Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 2. 2015 22:32

Tak samozřejmě bych banku nenapadl přes právníky ani soudy :-D Ale vyzval bych banku k uhrazení úroků z prodlení ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2015 00:17

Patriku nechceš udělat článek na měšci na téma nedodržování podmínek ze strany RB? Nebo to nepůjde, pač je RB dalichova oblíbená kampelička??
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 12. 2. 2015 06:23

To by tam musel být článek pokaždé i o tom, když citi špatně vypočítá bonusy / prémie apod. kraviny imho je to blbost psát o tom článek.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 2. 2015 09:17

Však můžeš článek napsat sám - pokud bude mít hlavu a patu, Dalich ti ho určitě zveřejní. Ono je to docela problém napsat článek na základě jedné věty.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 2. 2015 10:36

..ale zprávičku udělat můžu:
http://www.mesec.cz/aktuality/raiffeise ... ocni-akce/

...ostatně to ale každý :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 12. 2. 2015 10:53

doktor by měl ještě kontaktovat černé ovce a paní Šabatovou. JInak se to nepohne :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PetrAsch 12. 2. 2015 11:09

Spíš bych se vedení banky zeptal na tohle, jak moc to může zasáhnout českou pobočku:
http://www.zerohedge.com/news/2015-02-1 ... firms-demi
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 2. 2015 11:19

Tak Arsen mě požádal, ať ještě kontaktuji tiskového mluvčího, aby se k tomu vyjádřil (přidá to k té zprávičce).

Prý problém postihl jen několik desítek klientů (což vypadá, že se zde na fóru vyjádřili všichni :) ) a do konce března to bude napraveno.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 12. 2. 2015 20:39

Patriku díky.. Kofroň to hezky okomentoval, ale jaksik zapomněl poznamet, že tím vyplacením v březnu poruší pravidla hned 2x...poučení pro příště, že se jedná o hovada ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolous007 12. 2. 2015 22:19

Připsali mi prémii 1.000,- za KK EASY přes ePůjčky. První platba v prosincovém výpisu.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 2. 2015 00:38

Kdy ti to připsali??
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 13. 2. 2015 00:48

dr._lukas píše:Jaké je možné požadovat úroky z prodlení za nepřipsané bonusy?? Rozhodl jsem se banku napadnout pro porušení podmínek...

Ještě se divím, proč takového "molocha" typu RB používáte. Kdybych se měl rozhodnout pro kreditku, tak raději volím Citi nebo GE.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod franko_cz 13. 2. 2015 06:03

Citi a GE KK samozřejmě mám, pro mě to byla KK kvůli bonusu a možná si jí nechám kvůli Sphere programu, kdybych to někdy potřeboval.

-- 13. 2. 2015 06:05 --

PatrikChrz píše:Tak Arsen mě požádal, ať ještě kontaktuji tiskového mluvčího, aby se k tomu vyjádřil (přidá to k té zprávičce).

Prý problém postihl jen několik desítek klientů (což vypadá, že se zde na fóru vyjádřili všichni :) ) a do konce března to bude napraveno.

Že něco postihlo jen pár desítek (malou část apod.) klientů je jen klasická okecávací věta.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 2. 2015 07:45

Jako taky se zdráhám tomu uvěřit. Kdyby tomu tak bylo, tak by stáhli z přepážky 1 úředníka, který by jim to musel být schopen za 1 den manuálně "naťukat".
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 13. 2. 2015 10:32

Typický šmejdi. Jakákoli normální instituce by se omluvila a ihned ty peníze poslala. V podstatě jakýkoli jiný řešení je nepřitelný. To, že to pošlou za 2 měsíce je normální vysmívání se klientům, a to i kdyby byl v té situaci jediný. Je vidět, že Rb buď ztratila soudnost, nebo je na hraně finanční propasti.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka