Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 10. 7. 2020 10:46

Tak sice jsem z toho vytáhl dost peněz (v nejlepších časech k 10 k měsíčně), ale byl to samozřejmě neudržitelný nesmysl.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod bufalobil1 10. 7. 2020 11:55

Celkem by mě zajímalo zda byli celkově v mínusu. Ale řekl bych že ne. Asi bylo dost zlatokopů ( desítku měsíčně jsem teda neměl :D ) ale myslím že bylo mnohem víc těch kteří platili tučné úroky.
bufalobil1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 10. 7. 2020 13:37

Tučné úroky je možné platit i teď, na tom se nic nezměnilo.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod dropino 10. 7. 2020 14:06

Přiznám se, taky jsem RB zadotoval. Spletl jsem si kartu při výběru z ATM (1000,-) a stálo mě to mám dojem 140,-
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecek 10. 7. 2020 14:51

dropino:
To se stalo manželce taky. Vybrala omylem 2 tisíce. Hned ten den jsem všechno splatil, takže nakonec z toho bylo jen 89,- za výběr. Ale myslím, že daleko víc si na mě namastili kapsu při platbách v zahraničí či ze zahraničních eshopů.
Mimochodem, to, kolik na člověku vydělali, si někde evidují, protože když jsem jednou otravné telefonistce říkal, že jsem jim nikdy nezaplatil ani korunu, tak mi hned ten výběr z bankomatu vmetla "do ucha". :-)
radecek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 7. 2020 15:04

radecek píše:dropino:
Mimochodem, to, kolik na člověku vydělali, si někde evidují, protože když jsem jednou otravné telefonistce říkal, že jsem jim nikdy nezaplatil ani korunu, tak mi hned ten výběr z bankomatu vmetla "do ucha". :-)

Fakt mají takhle evidovanou balanci s klientem??? :shock:
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 10. 7. 2020 18:08

To neni zadna balance. Poplatky si umi vyfiltrovat i cvicena opicka ne? To jsem delal v eB uz nekdy v minulem stoleti a na ..... jsou na infolinkach skoleny, v tom, jak lidi prehaneji
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 10. 7. 2020 22:34

Lafayette16 píše:
radecek píše:dropino:
Mimochodem, to, kolik na člověku vydělali, si někde evidují, protože když jsem jednou otravné telefonistce říkal, že jsem jim nikdy nezaplatil ani korunu, tak mi hned ten výběr z bankomatu vmetla "do ucha". :-)

Fakt mají takhle evidovanou balanci s klientem??? :shock:

Ano má, také prý ze mě nic nemají. Předpokládám, že to bude mít většina bank.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod regin 13. 7. 2020 17:19

Persbrandt píše:Stacilo by se jenom podivat, kolik % klientu zatim ani nepreslo z podminene bezplatneho Ekonta na zcela bezplatny Chytry ucet, podle mne to urcite bude vysoke cislo...
No já mám od začátku eKonto KOMPLET úplně bez poplatků a bez podmínek (tedy možná nějaké jsou, ale nic jsem neplatil, i když jsem je podle mne nesplnil), takže jsem tak nějak očekával, že účet bude bezplatný i nadále. Ale pro jistotu jsem minulý týden volal na infolinku a zeptal se na to. Paní byla poněkud překvapená, že nic neplatím a tudíž ani netušila, jak to bude od 1.9. Ale prý "předá dotaz dále" a někdo se mi ozve. Dnes mi přišel mail, že vedení účtu bude i nadále zdarma, ale za výběry z bankomatu a za SMS si už zaplatím. Vlastně nezaplatím, protože účet zruším.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honestus 14. 7. 2020 17:37

Lafayette16 píše:
radecek píše:dropino:
Mimochodem, to, kolik na člověku vydělali, si někde evidují, protože když jsem jednou otravné telefonistce říkal, že jsem jim nikdy nezaplatil ani korunu, tak mi hned ten výběr z bankomatu vmetla "do ucha". :-)

Fakt mají takhle evidovanou balanci s klientem??? :shock:

Ano vedou si presnou evidenci kolik z jakeho kliose maji, ja jsem prevedeny z citi 2 kreditky + plus ekonto komplet s telefonem zdarma, u nich stale pry v cervenych cislech, nejprodelejsi klios na okrese :D mel jsem na pobocce kamarada nez utekl za lepsim do jine kampelicky.
Honestus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 14. 7. 2020 17:49

Ale přece musí mít také nějakou provizi za platby kreditkou.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honestus 14. 7. 2020 18:07

suram píše:Ale přece musí mít také nějakou provizi za platby kreditkou.


Tak urcite tam nejaka desetinka z te 1% odmeny co mi vyplati bude... + staci parkrat vybrat z ciziho bankomatu a ztrata je na svete
Honestus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mareka 15. 7. 2020 18:29

Dcera má eKonto student (vše zdarma), od 1.9. ji banka převádí na STUDENT PREMIUM (pokud neprovede tři odchozí platby, poplatek 49 Kč) - zpráva o změně pouze v IB (které dcera samozřejmě nečte).

No a aby RB nabídla přechod na bezplatný AKTIVNÍ účet pro studenty a děti, to taky ne. :-(
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 15. 7. 2020 18:41

Mam pocit, ze to nemusi byt jen prevody, ale pocitaji se i platby kartou. Dcera to ma taky tak.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 15. 7. 2020 18:55

Syn dostal stejnou zprávu. Řešil jsem včera telefonem s bankéřem, který nastavil hned aktiv studenta, kde se nic plnit nemusí.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků