Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 1. 2019 12:14

na jednu stranu ANO, je až naivní
na druhou.. se banky fakt snaží klienty získat, ale ne udržet, což logiku nemá (a Míra ji tam čekal)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2019 12:25

Ono se dost blbě měří náklady na udržení oproti nákladům na získání klienta, co se neměří, to neexistuje a na Míru prostě není budget.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 14. 2. 2019 23:34

Dnes jsem byl rušit eKonto Exclusive, moc malý úrok a benefity nic moc. Chtěl jsem si vyzkoušet jejich salonek, ale nestihl jsem ho využít.

Jelikož mám IČO, nechal jsem si zřídit podnikatelský účet Smart, kde je vedeni eKonto Komplet zdarma - tuto informaci jsem neznal a konto si nechal přepnout.

Debetku gold mám zrušenou, kk Deluxe prozatím mám, než mi přijde kk Style, nevíte ale jak to bude s bonusy, když Deluxe vypovím a budu mít tou kartou daný měsíc zaplaceno na max vratku, zda bonus připíší? Čekám, že ano v následujícím finálním vyúčtování, ale radši se ptám.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 2. 2019 06:32

Podívej se do podmínek. Já už Style (u Deluxe to bude podobné) nemám dlouho a mám pocit, že prémie v době výpovědi nepřipíšou.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 1jorgos 15. 2. 2019 14:00

cz01 píše:... Jelikož mám IČO, nechal jsem si zřídit podnikatelský účet Smart, kde je vedeni eKonto Komplet zdarma - tuto informaci jsem neznal a konto si nechal přepnout...


Kdyz zalozis OSVC ucet Smart a plnis na nem podminky (+15000, -3 odchozi platby), tak je zdarma a k tomu i stávajici osobni eKonto Komplet (pri splneni +15000, -3odchozi) se stane bezpoplatkove ?
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 15. 2. 2019 19:09

Pokud plníš OSVČ Smart podmínky (+15000, -3 odchozi platby), tak osobní Komplet účet je zdarma bez podmínek.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 17. 2. 2019 19:42

No, asi ten spořák na půl roku zkusím. Doufám, že na ty 3% nemaj vyloučený bývalý klienty.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Suky. 27. 2. 2019 13:08

Dnes mi přišlo, že mám v IB novou zprávu.
Jenže já před rokem zrušil nejen KK, ale i celkovou smlouvu, či jak to nazvat.

No a do IB jsem se v klidu přihlásil a zprávu přečetl. :shock:

Musím se doma podívat, co vše jsem vypověděl, ale doposud jsem byl přesvědčen, že vše...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 28. 2. 2019 07:09

Mě přišla hláška o nové zprávě taky a to z RB i HB. Do obou IB jsem se přihlásil a ani v jednom nic nového nenašel :hm Možná jsem jen špatně hledal. Preventivně jsem pro přihlášení samozřejmě využil záložku, nikoliv "tlačítko" obsažené v e-mailu.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2019 08:18

Nebyl to výpis poplatků za rok 2018? Mám pocit, že v IB RB je to v dokumentech-ostatní a v HB normálně mezi výpisy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 2. 2019 08:21

Suky. píše:Dnes mi přišlo, že mám v IB novou zprávu.
Jenže já před rokem zrušil nejen KK, ale i celkovou smlouvu, či jak to nazvat.

No a do IB jsem se v klidu přihlásil a zprávu přečetl. :shock:

Musím se doma podívat, co vše jsem vypověděl, ale doposud jsem byl přesvědčen, že vše...

Nektere banky zamerne nechavaji IB zit, napr ING 2 roky, u nekterych pri ruseni vseho zalezi na koho narazis na pobocce.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 2. 2019 08:30

Tak ono má smysl nechávat IB chvíli žít, minimálně kvůli tomu, aby se daly stáhnout výpisy za poslední období, ke kterým by jinak nebyl přístup. Např. Moneta zruší vše k datu, kdy doběhne výpověď, a nyní ani neposlala poslední výpis poštou (cca před rokem ještě jo). V zásadě by i dávalo smysl, nechat přístup do IB po dobu 5 let (pro ty, kteří si výpisy nestahují, a pro ty IB, kde tak dlouho výpisy jsou).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 28. 2. 2019 09:28

Měl jsem s nimi jednu smlouvu a tu jsem zrušil.
Navíc jsem tehdy výslovně požadoval ukončení veškerých vztahů. A byl jsem ubezpečen, že spolu již nebudeme mít "žádné drobné".

Linka uvádí, že IB je přístupné (jak dr uvádí) kvůli výpisům.
Prý je aktivní 6 měsíců od posledního přihlášení, takže jsem si to prodloužil :-)

Požádal jsem znovu o ukončení veškerých vztahů s vymazáním veškerých údajů, které o mně vedou nad rámec zákonů a v rozporu s jinými zákony.

Zadána reklamace, vyčkávám...

Jo a ve zprávě byla změna Obchodních podmínek.
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 28. 2. 2019 17:54

v posl. verzi mobilního eKonta (appka)
1) lze čerpat odměny z KK!
2) je možné upravit zadané příkazy (s bud. datem splatnosti)
ad.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 2. 3. 2019 00:19

drkarel píše:Tak ono má smysl nechávat IB chvíli žít, minimálně kvůli tomu, aby se daly stáhnout výpisy za poslední období, ke kterým by jinak nebyl přístup. Např. Moneta zruší vše k datu, kdy doběhne výpověď, a nyní ani neposlala poslední výpis poštou (cca před rokem ještě jo). V zásadě by i dávalo smysl, nechat přístup do IB po dobu 5 let (pro ty, kteří si výpisy nestahují, a pro ty IB, kde tak dlouho výpisy jsou).


Ovšem to RB taky, hned jak uplyne vypovedni doba tak je ucet nepristupny...

Drive, tak 10 let zpet, kdyz jsi zrusil ucet v tom okamziku byl nepristupny...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků