Black Cat Card

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 6. 6. 2020 09:42

někde na mě vyskočila reklama na https://promo.blackcatcard.com/

máte někdo zkušenost? Vypadá to jako docela OK karta pro EUR platby...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jir.vesely 6. 6. 2020 11:15

Taky to na mě vyskočilo, ale jestli jsem si všiml správně, tak dobití je asi 3% poplatek. To nic moc teda.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pabloson 6. 6. 2020 12:40

taky na ni ted koukam

je vedena pouze v eur a zazjal me cashback 2,2% a moznost dobiti sepa platbou (takze se nemusi platit ten 3% poplatek za dobiti kartou)

zkousel sem najit jejich kurzovni listek abych vedel kolik by me stalo platit dobitejma eurama zde v cr, ale nenasel sem
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod psovod78 6. 6. 2020 13:13

Zajimave, ale jediny kontakt je:

Contact Us

Address: Papaya Ltd., 31 Sliema Road, Gzira GZR 1637 – MALTA
Phone: +35620155555
E-mail: customerservice@papaya.eu


coz nepusobi nijak superduveryhodne?
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 6. 2020 14:28

Pabloson píše:cashback 2,2%

Já vidím cashback 0,1%...

-- 6. 6. 2020 16:39 --


psovod78 píše:Zajimave, ale jediny kontakt je:

Contact Us

Address: Papaya Ltd., 31 Sliema Road, Gzira GZR 1637 – MALTA
Phone: +35620155555
E-mail: customerservice@papaya.eu


coz nepusobi nijak superduveryhodne?

Papaya má autorizaci od roku 2012, takže zase tak extrémně podezželé to snad není.
Nicméně vklady nejsou pojištěné.
https://thebanks.eu/emis/papaya-354747
Naposledy upravil Lafayette16 dne 6. 6. 2020 14:48, celkově upraveno 1
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 6. 2020 14:43

Na Maltu je to docela slušná adresa, i když bych byl všeobecně k subjektům se sídlem na Maltě opatrný. Na druhou stranu jsou i horší destinace a "vlajkové lodě" českého byznysu tam sídlí. Ceník vypadá realisticky s ohledem na udržitelnost (např. dobití kartou za poplatek 3,5%). Přelétl jsem podmínky jen zběžně, ale není cashback 2,2% podmíněn měsíční útratou 200,- EUR a zůstatkem 300,- EUR?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 6. 2020 14:45

Get it now --> Open Account Right Here
NEFUNGUJE.
Tak kdo ví, co to je...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 6. 6. 2020 16:27

Get a 2.2% interest on available account balance by spending over EUR 200 a month and keeping a minimum balance of EUR 300. *

To není cashback, nýbrž úrok na zůstatek při minimální utrate 200 eur měsíčně a zůstatku 300. To není nic moc nabídka, když to není pojištěné.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 6. 6. 2020 20:38

Já myslel, že e-money v EU nesmí vyplácet úrok.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 6. 2020 20:53

Pro klienty na Maltě (také v Itálii, Španělsku a Řecku) nabízí stejná firma produkt Papaya Card, která ten benefit v podobě úroku nenabízí, přitom všechny ostatní podmínky jsou stejné.
Na internetu sdělují lidé rozdílné zkušenosti, někteří si stěžují na selhání procesu registrace.
Nemusí to ale nutně znamenat, že se jedná o neseriózní produkt. Nikde jinde v EU (tedy mimo východní členské státy) jsem se nesetkal s tak nefungujícími službami jako na Maltě. Naštěstí jsou velmi ochotní, takže se nakonec vždycky všechno s pozitivním vyústěním domluvilo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 6. 6. 2020 21:06

Papaya je ve španělštině výraz pro dámské přirození. Takže papaya card bude asi pěkně na pí*u. :)
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pabloson 7. 6. 2020 00:02

k tomu zda pisou 2.2 interest bo cashback...

narazil sem na ne prez reklamu na fb kde svitil interest 2.2% proto jsem to rozklikl ke zbeznemu zkouknuti... pak sem sel na cenik a chtel se vratit zpet na stranku s informacema o tom uroku a uz mi to neslo, ale kdyz sem je otevrel v prihlizeci tak sem nasel v dolni casti uvodni stranky uz jen:

Cashback up to 2,2%

Receive up to 2,2% in cashback! Just keep a minimum amount of €300 and spend more than €200 monthly by card. *

a pod hvezdickou je:
* Cashback options are part of a partner programme, provided by FINTECH ASSETS OÜ. Detailed Terms and Conditions can be found here.
https://fintechassetsou.com/loyality-program.html

kazdopadne sem si puvodne myslel ze se jedna o 2,2% urok a ne cashback, ale kdyz sem to pak na webu nenasel a nasel jen 2,2% castback tak sem si myslel ze sem se prve ukoukl - a ted koukam ze se tu urok 2,2% (a ne cashback) ukazal jeste nekomu dalsimu. :-)

jinak kdyz sem videl to sidlo na Malte a nenasel sem informaci dle jakeho kurzu se meni, tak sem si rekl ze registrovat se a posilat nekomu moje udaje zatim nebudu a poptam se na zkusest a uspesnost s registraci zde na foru o:-)

-- 7. 6. 2020 01:19 --

Mimonik píše:Get a 2.2% interest on available account balance by spending over EUR 200 a month and keeping a minimum balance of EUR 300. *

To není cashback, nýbrž úrok na zůstatek při minimální utrate 200 eur měsíčně a zůstatku 300. To není nic moc nabídka, když to není pojištěné.


me prave ten urok 2,2% (kdyz sporaky u nas tak pekne spadly) zaujal vic nez ten cashback viz moje zprava vyse

ale na to abych jim tam prelil vsechno ze sporaku(a krome ziskani dnes bezkonkurecnimu uroku 2,2% spekuloval i na pohyb eura) bych jim potreboval vic verit (NaP*cu Lmt -> wtff? a museli by byt ty vklady pojistene (coz sem pochopil ze nejsou) takze na ulozeni vetsi castky to nevidim a ten cashback uvidim az dle zkusenosti ostatnich :-)

-- 7. 6. 2020 01:28 --

Lafayette16 píše:Get it now --> Open Account Right Here
NEFUNGUJE.
Tak kdo ví, co to je...


me se po kliknuti na get it now na webu: https://blackcatcard.com/
stahla pod ios appka kde je mozne registraci po kliku na new customer provest (coz sem zatim neudelal)

kazdopadne to bude chtit obezretnost (nekde se ukazuje 2,2% urok a nekde cashback, P*cu Ltd, adresa na Malte, nepojistene vklady) tak s registraci jeste pockam jak dopadnou a co vypatraj ostatni ;-)
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pabloson 7. 6. 2020 04:10

zaznamenal sem ze na adrese:

https://promo.blackcatcard.com/
je uvedene UROK 2,2% na zbyvajici balanci pri utrate 200€ a zustatku alespon 300€

zatimco na adrese https://blackcatcard.com/
je dole uveden CASHBACK 2,2% pri utrate aspon 200€ a zustatku alespon 300€ +/nebo cashback 0,1% ze vsech transakci VCETNE VYBERU Z BANKOMATU A PREVODU!

;-)
Pabloson
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 6. 2020 07:27

Bezkonkurenční úrok... Jako na to, že nikdo neví, co jsou zač, tak ty 2.2% p.a. nejsou nic, o čem by se dalo přemýšlet. Nebo vy byste svěřili někomu takovému třeba sto tisíc, kdyby vám to mělo přinést měsíčně kolem 180 korun před zdaněním? To už bych to snad radši dal na Sberbank v RUB s úrokem 3.25%
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 7. 6. 2020 08:29

Karta poskytuje cashback, nikoliv úrok za zůstatek. Na obou stránkách (promo.blackcatcard.com i blackcatcard.com) je k dispozici ceník, kde je uvedeno, že se jedná o CASHBACK ve výši 0,1% mimo (EXCLUDING) transakcí na bankomatu. Při měsíčním obratu 200,- EUR a průměrném zůstatku 300,- EUR za měsíc je bonusový cashback 2,2% včetně operací na účtu, limit obratu pro bonus je 100 tis. EUR.
Delitzsch
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků