Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 14:07

Ano, dle detailů u poplatku v IB je to u eKonta Komplet 65 Kč za "poskytnutí debetní karty" za každou embosovanou Standard (Classic) kartu a 45 Kč za tu základní Basic. Takový poplatek pro tento balíček ceník nejen nezná, navíc ale k poskytnutí došlo už před mnoha měsíci a ne v prosinci. Pro systémy RB je zjevně vše možné :)
Naposledy upravil minarjo dne 1. 1. 2020 14:20, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 1. 2020 14:12

u mě:
eKonto Komplet + dve debetky (VISA Classic a MC Basic: 65,- + 45,- Kč) --> tedy 110 za vedení účtu
resp. poskytnutí deb. karet
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 1. 2020 14:41

Je v tom tedy pěkný čurbes, jámě Kč 85 vedení účtu ekonto komplet, což být nemá.Poplatek za kartu nemám
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 1. 2020 15:09

je třeba ten poplatek rozkliknout v IB a dívat se úplně dolůů
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 15:11

Já mu to už psal 2 hodiny zpět, pár příspěvků výše, že toto je jen v detailech v IB, protože vše týkající se balíčku účtu se účtuje k tíži daného účtu (pod souhrnným názvem vedení daného účtu, v rozkliku pouze v IB jsou detaily), nějak to asi nepochopil
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 1. 2020 15:17

Ale já píšu že jsem rozklikl souhrnnou platbu a u té je poznámka poplatek za vedení účtu.
Leda by v mobilní bance nebylo vše co je v IB
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 15:20

Ježíši, vždyť jsem ti to psal už 2x (poprvé 12:22, před chvílí s Roldou znova), i ostatní se přidali: musíš otevřít IB, mobilní appka (tedy SB) tyto detaily nemá (snad u každé banky je SB ořezaná verze IB, nelze v něm najít/udělat vše). V IB uvidíš rozpis na mnoho řádků. To je jako s Tatarem, přeci informaci "otevři IB, v SB je to jen souhrnně" chápe snad každý Čech :D
Název (ten souhrnný) je v pořádku, protože debetní karty jsou součástí daného balíčku, čili patří k vedení jeho účtu, jen mají v něm být za 0 Kč no.
Naposledy upravil minarjo dne 1. 1. 2020 15:24, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod meme1255 1. 1. 2020 15:24

Volal jsem hned ráno do RB (Mám eKonto Student Premium a naúčtovali mi 110 korun za 2 karty, co jsou v ceně), prý o tom vědí a mělo by se to spravit automaticky, pokud ne, máme kontaktovat bankéře a že to s námi vyřeší.
meme1255
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 1. 1. 2020 15:41

Aha, tak proto mi poplatky neúčtují, nemám tam k účtu žádné debetní karty, jen kreditní.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod icdesoft 1. 1. 2020 15:50

icdesoft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 1. 2020 16:09

Minarjo - Máš pravdu, předsedo
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 16:15

Sláva, konečně jsi to našel :). Ale i jiní to zde psali, že v IB po rozkliku, tak nevím že jsi stále hledal v SB. To v řadě případů nemůže být totéž.
-----
Tak jsem zvědav, jak rychle to teď RB všem odúčtuje.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 1. 2020 16:20

Nějak mne to nedošlo jak čtu diskuze na mobilu.
Nabízí mi to přestup na chytrý účet či aktivní konto tak pročtu podmínky jestli není lepší ekonto komplet změnit.
Mám ho ale navázané na firemní účet tak asi zůstanu
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 1. 2020 17:04

V čem je lepší eKonto Smart než Chytrý účet?
Vidíte nějaký důvod proč si nechat eKonto Smart a nezměnit jej na ten nový Chytrý účet?
Využívám běžné služby, účet pouze v KČ, v zahraničí používám jiné karty.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 1. 1. 2020 17:15

Nemusíš myslet na plnění podmínek pro vedení zdarma a máš embosovanou kartu zdarma, jinak to bude asi stejné.
cz01
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka