Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 10. 3. 2016 11:19

Google a zadej rb pravidla attigente a první dva odkazy jsou pdfka s podminkama
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 3. 2016 11:28

tulum: Nevidím nic unfér, a taky se s tebou nijak výrazně nehádám. Je fajn, že jsi sem napsal, cos zjistil, ale bohužel je to jako tradičně z infolinky informace na prd. Tys napsal "Jen říkám, jak to tam mají brčkaři navedené v systému u tohoto bonusu.", což není v souladu se skutečností. Ty totiž říkáš maximálně to, co ti řekli oni. Poté, co tu osobne dal březnové podmínky, bych si odvážil tvrdit, že ti řekli, co je aktuálně v podmínkách a dále se nad tím nezamýšleli, natož aby koukali někam do systému. Ale samozřejmě největší jistotu máš, když rozhodnou transakci provedeš v kamenném obchodě.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 3. 2016 12:04

avathar píše:Google a zadej rb pravidla attigente a první dva odkazy jsou pdfka s podminkama

Tak v tom pripade v te predchozi marketingove akci 1000 Kc za prvni platbu skoncilo sledovane obdobi pro podani zadosti 29.2.2016, a prvni platba mela byt provedena do 60 dnu pote. Ja podal zadost uz v unoru, takze by se to na me melo vztahovat a tady staci i internetova transakce.
Podle me se na me od brezna nevztahuje ta nova marketingova akce 3 x 500 Kc, protoze tam je podminkou podani zadosti az po 1.3.2016. Nova marketingova akce uz internetove transakce nezapocitava.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 10. 3. 2016 13:58

Ví někdo podmínky Premium Bankingu RB, doporučení, atd? Citi salonek v T2 PRG už je VIP salonek Raiffeisenbank Lounge?

Zdroj:
https://www.premiumbanking.cz/
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 3. 2016 14:20

Předpokládám, že tohle je to, co vymysleli pro klienty Citigold... Přecijen ti potřebovali něco víc, než eKonto Komplet, ale "vyšší level" pak nabízela RB už jen v rámci privátního bankovnictví FWR, ten mezistupeň chyběl - takže tady ho asi máme jako eKonto Exclusive :-)

Proto i počítám, že podmínky budou nastaveny nějak tak stejně - tedy vedení zdarma v zůstatku nad 1,5 milionu v aktivech...

Chtělo by to ale vidět sazebník, takhle si hrají na nějaký tajný spolek.

Salonek ale bude zjevně již RB.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 10. 3. 2016 14:57

Podle mně je to přemalovaný CitiGold. I seznam poboček je stejný jak byla Citi.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 10. 3. 2016 15:28

fremantle píše:Předpokládám, že tohle je to, co vymysleli pro klienty Citigold...
Kdepak, Premium banking už mají dlouho. Bylo to pro ty, co chtěli "něco" víc, ale na FWR nedosáhli.
Pokud si pamatuji dobře, vstupenkou byly vklady u banky nad 5 milionů Kč.

Někdo tady z fóra měl i tu jejich KK Premium banking. Byla černá a myslím, že obsahovala i ten jejich slevový program (exclusive? nebo tak něco).
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 3. 2016 15:43

Ano, RB Premium Banking značka jako taková už existovala předtím, ale určitě neobsahovala "eKonto Exclusive" a zlatou debetku s cestovním pojištěním (k eKontu Komplet šlo dostat v ceně jen MC Debit Gold "Base" bez cestovního pojištění) a Premium Banking byl jen něco jako klientský status, žádný extra produkt navíc...

O té Vise Premium Banking jsem tehdy sám přemýšlel, ale to bylo právě v době kdy program Exclusive RB ukončila a záhy uvedla nové kreditky Style a De Luxe, takže jsem si zažádal rovnou o Style - paradoxně jsem žádost tehdy vyplňoval i u bankéře právě toho "Premium Banking" - měl jsem taky možnost nafasovat eKonto Komplet na rok zdarma, ale to jsem tehdy ani nechtěl (asi jsem i věděl, co dělám, když ty kreditky po pár měsících zmršili k nepoužitelnosti, až jsem ji stejně vypověděl), každopádně mi z toho neplynuli žádné výhody, jen mi jednou poslali dopisem na křídovém papíře vyšší gramáže nabídku na spotřebitelský úvěr s hlavičkou Premium Banking a vysokou úrokovou sazbou (jelikož IB k té kartě nebylo).
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 3. 2016 21:54

osobne2 píše:
avathar píše:Google a zadej rb pravidla attigente a první dva odkazy jsou pdfka s podminkama

Tak v tom pripade v te predchozi marketingove akci 1000 Kc za prvni platbu skoncilo sledovane obdobi pro podani zadosti 29.2.2016, a prvni platba mela byt provedena do 60 dnu pote. Ja podal zadost uz v unoru, takze by se to na me melo vztahovat a tady staci i internetova transakce.
Podle me se na me od brezna nevztahuje ta nova marketingova akce 3 x 500 Kc, protoze tam je podminkou podani zadosti az po 1.3.2016. Nova marketingova akce uz internetove transakce nezapocitava.

Jak se presne jmenuje ta karta co je 3x 500czk? Nabizi to operator po tel. STYLE ted je to? A ma to status "Word" jako to mela Citi Life nebo uz ne? Kolik je tam max odmena? Plati jeste ta vratka 2% max az 1000 zpet kazdej mesic pri protoceni?
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 3. 2016 21:57

Má to status Excel, jako excelentní.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 14. 3. 2016 22:02

Až mu ji schválí, tak bude mít status "Ripper" :mrgreen:
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 3. 2016 22:10

jj ja mam VIP karty :D jen porad me tam plete kolonka: napiste pevnou linku na trvalou adresu, pokud clovek pevnou nema tak mobil to nebere...davate tam tak vymysleny cislo? :D
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 15. 3. 2016 07:06

Nechám prázdné
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 16. 3. 2016 19:59

tak pred tim ze 02.03. doba nic a jen dopis, karta zamitnuta na jine jmeno.
Ted nova zadost ze 14tyho, dalsi den telefonovat na overeni udaju a dnes...
jsem prisel dom a rikam, jo napadlo je ze mam narozky tak me chtej dat bonus a udelat radost :)

s potěšením si Vás dovolujeme informovat, že Vaše žádost číslo o vydání Kreditní karty (MALL) byla schválena. V nejbližších dnech Vás bude kontaktovat kurýr pro domluvení schůzky k doručení a podpisu smluvní dokumentace a předání kreditní karty. V příloze Vám zasíláme dokumenty, které si před schůzkou pečlivě prostudujte.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 3. 2016 11:31

Nyní jsem se zakoukal do nového kurzovního lístku banky inspirované šmejdy a zůstal jsem poněkud šokován - cizí měny od blíže neurčené doby prodávají dráže, spread se u deviz pohybuje od děsivých 5 % (USD, EUR) až po naprosto extrémních 7 % u některých měn (CNY)... Banka tímto dosáhla kvalit GEMB nebo mBank.

Současně nelze opomenout, že se od 1. června se bude uplatňovat u všech platebních karet (jak debetek, tak kreditek) vyšší "směnná přirážka" ve výši 0,75 % ke konverznímu kurzu navíc, takže banka bude klientům prodávat cizí měnu v průměru cca. 3,5 % od středu :!: :shock:

Tato politika je mimochodem horší, než měla Citibank (která účtovala u karetních transakcí Citi-střed + 3 %).

Příklad z kurzovního lístku pro EUR - střed 27,06, deviza-prodej 27,75 + "směnná přírážka" 0,20, takže celkem 27,95, což je o cca. 3,3 % ke středu navíc (lépe to vyjde ještě i u GEMB) - dobré směnárny euro prodají dnes i pod 27,20, rozdíl přes 70 haléřů na euru je solidní zlodějina.

Kdo nevyužívá multiměnové eKonto, kde lze vybrat cizí měny bez konverze, do zahraničí s sebou karty RB netahat ani omylem...
fremantle
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka