Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod treborit 18. 10. 2020 17:10

Hele ale fakt nemusi byt zamitnuta KK jen proto, ze je nekdo "socka" (at uz si pod tim predstavujes cokoli) , me jednou zamitli KK (dozvedel jsem se pozdeji), ze mi bezela zadost o jinou a maji to interne v predpisech .... napriklad ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 18. 10. 2020 17:12

Já si myslím, že do sociála mám trošku daleko. Možná bych to viděl na to, že těch KK mám už jednoduše moc a oni to vidí v registru. Na druhou stranu by taky měli vidět v příslušných registrech schopnost tyto splácet. Konkrétně 2 KK jsem shodou okolností teď s vyšším limitem rušil v rámci Erste Premier (to je podle tvojí definice asi předpokládám taky produkt pro sociály). V každém případě obdivuji tvoji schopnost soudit ekonomickou situaci lidí podle příspěvku na diskuzním fóru. :P
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 18. 10. 2020 17:44

Mně třeba zamítli vyšší účet Mall Pay, protože jejich automatizovanému systému vadí právě více kreditních karet s (relativně) vysokým úvěrovým rámcem, úvěrová historie a příjem nebyly v podstatě relevantní. Samozřejmě kvůli Mall Pay nic jinde rušit nebudu...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 18. 10. 2020 19:32

Mufinmufi píše:Já si myslím, že do sociála mám trošku daleko. Možná bych to viděl na to, že těch KK mám už jednoduše moc a oni to vidí v registru. Na druhou stranu by taky měli vidět v příslušných registrech schopnost tyto splácet. Konkrétně 2 KK jsem shodou okolností teď s vyšším limitem rušil v rámci Erste Premier (to je podle tvojí definice asi předpokládám taky produkt pro sociály). V každém případě obdivuji tvoji schopnost soudit ekonomickou situaci lidí podle příspěvku na diskuzním fóru. :P

Tady je švanda. Hele, a ty dvě kreditky EP sis rušil sám nebo Šiditelně došla trpélivost se sociálama co si dělali povinný obrat osmi platbami měsičně?
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 18. 10. 2020 19:51

To už trochu přeháníš ne? Ať si dělá povinné obraty kdo chce jak chce.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 19. 10. 2020 00:02

Delitzsch: Zřejmě to bude v mém případě podobné. Mám celkově pokud jsem na nějakou nezapomněl cca 5 KK (původně 7 KK). Spíše mne udivuje ta absence komunikace a šablonovité odpovědi RB. Přeci jen úvěrový rámec je něco, co jsem schopen relativně snadno ovlivnit.

suram: To je v pohodě, potrefená husa nejvíc kejhá. Každý nemůže být nejostřejší tužka v penálu.

Klient ps: Pro tvou informaci - vypověděl jsem účet sám po změně podmínek, nikdo mi ho při povinném obratu jednou platbou měsíčně nerušil.
Funkční odkaz pro 5 GBP na Curve, -10% na provizi na krypto Binance,15 USD na Booking.com, Interactive Brokers a 20 EUR na Degiro (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér

Odeslat příspěvekod tojara 29. 10. 2020 23:23

Nevíte zda se dá Style KK získat k vedení k účtu Ekonto Komplet zdarma? Dříve mi to nabízeli, ale ted jsem chtěl zřídit a hází mi to poplatek? Případně nějaká jiná použitelná karta s paybackem (klidně u jiné banky)? Dík
tojara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 30. 10. 2020 07:33

Komplet účet historicky mám a k němu za vedení Style karty neplatím. Když se podívám do ceníku, tak bych řekl, že u nově sjednané karty se platit bude - možná mě někdo upřesní/doplní.

Jinak jinde můžeš zvolit kreditní kartu s cashbackem
- mBank plus, od prosince 1% zpátky přes NFC platbu u obchodníka, max 200 Kč, vedení zdarma nad 4 000kc
- mBank eshop, 1% z net plateb (dá se obejít přes Curve), max 200 Kč, vedení zdarma nad 1000 Kč
- ČS transparentní karta, 1% z net plateb (dá se obejít přes Curve), max 350 Kč, zdarma nad 3000 Kč
- Hello Bank 1% ze všech plateb, max 150 Kč, zdarma pokud je karta splacena před koncem měsíce (neoficiální vlastnost)
- ČSOB kreditní karta standard, 0,5% při platbě nad 100 Kč body do světa odměn, max. tuším 1000 Kč, zdarma nad 3 000 Kč
- Monetu nepočítám, tam je 1% z balíčku, Home Credit šikovná karta 1% zpět ze všeho, ale za 59 Kč, RB Mall 2% net platby, 50 Kč vedení
Naposledy upravil cz01 dne 30. 10. 2020 10:12, celkově upraveno 1
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 30. 10. 2020 08:49

V létě jsem tu řešil akci litr za proklik baneru v IB, když jsem zakládal účet přes ušetřeno. Tak RB k mojí spokojenosti vyplatila nakonec i litr za založení a to dokonce sama bez urgence.
chrudimi
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 10. 2020 22:21

Ja jsem podal žádost v červnu, ale s kuryrem podepsal az v cervenci. Zatim litr neprisel, ale jestli dobre chapu podminky, tak na to maji cas do konce příštího měsíce.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 1. 11. 2020 07:55

Chtěl bych se zeptat, jak RB počítá délku zvýhodněného spořícího úroku? Zvýhodněný úrok byl nastaven 22. května a nyní už banka zaslala 6. úrok za květen až říjen. Ve SB, ale dnes pořád svítí úroková sazba 3%. Znamená to, že RB bude úročit 3% vklad až do 22. října? Tedy šest měsíců ode dne nastavení zvýhodnění? Díky, nechci zbytečně přijít o lepší úrok a zobrazení v IB/SB se nedá vždy věřit.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 1. 11. 2020 10:37

Do 22.11. bude zvýhodnění.
mate59
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 1. 11. 2020 10:57

Díky za odpověď
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ezra 3. 11. 2020 20:12

mela dneska RB nejaky vypadek? Mobilni appka odpoledne nefungovala vubec, IB po prihlaseni slavnym RB klicem (nedelam to casto) fungovalo omezene, bylo tam nejale varovani v cervenem ramecku. Platby zadane v IB s dnesni splatnosti (prevod ze SU na BU a splatka KK RB) stale nebyly nerealizovane. Ted uz funguje mobilni appka, zadavam to same jeste jednou
Ezra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 11. 2020 01:10

Já platím dopoledne tak 4 platby s RB klicem a pak až večer něco posílal z běžného na spořící, tak jsem to odpoledne nepostrehl, to jsem zrovna makal.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka