Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod refedr 14. 1. 2015 14:23

RB je dobrá. Omylem mi dali u KK EASY placený "infoservis", tedy SMS o pohybech a strhli asi 18,- Kč. Když jsem to reklamoval, tak mi vrátili 2x 18,- Kč, což mám na papírovém výpisu. :-)

... až někomu připíšou těch 1000,- Kč, dejte vědět.
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maondra 15. 1. 2015 09:35

Kartu jsem si založila cca 10. 12. 2014, nákup na mall.cz proběhl asi 12.12. včetně platby kartou EASY a "datum zaslání výpisu" - to je asi datum zúčtování mám uveden jako 2. den v měsíci, tj. 2. ledna. Tak nevím, jestli bonus připluje ještě do konce ledna nebo až do konce února.
Jsou to šupáci, schválně to protahujou, aby si pro vylepšení statistiky udrželi klienta. Asi jim je jasný, že hodně lidí vybere bonus (1000,-) a sbohem a šáteček...
maondra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 15. 1. 2015 10:13

Přesně tak, čekám na připsání bonusu, účet vynuluju a jdu to na pobočku zrušit. Podle mě mají za povinnost ti 1000,- Kč připsat do konce 02/2015, když máš zaúčtování až 2.1.2015. :-(
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 15. 1. 2015 14:43

Já si KK Easy nechám i po připsání bonusu, kvůli Sphere, kdybych to někdy náhodou potřeboval.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 15. 1. 2015 20:49

Já si pořídil KK Style koncem prosince, dnes jsem jí poprvé použil, tak jsem taky zvědav, kdy mi připíšou bonus.

Budu jí chtít zrušit tak asi v březnu a nechám si jí jen pokud mi místo SMART dají KOMPLEt bez poplatku, pak bych měl účet i kartu zdarma a ktomu Sphere.
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 1. 2015 15:09

Já jsem akorát včera dostal bonus za žádost o KK Easy přes stavební spořitelnu (žádáno někdy ve druhé polovině září loňského roku), jen trochu škoda, že jsem poslední výpis zaplatil už týden zpátky, datum splatnosti jsem měl dnes, tak budu muset obětovat 10 Kč a to pětikilo utratit...

Na bonus na druhou kreditku z předvánoční akce taky pořád čekám, ale stejně tak tipuji, že to budou rozposílat až někdy v únoru.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod refedr 16. 1. 2015 15:44

V podmínkách je jasně napsáno "Účastníkovi bude speciální bonus připsán nejpozději do konce kalendářního měsíce následujícího po měsíci uskutečnění Rozhodné transakce." Já platil 1000,- Kč v prosinci, tak do konce ledna mi musí 1000,- Kč připsat, jinak to jdu reklamovat.

Jinak já mám SPHERE na Rodinném Pasu (http://info.rodinnepasy.cz/) (Ovšem Od 1/2/2011 jsou karty v Jihomoravkém kraji a Kraji Vysočina, od 1/11/2011 ve Zlínském kraji a od května 2012 v Olomouckém kraji nově vydávány bez loga Sphere Card - ukončení spolupráce.)
refedr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 1. 2015 13:07

Dneska jsem sel preventivne zkontrolovat, jak jsme na tom s pripsanim bonusu za platby zacatkem prosince a stale nic ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 1. 2015 13:16

Hm, já sice bonus taky nemám, ale abych asi nelitoval, tak mi naúčtovali poplatek za vedení KK Style, kterou mám mít k eKontu Komplet zdarma, takže budu reklamovat, tak se rovnou zeptám i na bonus...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 1. 2015 14:56

Vidim, ze poplatky uctuji, jak se vyspi :-))
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 19. 1. 2015 21:17

Ta kk se musí vrátit? Jen že mavat s plastem za šlo o bez toho aby byla platná.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 20. 1. 2015 17:46

Tak bonus 1000 (resp. 999) Kč dnes připsán. Platba byla provedena začátkem prosince (myslím).
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 21. 1. 2015 07:30

Zajímavý, tenhle měsíc jsem utratil 13 tisíc na kartě a přišla mi vratka 60,-. Skoro jako by tam nebyla platba, kterou jsem dělal přes PayPass (7 tisíc). A aby toho nebylo málo, tak ještě inkaso celkové dlužné částky 29 Kč, i když jsem nic nedlužil, měl jsem kartu vyrovnanou.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 21. 1. 2015 07:50

Vasekpasek - skoro přes kopírák mám totéž - 14.561,81 utraceno, vratka 61,65Kč. Takže nejen, že není vratka z Inet plateb,a le navíc je enpočítají ani do "pásem" pro výpočet vratky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 1. 2015 07:52

To inkaso, se obávám, že stačí mít jen nastavené, aby ten poplatek účtovali. To, že to pojmenovali blbě je věc druhá.
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka