Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 1. 2020 18:00

@MekliCZ:
Myslím, že už tu někdo psal informaci z pobočky RB, že ten zaměstnanecký program s vybranými zaměstnavateli pokračuje i pro nové aktivní konto, ale poplatek při zaměstnání u partnerského zaměstnavatele to jen sníží, nikoliv vynuluje. Už si nepamatuji částku na kolik sníží, tuším že cca na polovinu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 1. 2020 12:16

Ahoj, používáte někdo RB klíč? To je asi něco podobného jako George u ČSS nebo Smart klíč u ČSOB.
Nepoužívám ani jedno, tak se chci zeptat, jestli je to užitečná aplikace
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 29. 1. 2020 12:25

Používám, je to míň otravné než přepisovat SMS.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 29. 1. 2020 12:32

Je to stejné jako jiné mobilní klíče. Užitečná aplikace.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 29. 1. 2020 12:43

je to otravný, zlatý sms
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 29. 1. 2020 13:16

Nainstaloval jsem oba kliče....
vyzkouším
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 29. 1. 2020 14:31

RB klic tem ostatnim nesaha ani po kotniky...(takze podobny ano, stejny ani omylem)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 29. 1. 2020 16:58

retron píše:je to otravný, zlatý sms

Naprostý souhlas. Další otravná aplikace.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2020 17:08

RB klíč na přihlášení do IB funguje v pohodě.
Vopruz je autorizace na infolince pomocí něho.
Když jsem na wifi, tak je to v pohodě. Ale jakmile mám volání a data na stejné sim, tak nic. Když je hovor, mobilní data se mi vypínají. Trochu nedomyšlené...
anonymni

Odeslat příspěvekod evelista 29. 1. 2020 17:54

Jde volat i datovat!
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 1. 2020 18:26

Hlavně příliš nerozumím tomu, že když si už dají tu práci s vytvořením aplikace, tak tam nedají takovou naprostou prkotinu jako zavolání na zákaznickou linku již jako autorizovaný klient - tohle má zatím snad jen George klíč a ta funkce dává smysl - zákazník si vytočí již autorizované "sezení" a nepotřebuje další minutu ztrácet odpovědí na dotazy, jestli je to opravdu on a rovnou může třeba zadávat pokyny k obchodům s podílovými listy (což byla typicky věc, která nešla v George kdysi vůbec řešit - nyní už umí aspoň základy - nákup/prodej)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 29. 1. 2020 18:48

Protože to znamená integraci nejen klíče s IB, ale i s telefonním systémem a tím (vším), co používá klientský pracovník v call centru – je to daleko víc práce.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2020 18:48

evelista píše:Jde volat i datovat!

Tak jasně že jde o potkání funkcionalit operátora, hardware a dostupnosti sítě. Což se v místě, kde trávím pracovní proces, prostě nepotkává. Jinými slovy: když budeš v místě, kde je pouze 2G, tak máš smůlu i ty.
anonymni

Odeslat příspěvekod Schwarzie 29. 1. 2020 18:49

nnnokiaE52 píše:Když je hovor, mobilní data se mi vypínají. Trochu nedomyšlené...

To je zajimavy. Ja jsem na iPhonu v pohode. Vytocim Raifku, rekne mi to, at se autorizuju, spustim Klic a potvrdim to. Zkousel jsem to teda ve meste na LTE.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 1. 2020 19:12

Lepší hardware, možnost Volte, přítomnost více typů sítí. Věřím, že to jde.
Jakpíše fremantle, šlo by to jednodušeji proklickem na infolinku přímo z RB klíče.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků