Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ondrasz 10. 10. 2008 07:18

A to je včetně neomezeného počtu výběru z cizích bankomatů? Ten úvěrový produkt dejme tomu kreditka se musí využívat nebo mi může ležet nepoužívaná v šupleti? No sice to nezní špatně, ale stejně oproti Ebance je to pro spoustu lidí nedosažitelné, tam stačilo aby člověku přišlo na účet 15litrů měsíčně a už měl vedení zdarma, bez jakýchkoli dalších podmínek.
Naposledy upravil Ondrasz dne 10. 10. 2008 07:21, celkově upraveno 1
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 10. 2008 07:21

Ondrasz: vrat se na zem, RB neni nejaka nizkorozpoctova banka.

První dva výběry z bankomatů Raiffeisenbank v kalendářním měsíci jsou zdarma. Třetí a další výběry jsou zpoplatněny částkou 9,90 Kč. Pokud klient splní podmínky pro získání výhod Extra nebo Prémium, za výběr z bankomatu jiných bank platí také pouze 9,90 Kč.


:arrow: http://www.rb.cz/attachements/Ceniky/Os ... 7-2008.pdf

BTW vzdyt ona je to byvala eBanka - rekl bych, ze to nove eKonto ma lepsi podminky nez puvodni - posuzuji to podle tech programu Zdarma, kde musel byt pozadovany kreditni obrat.
Naposledy upravil S474N dne 10. 10. 2008 07:23, celkově upraveno 1
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 10. 10. 2008 07:22

příchozí platby nebyly doménou pouze u eBanky resp. RB. naopak tehdejší eBanka jako jedna z prvních poplatky za příchozí platby zrušila. Některé další banky pak následovaly.. Poplatky za příchozí platby některé banky i nadále strhávají.
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrasz 10. 10. 2008 07:25

No když zdarma, tak všechno ne? :D :D
Aha a je omezen počet výběrů přímo v jejich bankomatech? No,ale dříve tam snad ten kreditní obrat být nemusel nebo ne?

Takže už jsi mi odpověděl, dík. Jsem líný to u nich hledat, tak proto se ptám ;-]
Naposledy upravil Ondrasz dne 10. 10. 2008 07:27, celkově upraveno 1
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 10. 2008 07:27

Ondrasz: co si pamatuji, tak na Zaklad - zdarma byl kreditni obrat 15.000 a na ten vyssi Plus - zdarma byl 20.000 Kc. Nicmene doba pokrocila a i tech 25.000 u eKonto Premium mi neprijde prehnane.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 10. 10. 2008 07:32

na plus-zdarma bylo 30 tis...u eKonta došlo tedy k snížení limitu
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrasz 10. 10. 2008 07:33

Tak to není úplně špatné. Jo jasně tak já bych to určitě zvládl, ale když to beru v poměru kolik lidí má jen tu průměrnou mzdu :-) Ale ono se to dá vyřešit i fintou tak, že část peněz vyberu a pak zase na účet vložím i když je to dost krkolomné a ztráta času dělat to každý měsíc...
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 10. 10. 2008 08:22

Ondrasz: proc tak krkolome? Staci se s nekym domluvit a vzajemne si preposlat pozadovany obnos :wink:

kalion: no vidis to, dokonce.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 10. 2008 10:28

Puvodne bylo u Expandie banky vedeni konta zdarma pri urcitem prumernem zustatku (jestli se pamatuju tak 30tis?). Tohle potom zrusili, za dob CP se pak znovu vratili ke kontu "zdarma za obrat".

Ta podminka je trosku smesna, staci dva lidi, kteri si nastavi vzajemne trvale prikazy. Jiz delsi dobu se mi ovsem osvedcil mechanismus vzdy 30. a 31. (pokud ma mesic pouze 30 dnu, tak 29. a 30.) tam poslat po 20tisicich a 1. to zase poslat zpatky...
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 10. 10. 2008 10:46

hele, u Raifky teda má vše "Raifky" net-banking a eKonta mají ten původní od eBanky? Takže při zřízení eKonta bych měl ten netbanking co měla eBanka?
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 10. 10. 2008 10:50

S474N no vidíš to, to je naprosto luxusní řešení! :tleskani :-)
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 10. 2008 10:55

snowboarder: Je to tak. Pokud si zalozis eKonto u Rajfky, tak budes mit netbanking od puvodni eBanky (Expandie). Dokonce neni ani prebarveny na zluto. Nabizeji i nejake svoje puvodni produktu - Zlate konto ci kompletkonto a ty jedou na jejich puvodni platforme.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalion 10. 10. 2008 10:59

podle mě bude cílem všechny své klienty dotlačit postupně do eKonta.. V zásadě po splnění podmínek je eKonto lepší než původní základ resp plus-zdarma.
kalion
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 10. 10. 2008 11:08

kalion: to rozhodne, ja taky dlouho uvazoval, jestli ma smysl prejit na eKonto a by jsem trosicku zdrzenlivy - obvykle nove nabidky jsou horsi nez starsi. Ale staci si to porovnat a eKonto je vitezem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 10. 10. 2008 13:26

kalion: nevím, nevím. RB svým původním klientům neumožňuje přechod na eKonto. Takže počítám, že na něj chtějí postupně dotlačit klienty jiných bank. A ti původní jim odejdou :-(.
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků