Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 29. 3. 2016 20:04

Dostal jsem je jen na CD a nemám mechaniku :)
Tak časem, až někde seženu mechaniku.
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 30. 3. 2016 19:17

vit.spinka píše:
xls píše:Kvalita toho salónku na T1 jde taky šupem dolů. Místo obložených baget je tam nařezaný sýr a salám, víno taky horší. Za těch 450,- to teda rozhodně nestojí, hlavně když to je pro většinu z nás před odletem.

Jo, v únoru ještě bagety, pak v březnu už jen šunkový salám a eidam. Za dva týdny udělám další kontrolu ^^, bude asi suchá houska. Takhle se zhoršit a zároveň zdražit, to se jim tedy moc nepovedlo.
Doufám, že se takhle nezhorší(-ily) taky Erste a Citi/RB na T2, tam jsem posledních pár měsíců nebyl.

Byl jsem tam 15 dní zpět a bagety normálně ráno byly stejně jako před rokem. Víno sice z Chile nebylo, ale bylo z Mikulova a vcelku pitelné. Dokonce byly i výborné krabí bagetky. :-)
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 3. 2016 19:54

Já tam byl před 2 týdny v 1 hodinu odpoledne, po bagetkách ani vidu, ani slechu. Nakrájený šunkový salám, herkules, cihla. Víno pitelné, ale podstatně horší než dřív.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 3. 2016 21:23

Jsem rád, že banka inspirovaná dementy neztrácí smysl pro humor...

"Pokud využijete této nabídky nejpozději do 29. 4. 2016, získáte na celou dobu splácení 48 měsíců úrokovou sazbu 12.99 % p. a."

Ale rád bych jí vzkázal, že na to neskočí ani sousedův pes.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod x-bat 31. 3. 2016 08:33

12,99% je ještě dobrých. Mi nabízejí neuvěřitelných 16tis. za 17,99% :D
x-bat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 31. 3. 2016 10:32

Těch 13 % je opravdu mimořádně výhodná nabídka (na Rb). Je zajímavý, že všichni ti šejdíři šli s úrokama z vkladů skoro k 0, ale úroky na půjčkách drží.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod vit.spinka 31. 3. 2016 10:51

To je ta nabídka, co přišla včera v noci - Hotovost na zavolanou k Citi kartě, s podmínkou refinancování aspoň jednoho úvěru?
Tak mně nabídli 112.000 za 9.90% p.a. :-)
vit.spinka
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 31. 3. 2016 11:37

Já spíš nechápu, že když si sečtou stavy BÚ a SÚ v RB tak by měli vidět, že asi nepotřebuji nutně vypůjčit 30 000 Kč (Pokud využijete této nabídky nejpozději do 29. 4. 2016, získáte na celou dobu splácení 48 měsíců výhodnou úrokovou sazbu 15.99 % p. a.) když bych si X-krát více CZK mohl ze svého SÚ převést na svůj BÚ - bez tak výhodného úroku.
Dále mi pořád nabízí KK ačkoliv u RB KK mám a taky u CITI, takže u RB defacto 2 KK.
To nikdo nekontroluje nabídky klientům?
Vždyť to napovídá tomu, jak si klientů váží...tedy neváží.
Nabídka přišla z RB ale k CITI life kartě.
Divný
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod vit.spinka 31. 3. 2016 12:21

Zas tak chytré ty marketingové kampaně nejsou. A pochybuji, že kampaň pro Citi - běžící pořád na systémech převzatých ze Citi - se bude dívat na zůstatky v systémech RB.
vit.spinka
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 31. 3. 2016 12:42

No to třeba, ale mne chodí i nabídky na úvěr a KK přímo od RB, kde by tedy do mohli vědět..
Někde se tu probíralo, že se do účtu mohou podávat.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 3. 2016 12:52

Nabídky ti budou cpát v každé bance, a to úplně nesmyslným způsobem, že se zbytečně nad tím podivovat, prostě je to jen nějaký algoritmus... Mně na posledním výpisu Era nabízela předschválenou hypotéku snad na 5 milionů (přitom v rámci jejich skupiny už jednu mám - díkybohu zdaleka ne v takové výši) a dnes mi zase volali s nabídkou pravidelného investování do podílových fondů místo málo výnosných spořicích účtů - a to žádný spořicí účet u nich nemám).

U RB mám taky předschválenou nabídku kreditky tuším na 150 tisíc Kč (i když Style už mám taky a k tomu další 3 od Citibank se zhruba stejnými limitem dohromady), spotřebák na několik set tisíc taky, na spořáku u nich aktuálně nic, ale za měsíc se na účtu promelou nějaké peníze, když je posílám z/do devizovky...

A naopak, když si půjčit chceš, tak banku zase musíš přesvědčovat, že ty peníze vlastně ani vůbec nepotřebuješ... :-)
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 31. 3. 2016 13:19

Tak tak...nabízet budou pořád, třeba se člověk "uklikne"
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 31. 3. 2016 20:15

Tak Aukro kupon mi dnes přistál na mailu, v čase podání žádosti jsem klientem CITI aka RB byl..
LuiS_666
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 31. 3. 2016 20:26

xls píše:Já tam byl před 2 týdny v 1 hodinu odpoledne, po bagetkách ani vidu, ani slechu. Nakrájený šunkový salám, herkules, cihla. Víno pitelné, ale podstatně horší než dřív.

To tam nesmíte chodit odpoledne, ale v 7 ráno. To jsem tam byl sám a další 3 lidi a stoly se prohýbaly vším možným...Polévka, vajíčka, bagety, vína, piva, panáky, sušenky, čaj, káva, atd, atd. Noviny-MF Dnes, Lidovky, HN, E15, atd. Odlétal jsem 15.3.
davsopl
Diskutér

Odeslat příspěvekod davsopl 31. 3. 2016 20:30

PatrikChrz píše:Kontrola salonku na Velký pátek.
Suché rohlíky/bagetky zvlášť. Za mne lepší, na hotových bagetkách celkem šetřili, takhle jsem si mohl udělat bohatší

Sakra nějaké slabé. A v kolik hodin tam všichni chodíte? To je z PRG? V 7-9 ráno je snad vše, na co si člověk pomyslí. I ty vychvalované krabí bagetky.
davsopl
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka