Black Cat Card

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 17. 6. 2020 08:00

Vyloučeno. Pošta jde k nám z Malty min. 6 dní, spíše déle. Pochybuji, že by to posílali drahou přepravní službou.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 6. 2020 08:12

@Lafayette16 si asi myslel, že speciálně kvůli němu vypraví provozovatel do ČR soukromý letoun s jeho kartou :D. Samosebou těch 24h platí pro místní, pro které je asi karta primárně určena, kdoví jestli není prvním zájemcem z takové dálky.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 6. 2020 09:56

Dnes je to 10 dní od registrace (a žádosti o kartu). Teď už bych to opravdu čekal (i bez soukromého letounu, normální poštou).
I když teď mě vlastně napadlo, že já všechny údaje o kartě už mám, nemám jenom plast. Takže třeba v Curve ji vyzkoušet můžu.
V tom případě vlastně splnili to, že kartu mám do 24 hodin... :-))
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 6. 2020 22:28

Kvůli Covid je zahraniční pošta obecně pomalejší (karanténa na zásilky co byla, ta už snad neplatí, ale přesto to ještě trvá). Malá zásilka (větší dopis) z eshopu z Nizozemí šel příbuzné teď před pár dny téměř 14 dní od odeslání eshopem. U čínských zásilek je zpoždění i 14 dní až měsíc navíc proti běžnému stavu.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolous007 25. 6. 2020 09:29

Karta vcera dorazila. Neni bezkontaktni, i kdyz na webu zmenili uz obrazek na bezkontaktni. Asi jsem dostal jednu z poslednich starych. Karta dorazila z Litvy. Na ceste byla 10 dni. PIN se da zobrazit v aplikaci, nevim, jestli se da zmenit. Dnes vyzkousim.
kolous007
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 6. 2020 12:42

Já stále čekám...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 6. 2020 12:49

...a už máte pro tu kartu někdo nějaký "business plán" :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod kolous007 25. 6. 2020 15:49

Dnesni kurs Blackcatcard je 26,6071, platba v Albertu
kolous007
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 25. 6. 2020 18:51

Z eura do koruny nebo z koruny do eura? Jestli je to prodej tak to je až podezřele dobrej kurz. Revolut má kolem 26.7 a Mastercard je 26.86... Tím pádem mám trochu podezření, jestli to není kurz nákupu.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolous007 25. 6. 2020 19:10

No zaplatil jsem v korunach a vydelil jsem koruny lomeno to, co mi blokujou na uctu. Takze nakup, pokud to dobre chapu. Uvidime, jestli to nakonec bude pri stejnem kursu, az se transakce zauctuje.
kolous007
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 25. 6. 2020 20:57

To jsem si právě myslel. Tak to zase tak výhodné není, protože v tomhle směru má například revolut teď 26.69 a Mastercard dokonce 26.71
jir.vesely
Diskutér

Předchozí stránka