Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 08:53

Jde tedy o hromadný problém ode dneška už "starých" typů účtů, který RB musí řešit systémově. Evidentně se jim pos*** systém při zavádění nových typů účtů platných od dneška. Zajímavé je, že poplatky jsou navíc různé (já u Komplet 65, @Schwarzie píše dokonce 130, tedy přesně dvojnásobný, síla). Tohoto problému si musejí všimnout hned, nebo nejdéle po pár desítkách/stovkách reklamací a napraví to, takže s reklamací pár dní počkám. Díky za info.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 1. 2020 09:09

Mám Prémiový účet a k němu 2 karty Gold Base, poplateček 170 Kč, což by odpovídalo naúčtování obou debetních karet, které mají být dle ceníku zdarma.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 1. 1. 2020 09:27

Firemní eKonto Smart bez poplatku (pro vedení Komplet zdarma), eKonto Komplet poplatek 85Kč a i u Prémiového konta poplatek 85Kč.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 1. 2020 09:33

Jak píše hopo.hopo, jedná se většinou nejspíš o naúčtování poplatků za vedení debetních karet, u mě je to 45 + 85 Kč. Když ten poplatek v IB rozkliknete, tak jsou tam vidět jednotlivé položky.
Naposledy upravil Kolem.jdouci dne 1. 1. 2020 09:42, celkově upraveno 1
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 1. 2020 09:42

Nó jo. Je ta za debetni karty: 45 + 85. Kde asi soudruzi z NDR udelali chybu?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 1. 2020 09:42

Mám nový Prémiový účet a RB mi naúčtovala poplatek za vedení debetní karty 85,- Kč, i když jsou v rámci konta dvě karty zdarma.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 1. 1. 2020 09:43

Z FB RB:

Dobrý den, ano dnes nad ránem jsme zaznamenali chybu v uzávěrce účtů a v tuto chvíli prověřujeme rozsah chyby a zajistíme nápravu. Lukáš
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pajkyt 1. 1. 2020 10:09

Ono toho asi bude víc. U té položky " Souhrnná položka k účtu" za 65,- Kč mám vysvětlivku "Poskytnutí debetní karty" a když jsem se chtěl podívat na tu kartu v IB, tak se karta nezobrazuje a nabízí mi to pouze vydání nové. Kartu fyzicky mám Debit MasterCard STANDARD. Kreditka se normálně zobrazuje a ve vyúčtování za ní nic neúčtují.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 1. 1. 2020 10:49

Taktéž poplateček "za vedení účtu", při splnění všech podmínek bezplatného účtu a při desítkách plateb za prosinec. Inu počkám ještě do dubnového výročí konce bonusové podmínky a adié
To je zřejmě ta "překvapující nová lednová akce RB", kterou mi sliboval tlf. poskok při hovoru v prosinci :D
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 1. 2020 11:39

Máme firemni ucet a poplatek Kč 880 ( kde to vzali) a na orovázaném ekonto komplet mam poplatek za vedeni 85 a vedeni bylo zdarma a dle bankéře má být zdarma i nadále.
Najít v tom zmatky
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 12:19

Čti výše, ty chybné poplatky jsou především kvůli debetním kartám k účtu, vím víc karet, tím víc poplatků, u firemního účtu jich bude jistě více, i pro disponenty atd. Ale už tedy prý dle FB pracují na nápravě.
Naposledy upravil minarjo dne 1. 1. 2020 12:21, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 1. 2020 12:20

Já to čtu ale v poznámce u poplatku mám napsanou poznámku vedení účtu a ne vedení karty
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 1. 1. 2020 12:21

minarjo píše:... dnes mi byl stržen nějaký poplatek 65 Kč s poznámkou Souhrnná položka k účtu...

Já to měl taky. Po rozkliknutí je to rozepsané na položky a někde u konce je Poskytnutí debetní karty. Jestli jsem dobře pochopil ceník, tak 1. karta je zdarma a těch 65 Kč má být za každou další kartu. Za necelých 6 let, co mám eKonto Komplet, jsem za kartu nic neplatil. Také to hodlám zítra reklamovat.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 1. 1. 2020 12:22

To tam máme všichni, debetní karty jsou součástí balíčku tarifu účtu, ať jde o balíček nazvaný eKonto Komplet či jinak. V IB po rozkliku poplatku lze vidět detail, za co to je, v SB to je vidět jen souhrnně.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 1. 1. 2020 12:30

eKonto Komplet + dve debetky a taky mi napálili 130 za vedení účtu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků