Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 2. 2015 15:18

Takže jsem nelenil a navštívil dnes bankomat, bonus v hodnotě 1.000,- CZK samozřejmě nepřipsán, ačkoliv podmínky k vánoční akci zněly jasně, že bonus přípíšou do konce měsíce následujícho po provedené transakci.. Mrzí mě, že zde už nepřispívá ten pán z RB.. docela rád bych mu opět vysvětlil, proč RB považuji za rakouskou žumpu s hodnotou víceméně tragickou ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 2. 2015 13:54

Bonus do dnešního dne taky nemám, podle klientské linky by měl být rozposílán do konce března - ale proč by se měli dodržovat vlastní podmínky v bance inspirované klienty... V podstatě mi to je celkem jedno, ale nechápu proč oficiálně slibují něco, co nejsou schopni dodržet.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 2. 2. 2015 15:22

Mám takový dojem, že Rb má teď trochu jiné problémy než vaše prémie. Např. se dobře prodávaly hypotéky denominované ve švýcarských francích.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 2. 2. 2015 15:48

To mě ale jako klienta nezajímá, ne? :)
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod luboal1 2. 2. 2015 16:50

dr._lukas píše:Takže jsem nelenil a navštívil dnes bankomat, bonus v hodnotě 1.000,- CZK samozřejmě nepřipsán, ačkoliv podmínky k vánoční akci zněly jasně, že bonus přípíšou do konce měsíce následujícho po provedené transakci.. Mrzí mě, že zde už nepřispívá ten pán z RB.. docela rád bych mu opět vysvětlil, proč RB považuji za rakouskou žumpu s hodnotou víceméně tragickou ;-)


Vsak ty nemas hodnotu o moc lepsi :lol:
luboal1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XRPD 2. 2. 2015 17:44

Tak mě taky nepřipsali 1000,-. První transakce v 12/2014. Výpis dnes elektronicky.
pravidla jasná
http://www.rb.cz/attachements/pdf/osobni-finance/kreditni-karty/pravidla-reklamni-akce-vanocni-darky-platime-my.pdf, bod 3.5
Myslím, že to je na
http://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/formular_spotrebitel/dotaz_spotrebitel.html.
:twisted:
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 2. 2015 22:49

luboal1 píše:Vsak ty nemas hodnotu o moc lepsi :lol:
takové kydy nechej na nedělní oběd, až se uvidíte s tátou ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 3. 2. 2015 08:47

Podmínky akce splněny. Bonus mi ovšen připsán také nebyl.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 3. 2. 2015 11:30

dneska dokonce volali s informací, že bonus bude vyplacen do konce března..Takže jsem podal opětovnou reklamaci na nedodržení podmínek ze strany RB.. :-( Banka inspirovaná klienty si z nichdělá akorát vítr.. Počkám na výsledek a kdyžtak upozorním ČNB dle přiloženého formuláře o pár řádků výše
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rodsten 3. 2. 2015 11:42

Jak to tak sleduju, tak RB bude první z mých účtů, který zruším. Asi bych tam nemohl mít peníze, když si banka inspirováná klienty dělá co chce. Kdyby se klient spozdil se splátkou o 1 den, hned by úroky, penále naskočily. Ale když má banka vyplatit klientovi bonus, tak 1-2 měsíce žádný problém ??

-- 3. 2. 2015 12:01 --

Možná by stálo za to položit dotaz na nedodržení podmínek na FB, ať se RB vyjádři veřejně, proč neplní své vlastní podmínky akce. Já to napsat nemůžu, měl jsem první transakci až v lednu, takže mají na připsání čas do konce února. Pak taky asi záleži, o jakou akci jde. Už tady někdo psal, že mu bonus připsán byl. Možná že bonus na KK Style přes banner v IB vyplácejí dle podmínek a vázne jim to přes epujcky.cz Já to měl právě přes IB, tak uvidím na konci února.
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 2. 2015 13:41

Kartu mám přes epujcky.cz a bonus prý bude v březnu. Jak je možné, že banka porušuje své vlastní podmínky mi neodpověděli. Nicméně mají v těch podmínkách větu, že je mohou kdykoliv změnit, takže tím pádem můžem být rádi, pokud vůbec někdy bonus dostaneme.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 3. 2. 2015 14:32

Ale ty podmínky nezměnili a těžko je můžou změnit zpětně. Přeposlal bych to finančnímu arbitrovi, aby byla sranda. To musel být nějaká idiot s právním bezvědomím, co vymyslel ten březen.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 2. 2015 17:26

No otravovat s tím finančního arbitra si schovávám až na dobu, kdyby to nebylo ani v březnu.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod maaart 4. 2. 2015 07:56

U KK Easy z vánoční akce mám datum výpisu 2. v měsíci mailem. Zatím nic nedorazilo. Máte někdo zkušenost s dobou mezi koncem období a příchozím mailem?
Začínám mít obavu, že výpis přijde papírový poštou. To mě fakt naštvou. Banka inspirovaná klienty co nedodržuje ani to co má ve smlouvě.
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 4. 2. 2015 08:31

Mám to nastavené stejně (vystavení výpisu 2. den v měsící) a výpis mi na email dorazil 2. února.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků