Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 16. 6. 2020 14:59

Tak se alespon ucet vyplati zalozit jen a pouze pro vyuziti odmeny 1000kc a rychle mazat pryc.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 16. 6. 2020 16:40

Ve smartbance mám novinku:

Od 1. 9. 2020 dochází k úpravám u těchto dokumentů:

Ceník produktů a služeb pro soukromé osoby, Ceník produktů a služeb pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby, Obchodní podmínky pro vydávání a používání debetních karet, Obchodní podmínky pro vydávání a používání kreditních karet, Technické podmínky pro platební styk, Informace ke lhůtám v platebním styku Raiffeisenbank a.s., Produktové podmínky k vedení účtů a vkladů.

Některé ze změn v dokumentech:
U již nenabízených starších typů účtů zavádíme poplatek za kontaktní výběr z bankomatů jiných bank v ČR. Výběry z bankomatů Raiffeisenbank a bezkontaktní výběry z bankomatů jiných bank v ČR jsou i nadále bez poplatku.
Zpoplatňujeme nemoderní způsob přístupu do internetového bankovnictví k účtům pomocí SMS kódů.
Měníme ceny za hotovostní operace.
Rušíme přijímání papírových platebních příkazů a šeků k inkasu.
Distribuci debetních a kreditních karet provádíme nově výhradně poštou.
V souvislosti s distribucí debetních a kreditních karet výhradně poštou si Vás rovněž dovolujeme informovat, že tato změna se bude týkat i situace, kdy dříve uzavřená smlouva předpokládala převzetí karty prostřednictvím pobočky Raiffeisenbank a.s. Považujte proto, prosím, toto sdělení rovněž za návrh změny příslušné smlouvy ve výše uvedeném smyslu.

Od 1. 8. 2020 upravujeme Program výhod pro kreditní karty. Aktualizovaný dokument, který stanovuje odměny za používání kreditních karet a další výhody poskytované bankou a jejími partnery držitelům kreditních karet Raiffeisenbank, naleznete na webových stránkách banky.
Upravujeme možnosti čerpání odměn u karet STYLE, DE LUXE, LIFE a MALL:
Odměny lze čerpat převodem na běžný či spořicí účet u Raiffeisenbank.
Zavádíme možnost předplacení poplatku za správu karty pro karty STYLE a DELUXE.
Rušíme možnost čerpání odměn převodem na kartový účet.
Odměny bude možné věnovat nadačním společnostem.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 6. 2020 16:45

PULPANM píše:Účet zdarma, jak to bývalo dříve, je v podstatě v nedohlednu

A ten https://www.rb.cz/promo/chytry-ucet Je co?

-- 16. 6. 2020 17:46 --

marvy píše:Tak se alespon ucet vyplati zalozit jen a pouze pro vyuziti odmeny 1000kc a rychle mazat pryc.

Jeste to bezi? Odkaz?

Btw. v zakone myslim bylo, ze ruseni uctu je zdarma, ale az po roce. Takze by banka mohla, zmenou sazebniku, ruseni <1 rok poplatkovat.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 16. 6. 2020 16:48

Neodsouhlasíš změnu, je na nich, jestli ti ho vypoví (a za to ti poplatek nenaúčtují), nebo nechají
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 6. 2020 17:00

Myslel jsem jim popsanou variantu, ze si zalozi ucet, vybere 1000? a zrusi ucet.

Ma RB v sazebniku poplatek? Nevim, pram se, stejne jako na tu odmenu. Zda jeste bezi?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 6. 2020 17:14

"Rušíme možnost čerpání odměn převodem na kartový účet."

Už ve mně hrklo. :D No, stejně je to jen otázka měsíce. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 6. 2020 17:50

suram píše:Odměny bude možné věnovat nadačním společnostem.

:mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D :mrgreen: :D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 16. 6. 2020 18:46

Jou to zloději, mám tam nějaké prémie a další učet si kvůli tomu zřizovat nebudu. Ať jsou k čertu!
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 16. 6. 2020 19:42

vpe píše:
marvy píše:Tak se alespon ucet vyplati zalozit jen a pouze pro vyuziti odmeny 1000kc a rychle mazat pryc.

Jeste to bezi? Odkaz?

Btw. v zakone myslim bylo, ze ruseni uctu je zdarma, ale az po roce. Takze by banka mohla, zmenou sazebniku, ruseni <1 rok poplatkovat.

Ano akce je pres portal usetreno a je platna jeste 14 dni. Coo prikazuje zakon?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 16. 6. 2020 19:52

xls píše:Jou to zloději, mám tam nějaké prémie a další učet si kvůli tomu zřizovat nebudu. Ať jsou k čertu!

Ještě máš trochu času bonusy vybrat.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 16. 6. 2020 20:08

K tomu se teď právě nestanu.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod __Pavel 16. 6. 2020 21:48

Založení "Chytrého účtu", který je zdarma a bez vopičáren, je přes bankovnictví otázka jen pár kliknutí.
__Pavel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrej1 16. 6. 2020 22:20

Musím taky vyřešit co s tím, mám laifku předplacenou někdy do října/listopadu, nic dalšího u RB nemám. Viděl bych to v principu na dvě možnosti.

1. Vyjádřit nesouhlas se změnami, ať se stará RB. Předpokládám výpověď kreditky, ale je to řešení konečné a od RB si oddechnu a bude konec opruzů, připravím se tak o cca 100 Kč čistého měsičně na odměnách.

2. Pokud bych chtěl zůstat tak musím jednak si pořídit jejich apku (nejsem z toho nadšený, ale zkousnu to) a pořídit si jejich chytrý účet, je to fakt zadarmo a není tam nějaký chyták?
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 6. 2020 22:57

Ano Chytrý účet zdarma a zcela bez podmínek, také jsem původní eKonto Komplet hned na něj změnil, jak ho zavedli, přestože ho téměř nevyužívám (RB mám hlavně kvůli Mall kreditce). A pokud chceš vše ovládat jen přes smartbanking, stačí ti appka "Mobilní eKonto Raiffeisenbank", není pak třeba ta druhá "RB Klíč" nahrazující SMS, když v mobilním bankovnictví není na rozdíl od IB těch SMSek (nově zpoplatněných) třeba.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 04:32

marvy píše:
vpe píše:

Jeste to bezi? Odkaz?

Ano akce je pres portal usetreno a je platna jeste 14 dni. Coo prikazuje zakon?

Myslis https://www.rb.cz/attachments/pi/pravid ... m-1000.pdf ? EK smart?

Zákon tuším přikazoval, že banky musí účet zrušit bezplatně v případě že účet je starší jednoho roku.
vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka