Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 12. 2020 09:19

Chtěl jsem využít marketingové akce rajfky a její stavební spořitelny, kdy při uzavření stavebka je možné získat tisícovku za založení ekonta. Žádal jsem přes stavební spořitelnu, která předává žádost do banky. Stavebko založeno, ale účet mi neotevřeli. Že by si vzpomněli na podání k FA kvůli Curve? :hm Nebo jenom korporátní bordel, kdy jedna ruka neví o té druhé? Tak či onak, stavební spořitelna od toho dává ruce pryč a banka kromě vyjádření výše další informace nemá.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 12. 2020 11:27

Já to zakládal na silvestra starý tak rok spíš dva zpátky a mám pocit že přijel kurýr ji založit účet pro ofoceni občanky. Na pobočce rsts.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 12. 2020 11:43

Je potvrzené, že kreditka RB Mall.cz dá bonus za splacení Mall Pay?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 11. 12. 2020 12:20

Já se to dozvím 16. kdy mám výpis.
mojmax
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 12. 2020 13:28

Prosim o informaci, zajímá mě to.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 11. 12. 2020 17:36

Já se to dozvím 18. kdy mám výpis. :)
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 11. 12. 2020 20:31

@wit.cz - odmítli tě přímo v bance, nebo jak to myslíš? U mě to pár dnů trvalo, než banka poslala kurýra...
losalamos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwertz375 12. 12. 2020 11:16

V mobilním eKontu se v sekci "žádosti a nabídky" objevila možnost převodu účtu do RB s využitím standardu bankovní mobility klientů. To je nějaká novinka nebo to tam je už dlouho?
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 12. 12. 2020 12:17

+/- 2 měsíce.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 12. 2020 10:50

mojmax píše:Já se to dozvím 16. kdy mám výpis.

Tak jak to dopadlo?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 12. 2020 11:51

On je sice datum konce období 16., ale myslím, že výpis bývá až večer (nebo dokonce 17.). On to minarjo rozvede a upřesní. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 12. 2020 12:09

To sice ano, ale bonusy jsou vidět (a dají se použít) hned od rána. Takže zjistit to lze už teď - ba dokonce ještě dřív :-))
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 12. 2020 12:12

wit.cz píše:Chtěl jsem využít marketingové akce rajfky a její stavební spořitelny, kdy při uzavření stavebka je možné získat tisícovku za založení ekonta. Žádal jsem přes stavební spořitelnu, která předává žádost do banky. Stavebko založeno, ale účet mi neotevřeli. Že by si vzpomněli na podání k FA kvůli Curve? :hm Nebo jenom korporátní bordel, kdy jedna ruka neví o té druhé? Tak či onak, stavební spořitelna od toho dává ruce pryč a banka kromě vyjádření výše další informace nemá.

Účet by měli otevřít neboť je součástí balíčku, tj. všechno nebo nic. Zkusil bych časem toho FA na uvítanou... 8-D 8-D
Ovšem s KK by mohl být (bezdůvodný) prblm.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 12. 2020 12:26

Lafayette16 píše:To sice ano, ale bonusy jsou vidět (a dají se použít) hned od rána. Takže zjistit to lze už teď - ba dokonce ještě dřív :-))

To máš pravdu, bonusy jsou dříve.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 12. 2020 12:41

@mojmax - ?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka