Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 22. 9. 2020 21:13

Na titulní straně je ale "Přejděte k nám a využijte akční sazbu 3 % p. a. na půl roku" a pro nové klienty to snad pořád platí.

Jinak září už se úročí 3 % p.a., pokud bylo splněno aktivní využívání v srpnu.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 23. 9. 2020 01:02

No teoreticky je možný že potřebovali 2 mld půjčit na hypo a nebyl k tomu kapitál, tak je takhle vybrali na vkladech a teď můžou ty 2 mld půjčit.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod saabik 23. 9. 2020 10:08

Nesmysl. Kdyby potřebovali půjčit, jako že nepotřebují, mohou levněji. Tohle je čistě akviziční akce na nové klienty.
saabik
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 23. 9. 2020 10:39

A aby současní klienti nebrblali, tak to dali ze začátku i pro ně. Jenže někteří spekulovali a vyčkávali a tak teď stejně brblají. Tak si aspoň ještě užijte těch dobíhajících 1,5 % u Monety. :)
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thraser 23. 9. 2020 17:16

Tyve to jsou sasci, ucet jsem si zalozil asi pred dvema tydny, ale nemel jsem v apce zadnou nabidku na zmenu tarifu na ty 3% (jak je to v tom youtube videu), tak jsem myslel ze je treba nejprve splnit nejake ty podminky nebo neco takoveho, tak jsem to neresil, poslal jsem si tam prachy, parkrat jsem zaplatit kartou a furt nic. Tak jsem jim dneska volal, co delam spatne, a nejaka pani na zakaznicke lince mi rekla, ze podle nich uz po 2 tydnech nejsem novy zakaznik a ze jsem si ten zvyhodneny tarif mel aktivovat hned prvni den co jsem si zalozil ten ucet (i kdyz to neslo), aby me povazovali za noveho zakaznika. :shock:
Thraser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 9. 2020 17:58

zkus reklamovat, novy urcite stale jsi
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod drummond 23. 9. 2020 18:42

Thraser píše:Tyve to jsou sasci, ucet jsem si zalozil asi pred dvema tydny, ale nemel jsem v apce zadnou nabidku na zmenu tarifu na ty 3% (jak je to v tom youtube videu), tak jsem myslel ze je treba nejprve splnit nejake ty podminky nebo neco takoveho, tak jsem to neresil, poslal jsem si tam prachy, parkrat jsem zaplatit kartou a furt nic. Tak jsem jim dneska volal, co delam spatne, a nejaka pani na zakaznicke lince mi rekla, ze podle nich uz po 2 tydnech nejsem novy zakaznik a ze jsem si ten zvyhodneny tarif mel aktivovat hned prvni den co jsem si zalozil ten ucet (i kdyz to neslo), aby me povazovali za noveho zakaznika. :shock:

Taky mi to nešlo nastavit a taky jsem nesplnil hned ty podmínky, ale napsali mi toto:
Vazeny kliente, na zaklade Vaseho pozadavku Vas informujeme, ze jiz mate nastavenou bonusovu urokovou sazbu 3% na Vasem sporicim uctu. Vase Raiffeisenbank

Stále ta 3% v appce nevidím. Splněno už mám (3 platby), tak uvidíme v říjnu, jestli to tam naskočí za splnene září. Jestli ne, tak vše rusim a čau.
drummond
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tobimi 26. 9. 2020 03:25

pre zmenu e-mailovej adresy sa musím dostaviť na pobočku :D príde Vám to normálne?
tobimi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 26. 9. 2020 03:45

Změna emailové adresy proběhla na pobočce, v systému ji změnili a třeba ohledně reklamací komunikují se mnou na nové emailové adrese, přesto mi chodí dál upozornění na výpis kreditních karet nebo nabídky slevových poukazů na původní email.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod dezod20 26. 9. 2020 08:53

Jak to tak čtu, tak asi už nemá cenu zakládat ten akční spořák? :roll:
dezod20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 26. 9. 2020 10:01

pro nové klienty to běží dál, ne?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod A_Delarge 29. 9. 2020 06:39

Tady na webu: https://www.rb.cz/promo/sporici-ucet-xl pořád uvádějí 3 %, tak snad to platí. Akorát nevím, koho všeho berou jako nového klienta. Využil jsem stejnou akci minulý rok a pak jsem účet zrušil. Teď nevím, jestli mi zase dají 3 %.
A_Delarge
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 29. 9. 2020 07:28

A_Delarge: To je tak těžké si otevřít podmínky akce?
Služba je určena výhradně novým klientům; novým klientem jste, pokud v posledních šesti měsících před dnem sjednání smlouvy o běžném účtu a před dnem sjednání smlouvy o spořicím účtu mezi Vámi a Raiffeisenbank a.s. netrvala ani nebyla uzavřena žádná jiná smlouva o bankovní službě.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Robertos73 29. 9. 2020 08:55

A_Delarge píše:Tady na webu: https://www.rb.cz/promo/sporici-ucet-xl pořád uvádějí 3 %, tak snad to platí. Akorát nevím, koho všeho berou jako nového klienta. Využil jsem stejnou akci minulý rok a pak jsem účet zrušil. Teď nevím, jestli mi zase dají 3 %.

Také já jsem využil akci minuly rok, účet zrušil v únoru a teď znovu založil v září a 3% tam mám.
Robertos73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A_Delarge 29. 9. 2020 09:34

Ok, díky za info.

A nejlepší to bude založit až 1. 10., aby se to úročilo od začátku měsíce (po celý měsíc). Chápu to správně?
A_Delarge
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka