Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 2. 12. 2019 16:25

mareka píše:Edit: z usetreno.cz přišel po telefonátu i potvrzovací mail k žádosti, ale v něm není sleva přímo uvedena (ale věřím, ze mail + nahraný rozhovor + uložená kopie web stránky s nabídkou odměny bude dostatečný důkaz v případě potřeby)


Proč sleva, spíš bonus, ne? Ani do mailu nezminili, nedejboze nepotvrdili bonus 1000 kc? Tak to jsou pekny vych.anci.
BTW. Rozhovor jste si nahral sam ( v tom pripade jste je na to upozornil ?) nebo spolehate, ze Vam daji k dispozici svou nahravku, kdyz bude prip. proti jejich zajmum? Sorry ,ze se ptam trochu provokativne...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 12. 2019 17:11

@ Minarjo : Ano máš pravdu, na pobočce mi řekli, že bude ukončen za 14 dní. Debetku nemám. Snad bude ještě akce a ušetřeno živá. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 2. 12. 2019 17:35

tak ještě si můžeš dát místo RB ČSOB, touhle cestou jdu já, jelikož RB účet mám a ČSOB jsem rušil loni v létě...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 2. 12. 2019 17:44

Persbrandt píše:BTW. Rozhovor jste si nahral sam ( v tom pripade jste je na to upozornil ?) nebo spolehate, ze Vam daji k dispozici svou nahravku, kdyz bude prip. proti jejich zajmum? Sorry ,ze se ptam trochu provokativne...


Sice uz trosku OT a otazka ani nebyla na me, ale... Tady se nejedna o nahravani soukrome osoby, pracovnik infolinky nevystupuje za svou osobu, ale jmenem banky. Tady je to myslim taky z toho duvodu pripustne (nedavno jsem o tom cetl nejaky clanek, ale nemuzu to bohuzel najit).

Jinak i soukrome osoby je mozne nahravat za urcitych okolnosti (ale uz ne zaznamy sirit). Podle NOZ

§ 88

(1) Svolení není třeba, pokud se podobizna nebo zvukový či obrazový záznam pořídí nebo použijí k výkonu nebo ochraně jiných práv nebo právem chráněných zájmů jiných osob.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 2. 12. 2019 21:55

Súkromné osoby si samozrejme môžu pre svoju potrebu nahrávať.
Firmy môžu nahravat len so suhlasom druhej strany. Dá sa to využiť, keď sa s nimi nechcete baviť, stačí povedať, že nesúhlasíte s nahravanim a 99% z nich hovor ukončí.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Persbrandt 4. 12. 2019 07:11

filas81 píše:tak ještě si můžeš dát místo RB ČSOB, touhle cestou jdu já, jelikož RB účet mám a ČSOB jsem rušil loni v létě...


ale tam je tisicovka jenom pro mlady, ne, do 26 let nebo do kolika? Pro ostatni je to snad za 500 ....?
Persbrandt
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 12. 2019 10:13

V pondělí mi volali z usetreno, domluvili jsme se, že přijede kurýr se smlouvou od RB. Dneska přišel mail z RB:
děkujeme Vám za zájem a součinnost ve věci zřízení běžného účtu v Raiffeisenbank.
 
Z důvodu nesplnění všech požadavků potřebných k otevření účtu byla Vaše žádost stornována.

:-D seru na to
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 4. 12. 2019 12:23

tak koukám, že to bude všude stejný, důvod se vždycky najde :)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fiasky 5. 12. 2019 10:06

Mám prosbu o radu. Volali mi z Rajfky s nabídkou, že když si založím ekonto smart, tak mi dají 1000 Kč na stavebko plus ještě 1000 Kč za používání účtu. Našel jsem si, že účet je zdarma při aktivním používání, tj: Součet příchozích úhrad na účtu je aspoň 15 000 Kč měsíčně
Měsíčně uskutečníte aspoň 3 odchozí transakce, které se v daném měsíci zároveň zaúčtují. A můj dotaz. Uznávají jako příchozí platbu platbu z jiného účtu v rámci rodiny (třeba od manželky) a za odchozí transakce třeba 3 x 500 kč (v rámci trvaláku) na jiný účet v rámci rodiny? Díky moc.
fiasky
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 5. 12. 2019 10:15

Můžeš si to poslat dokonce ze svého účtu u jiné banky, odchozí transakce mám u jednoho účtu vyřešeny 3 trvalými platbami po 0,10 Kč a opět, můžeš to poslat kam chceš.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 5. 12. 2019 11:43

Podminku odchoziich plateb plni i platba kartou.
Kde jsou ty casy, kdyz tech RB šejdiřu slo vymamit jako bonus za zalozeni uctu SM za 6000
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod antonsek 6. 12. 2019 17:36

Lepe uz bylo.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mareka 7. 12. 2019 21:35

Mám jako nový klient od tohoto měsíce k běžnému i XL účet. Po několika převodech (pro splnění podmínky aktivního používání) mi u něj zaskočila úroková sazba 3% (V podmínkách akce je přitom uvedeno: Klientovi vzniká nárok na vyplacení Bonusového úroku ze zůstatku Spořicího účtu za Dny v daném Měsíci, pokud Klient v kalendářním měsíci, který předchází danému Měsíci, Aktivně
využívá Běžný účet.)
Je ten úrok už od tohoto měsíce nebo od prvého dne následujícího měsíce?
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry666 7. 12. 2019 22:34

Napadla mě taková myšlenka - jestli by nemohla mít jedna fyzická osoba vedle sebe dva účty, konkrétně eKonto Komplet a Prémiový účet. Nenapadlo to už i někoho jiného? A nezkoušeli jste to řešit v bance? Mám eKonto Komplet + Style zdarma a Prémiový účet + De Luxe také zdarma by byla příjemná kombinace... Určitě se zeptám v bance, ale je otázka, na koho tam narazím, pokud bych věděl, že to tak někdo má, tak bych na tom trval, i kdyby mi říkali, že to nejde... Díky.
jerry666
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků