Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 8. 3. 2016 20:55

Furt to musíš řešit veřejně?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 8. 3. 2016 21:12

Me řekli bonus na první platbu. V podmínkách nic nebylo, ze by se to na net nevztahovalo. Když tak SOU na stránkách RB.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 8. 3. 2016 21:27

Divny jak to funguje...
02.03. zadost o aukro kartu

na základě Vaší žádosti číslo o vydání Kreditní karty jsme pro Vás připravili konkrétní nabídku:

• typ karty: STYLE
10 tacu...

Vaše žádost nyní pokračuje dále ve schvalovacím procesu a o dalších krocích Vás budeme neprodleně informovat formou emailu.

Porad nic :( Volala prej jen operatorka a nabizela kartu s bonusem 3x 500. Kdyz se ji reklo ze je zadost na tu aukro, rekla ze to vona na lince nedela a ma jen tuto kartu 3x 500 ze jindou dat nemuze. Logicky je blbost, hned tam podavat zadost na dalsi abyse to nesrazilo.

Zkusim asi na sebe zadost na tu Mall, zda me prijde aspon mail :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 9. 3. 2016 17:33

Dnes se to pěkně sešlo, ve schránce jsem našel obálku s RB-PIN a do toho mi volal kurýr, že mi veze současně RB Style a Tankovací kartu. Ještě musím pořešit na partnerku Mall... (jen pro orientaci, kontaktní telefonát z Attigente 20.2.)
Gandalf007
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 9. 3. 2016 18:24

Jo, to odpovídá..
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 9. 3. 2016 18:51

Franklin píše:Furt to musíš řešit veřejně?

No řeším to veřejně, protože by to někomu mohlo pomoct v tom, či dostane/nedostane vstupní bonus za uskutečněnou první platbu.

Před chvíli jsem tel. aktivoval Style kartu a radši se rovnou pozeptal, zda se bonus za první platbu bude vztahovat i na e-platbu s tím, že jsem dostal jasnou odpověď, že nikoliv. Je potřeba tuto platbu provést přes termínál u obchodníka. Tuto informaci jsem si přes operátora nechal radši potvrdit i u jeho nadřízeného, známe totiž ty rádoby experty na infolajnách..
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 3. 2016 18:57

Tak tos udělal dobře, že sis to nechal ověřit u nadřízeného. A proč je v podmínkách akce napsáno následující? Ono, kdyby to tam nebylo výslovně napsáno, pak bych jim možná uvěřil, ale tohle se jim asi na kamenného obchodníka nepodaří ohnout. :-)

"„Rozhodná transakce“ znamená zaúčtovaná bezhotovostní transakce provedená Kartou u obchodníka (POS transakce včetně e-commerce (internetových) transakcí);"
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 9. 3. 2016 19:17

Jen říkám, jak to tam mají brčkaři navedené v systému u tohoto bonusu. Reklamace bude už jiná kapitola, osobně si to případné dohadování ušetřím platbou přes terminál..
tulum
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 3. 2016 19:37

Tys viděl, jak to mají nastaveno v systému? Myslím, že nikoliv.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 3. 2016 19:45

Tohle je už fakt tragikomedie pomalu na několika stranách řešit, kde utratit maximální tisícovku za první nákup... bych chtěl mít takové problémy, abych nevěděl, kde ji utratit, ta tisícovka se ztratí jen tak třeba v nákupu na víkend, ale zjevně uživatel tulum nenakupuje a živí ho nejspíš někdo jiný, to byćh bral možná pak i spíš než ten vstupní bonus. ;-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 3. 2016 19:47

Tak hlavně, v tomto bodu jsou podmínky zcela mimořádně jednoznačné, takže nevím, co se řeší.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 3. 2016 07:27

To čerpám z pravidel, které visely na stránkách a byly platné pro únorovou akci.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 3. 2016 10:19

A jsou ta unorova pravidla jeste nekde k dispozici? Popr. muzes postnout soubor PDF?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 10. 3. 2016 11:18

Koukám, že tady aby se člověk bál něco napsat a nechci tím zabřednout do diskuze, že brčkaři z valné většiny melou kraviny, o mé naivitě apod. zahřívačky od místních matadorů:)

Takové to ironické slovíčkaření typu "tys viděl jejich nastavení v sytému" mi přijde celkem unfér..

Já si tady rozhodně přes tuhle informaci nehoním triko, jen jsem psal, že mě překvapilo, že tuhle informaci pěsákovi potvrdil i team leader a že by se tedy nabízelo neriskovat zbytečně dohadování s lidmi, kteří sotva vychodili 9tříd..

Jasný, že není problém ten litr utratit např. za potravini. V tomto duchu jsem to i psal. Chápu, že to někde sice RB mohla nebo může proklamovat jinak, ale proč si neušetřit pár řádků při přídné reklamaci.

Jo a je mi jasné, že terč na zádech se mi opět zvětšuje:)
tulum
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka