Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 5. 2017 20:58

No a nebylo to o tom, že člověk splatí také mimořádnou splátku, takže mu pak běží úrok jen z minima?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 16. 5. 2017 21:05

Splatis castecne ... castecne splaceny uver neni splaceny uver ...
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 5. 2017 21:26

To bude zase nějaká zlodějina... asi jako celá RB... do 30. června běží regulérní kampaň na nabídku 5000 Kč za Rychlou půjčku: https://www.rb.cz/promo/rychla-pujcka, asi sází na to, že takhle někoho ošidí šmejdi...

Jinak já jsem Rychlou půjčku načerpal koncem března dle nových podmínek, přišla mi akceptace, že splátka proběhne v dubnu... no a neproběhla :mrgreen: (viděl jsem to tak i v IB, že "následující" - teda první splátka je nastavena až na květen), schválně jsem volal i na zákaznickou linku (s vědomím, že s tím stejně nic neudělají a beztak to už stejně nemám nervy dále řešit), že co to má být zase za šmelinu, když mám na černé na bílém v akceptaci, že první splátka proběhne v dubnu... Každopádně první splátka proběhla tento měsíc a tak já už jen čekám na bonus, ale očekávám, že se budou kroutit a já zase budu muset psát elaboráty, že nedodržují vlastní podmínky (byl jsem ochotný na úrocích pustit něco kolem tří stovek, takže je jasné, že v týž den, co jsem úvěr načerpal jsem jim vrátil tolik, aby to pokrylo přesně 3 splátky a čtvrtou z toho, co se bude úročit).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod maaart 17. 5. 2017 15:25

Zadával jsem SEPA platbu z účtu u RB. Když na tu platbu teď koukám v bankovnictví, tak je tam jako cílový účet nějaký jiný (asi sběrný) účet u RB. Dohledám někde skutečný cílový účet platby?
Předem díky
maaart
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 07Petr 18. 5. 2017 06:38

treborit píše:Splatis castecne ... castecne splaceny uver neni splaceny uver ...

V podmínkách píšou že bonus vyplatí až 2 měsíce po zaplacení 1. splátky, ta může být až měsíc po načerpání úvěru 100000 Kč. V minulé akci bylo nutno o předčasných splátkách předem informovat banku. Mám obavy, že bych po načerpání úvěru 100000 Kč okamžitém informování emailem, že hned další den zpět splatím 99999 Kč, bych pak 3 měsíce stejně musel splácet 1893 Kč které by mě RB nemusela vrátit.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 5. 2017 11:51

Částečná splátka u úvěru 100k neznamená automaticky 99999,-. :) Může to být cokoliv mezi 0,01-99999,99.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 18. 5. 2017 16:15

Staci splatit vse az na 2x1893 + cokoli >0 .. tj treba ze 100k splatit 96000, pri minule akci jsem dokonce splatil vetsinu v den cerpani :)
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 07Petr 18. 5. 2017 16:37

2x1893,- Kč je víc než vyplácený bonus 3000,-Kč. To bych na tom nic nevydělal.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 18. 5. 2017 18:21

Aha, pan je hloupy, tak nic.
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 18. 5. 2017 21:38

Tak tohle myslím překonalo i toho policajta. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 19. 5. 2017 06:39

Hoši to jste borci, namastili jste si ego, myslíte si jaký všeználci, ale neporadíte. :-( Tradičně jako všechna fóra i zde to nakonec vede jen k osobním útokům.
07Petr
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 19. 5. 2017 07:25

tak v tech 1893 je i splátka uveru (umor), ne jen uroky....
a pokud se castecne doplati uver, mesicni splátka zustane stejna a klesne zaplaceny urok?

Predpokladam, když pisou: Jeden klient může čerpat tento bonus v rámci kampaně pouze jednou, ze se jedna o jinou kampan, nez byla ta na tech 5000
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 5. 2017 09:09

07Petr: Sorry, pokud někdo neví takto triviální věc, tak já si myslím, že takový člověk si bez důvěryhodného poradce téměř nemá brát úvěr, natož aby se pouštěl do "vyjebávání". A u člověka uvažujícího o tom "vyjebávání" přepokládám alespoň základní znalost, takže mě vůbec nenapadlo, že bys něco takového ani netušil.

Jak píše jichaj, splátka (v tomto případě anuitní) obsahuje, v tomto případě převážně (zvláště v případě splacení větší části úvěru ihned), splátku úvěru (tj. vracíš to, cos od banky dostal, takže ne svoje peníze), takže od těch 3k nemůžeš odečítat celé splátky, abys dospěl k zisku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 19. 5. 2017 10:18

07Petr píše:Hoši to jste borci, namastili jste si ego, myslíte si jaký všeználci, ale neporadíte. :-( Tradičně jako všechna fóra i zde to nakonec vede jen k osobním útokům.

Nic ve zlem, opravdu. Omlouvam se.

Nicmene, je to matematika zakladni skoly, procenta. Co je to kreditni karta, jak se pocita urok, jak funguje splaceni s fixni splatkou (tento pripad, hypoteka ...) apd. Tedy zcela trivialni informace. To by zas tato diskuse obsahovat nemusela a kdo toto nezna, tomu bych ani nedoporucoval jit s bankou do takovehoto souboje.
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 5. 2017 10:24

Tak na finexpert fóru je to poslední dobou vůbec jen o tom maštění... A někteří "příslušnící" jsou vymaštění ještě víc, než je obvyklé, že to tady vlastně už ani nemá smysl ani číst a člověk o moc nepřijde. :-!
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka