Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod redhaven 3. 11. 2019 08:41

e.osobne píše:Ve sluzbe tak 100 km za den nebo noc, ted mame tedy 24 hodinove sluzby a to je tak 200 km za 24 hodin, kdyz se v pulce nevystridaji ridici, sluzebni auta take pojistena nejsou.


Tak bud jezdíš tak průměrnou rychlostí do 40km nebo jen na nějaké utajované OPLOCENÉ dálnici, kde se zvěř nedostane a o takové dálnici v česko teda nevím.
A nebo tady prášíš jak baron Prášil. :D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2019 10:53

Ale jdi do háje. Sice jsem ještě nic netrefil, ale asi jen díky tomu, že to bylo do docela prudkého kopce v serpentinách (jelen) nebo na rovince v dostatečné vzdálenosti + navíc tam byl ještě 3m travnatý okraj (srny), takže neskákaly rovnou z lesa. (Opět při nás stáli všichni svatí.) Ta zvířata skáčou pod kola zcela "bez rozmyslu" a auto holt má vždy nějakou brzdnou dráhu, i při 40 km/h. Kočku už jsem přejel a vyhnout se tomu taky nešlo - možná tak ji dostat mezi kola, ale to je spíš otázka štěstí. Fakt je, že to jsem ani moc nebrzdil, ono by to stejně nemělo cenu, protože to bylo max 5m před autem, co se vynořila z trávy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 3. 11. 2019 10:58

Klid panove, vzdyt ten frustrat to dela schvalne, jen aby vas vykolejil. Samozrejme je nad slunce jasne, ze normalni clovek nejezdi 40kmph, protoze by nikam nedojel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod losalamos 3. 11. 2019 11:38

e.osobne - tos vymyslel mozkovým myšlením?
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 11. 2019 12:23

Tak vykolejit v této oblasti mě může dost těžko. No, v noci/za šera v lese na trojce možná i 50 jedu, protože ***** vidím, ale dost těžko tak pojedu po jedničce, to by mně asi ostatní sežrali :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 3. 11. 2019 12:49

no, myslím, že byste tím mohli naplnit samostatné téma a toto hodit OT. :-)
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-ossobne 3. 11. 2019 21:43

Jo jo, jste dost OT, toto je tema o RB a ne o rizeni vozidla. :pozor
e-ossobne
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 4. 11. 2019 00:01

Ročně najezdím okolo 90 000+ km, po ČR, Evropě, Asii a Rusku. Mám POV na maximální limity a HAV nemám vůbec. Zato nešetřím na špičkové asistenci, klidně si sjednám více asistencí. Takže i proto mám RB De Luxe, abychom se vrátili zpět k tématu. :mrgreen:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 4. 11. 2019 22:31

Po 16 dnech od přidání debetky do Apple Pay a žádné platbě přišla SMS od RB:

Zatim jste vasi kartou ****xxxx neprovedli zadnou platbu pres Apple pay. Pokud s kartou udelate behem nasledujicich 30 dnu 5 plateb pres Apple Pay, dostanete od nas 140 Kc na ucet.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 5. 11. 2019 08:53

Mohu potvrdit, to same matce kamarada, ktera tim neplatila. Nam ostatnim, kteri tim bezne platime, tak nic.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 5. 11. 2019 09:55

A co takhle Mallka, nepřišla někomu podobná nabídka?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 5. 11. 2019 10:13

Nabidky jsou pouze pro karty primo od RB (Style , DeLuxe , debetky)

Edit: Omlouvam se...
Vyse uvedene mam primo z banky (jeste ze nemaji vzdy pravdu ;)
Naposledy upravil milanBrno dne 5. 11. 2019 10:32, celkově upraveno 1
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 5. 11. 2019 10:15

Asi ne, já jsem nabídku na 140 Kč dostal na Life.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Leonos 6. 11. 2019 09:28

eKonto Komplet už nebude pro nové zájemce, změna asi čeká i Smart. Místo propracovaného systému mi to přijde nepřehledné a chystané za pochodu na poslední chvíli... Jo a pozor, podmínka příjmu se u Prémiového účtu bude počítat trochu jinak, součet 50 000 nemusí stačit. https://www.penize.cz/osobni-ucty/41011 ... i-zdrazeni
Leonos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KoulK 7. 11. 2019 20:09

Jsem slepý nebo z internetového bankovnictví RB zmizela možnost čerpat odměny z karty?
KoulK
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků