Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 2. 2015 09:07

Pokud v měsíci neproběhla žádná transakce, RB prý výpisy ke KK negeneruje, takže proto ti možná nepřišel. Jinak výpis z 2. chodí 2. odpoledne.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 2. 2015 09:20

Mně jednou nepřišel, i když tam transakce byla. Samozřejmně jsem si myslel, že jsem žádnou neměl (ona se totiž "těsně" přehoupla z minulého období) a pak mi volali kvůli nezaplacené splátce :(
Aspoň že pokutu mi odpustili.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maaart 4. 2. 2015 09:38

Transakce byla.
Asi tam zavolám a rozhřořčím se
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 4. 2. 2015 10:22

Prijde to postou.
Taky jsem pri zakladani chtel vypis emailem a presto jsem tam mel nastaveny vypis postou a musel jsem si to zmenit pres infolinku.
raiffeisen je fakt, zda se, uplne vyrizena, kdyz jim nefunguji ani zakladni procesy.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 2. 2015 10:25

To jo. Zadarmo se to ještě zkousnout dá, ale jak je někdo ochoten za ty jejich služby platit, to nechápu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maaart 4. 2. 2015 11:51

Tak slečna/paní v nastavení elektronický výpis neviděla. Ale byla tak moc hodná, že mi to zařídí.
Bohužel dnes nepřišel ten zpětný hovor na kvalitu služeb, dal bych jim nedostatečnou.

Jo a první (rozhodnou) transakci mám internetovou, tak jsem zvědav jak jak to bude dál s připsáním bonusu (viz eR99 v jiném vlákně)
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 2. 2015 12:43

Takze reklamace c.2 opet same kupy hnoje, ze bonus bude pripsan do konce brezna, takze jsem je na infolince upozornil na dvojnasobne poruseni smlouvy a oznamil jim nahlaseni zalezitosti na CNB..na to dama odpovedela, ze se budou snazit a jeste se ozvou..a prachy udajne pripisou pozde z duvodu technicke chyby..Kde je ten chudak z RB?? Aby nam povedel, jak neni ta banka inspirovana klienty superrr.. Druha karta a v mem pripade druhy problem..Kdysi ztratili mou zadost a proto kartu vyrobili po mesici a nyni nedodrzuji vlastni podminky..co k tomu rici. :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrAsch 4. 2. 2015 13:15

Tak proč jste si tam zakládal další kartu, když je to podle vás takový děs? To mi rozum nebere.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 2. 2015 13:26

Kvůli bonusu a adrenalinu :) Jinak si myslím, že pan ZRB za nevyplácení bonusů nemůže, určitě to tu čte a královsky se nad kolenovrty baví.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 4. 2. 2015 13:33

Ten adrenalin, možnost nadávat a sáhodlouze diskutovat na fóru je pro mnohé větší motivační faktor, než samotná prémie. Kdyby byla prémie vyplacena 31.1., tak není o čem diskutovat.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrAsch 4. 2. 2015 14:03

Tak to leda :-D
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slazz 4. 2. 2015 14:52

+ pocit vlastní důležitosti:-)
slazz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 2. 2015 15:41

PetrAsch píše:Tak proč jste si tam zakládal další kartu, když je to podle vás takový děs? To mi rozum nebere.

Důvodem byl zisk bonusu za splnění jednoduchých podmínek.. Původní karta byla pro změnu využita jako alternativa za Citilife u které skončilo bezplatné období a protože ctím pravidlo platit bankám nic, či co nejméně, tak se karta Style jevila jako vhodný kandidát.. Druhá strana věci je, že v RB neběží skoro nic, jak na povrch prezentují..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 2. 2015 15:43

filip893 píše:Ten adrenalin, možnost nadávat a sáhodlouze diskutovat na fóru je pro mnohé větší motivační faktor, než samotná prémie. Kdyby byla prémie vyplacena 31.1., tak není o čem diskutovat.

Pravda, kdyby RB opět nepochybila, tak vlákno o této bance nadále propadá v žebříčku sledovanosti a vedení diskuzí, protože banka v podstatě nic zajímavého neprodukuje :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 2. 2015 16:02

dr._lukas píše:Druhá strana věci je, že v RB neběží skoro nic


Celý to nefunguje :D :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků