nechcete eKonto Komplet ? NE
- nechcete eKonto Komplet na půl roku zdarna ? NE
- že prý zjistí, co může udělat, za chvíli se ozvala, že nechtějí ztratit významného klienta
- nechcete eKonto Komplet na rok zdarma ? (nutno vyvíjet aktivitu na účtu, odchozí platby, ATM ...) NE
- začala být už velmi dotěrná, tak jsem jí slušně vysvětlil, že to, co udělali, je podraz na klienty a že už s nimi nechci mít nic společného
- účet bude zrušen za 14 dnů, karty mám zahodit
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 5. 8. 2013 16:00

slazz píše:
Já jsem radši, protože když necháte karty na přepážce, i když jsou rozstřiženy, úředník vidí číslo, kód z druhé strany, podpisový vzor apod.

To je přece jedno, vy máte potvrzení že k určitému datu byla karta zrušena/vrácena a jestli si na ní pak někdo bude nakupovat je už věc banky.

To je pravda, jedná se pouze o den, kdy karty vracíte. Na formuláři o převzetí není čas, jen datum. Pokud by to někdo zneužil ten den, tak je těžké dokázat, jestli už karty byly v bance nebo u vás. Uznávám, že je to velká paranoia, ale v dnešní době je možné naprosto cokoliv.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 8. 2013 17:00

Kolous007: :tleskani
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 6. 8. 2013 15:23

RB Style zrušena. Škoda, kdyby nezměnili podmínky tak bych si ji dovedl představit jako hlavní kreditku a v záloze bych si nechal GE Bene+ a Shell Citi.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hrabě fon dzedzina 6. 8. 2013 17:02

ANO, ano, taky půjde moje RB Style "z domu".
Jenom je škoda, že za to tato nová KK vlastně ani nemůže.
To nenažranost majitelů a poslušnost českého managementu velmi rychle ji asi pošle na finanční "smětiště dějin".
Hold si neuvědomují, že klientům, využívající tento "lichvářský" nástroj, není již 18 let :pozor a na každý nepromyšlený a negativní krok nenasytné banky zareagují zcela logicky = EXITTEM. :tleskani
Nějak nám ta "banka inspirovaná klienty" trochu "zvlčila". !!!
Hrabě fon dzedzina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 8. 2013 17:16

Také mne to mrzí. Minulý měsíc jsem měl obrat na KK RB Style přes 25 tisíc, tento měsíc to nebude o moc méně (z toho tak 10 tisíc v cizí měně). Takže po prvním říjnu také půjde pryč, po zhoršení směnných kurzů přestává být jakkoliv zajímavá.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2013 19:20

Taky budeme KK RB Style rusit a asi to udelame jak psal VPE, at je legrace :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 6. 8. 2013 20:27

Rušit ji nemíním - taky je potěším "vpe postupem" a ať si vypovědí ;-)
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka