Skrill

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 16. 6. 2020 15:49

Založil jsem si službu Skrill slibují 1% poplatek za výběr při poslání na bankovní účet.
Mám tam 200 Kč a chtějí za poslání 53 Kč na můj účet poplatek 156 Kč.
Dále nabízí pouze výběr peněz na Visa kartu tu bohužel nemám.
Může mi někdo poradit jak ze Skrillu dostat peníze bez takového poplatku.
Děkuji.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 16. 6. 2020 17:52

Nijak. Za blbost se platí.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 16. 6. 2020 19:37

To je pravda.
Ale spíš by mi pomohla rada od někoho,
kdo skrill má jak se z toho dají dostat nejméně bolestivě peníze na běžný účet.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 6. 2020 04:51

Skrill nemám, ale pokud píšeš o Vise, pak si založ mKonto a nech si k němu vydat Visu a pošli si to tam. (Jestli Ti to tedy stojí za to.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 04:59

1% leda tak na EUR ucet? Kde to slibuji?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 17. 6. 2020 07:55

Uvnitř v aplikaci to bylo napsané, že výběr stojí 1% procento.
Na hlavní stránce je uveden poplatek: CZK 146.18
Jsem d..bil měl jsem si zřídit paypal.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 10:34

Kdyztak posli screenshot, jak to tam maji napsane.

Proste to rovnou udelej pres tu aplikaci a kdyz nauctuji vic, tak reklamuj.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 17. 6. 2020 12:14

vpe píše:tak reklamuj.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D

Ty s touhle firmou (Skrill, Paysafecard a spol.) asi nemáš moc zkušeností, co? Ty jsou schopný ukrást cokoliv tam pošleš tím, že zablokujou účet a nekomunikujou celé měsíce, akorát neustále požadujou a zamítaj další a další doklady. Už nikdy to odtamtud nedostaneš.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 13:14

Myslim ze jsem ji pouzil jednou, nejsou to rusaci?

Myslel jsem to tak, že jinou možnost stejně nemá pokud chce něco vybrat. Jakože pokud chce, může řešit nekalou obchodní praktiku, zavádějící informace uvedené v aplikaci.

Rozhodně lepší postup, než držet ústa a nedělat vůbec nic.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod jir.vesely 17. 6. 2020 13:38

Hlavně si si z toho nic nedělej. Tohle ještě nebyla tak drahá blbost, no ;)
jir.vesely
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zbynek.ji 17. 6. 2020 13:42

Měli tam uvedený poplatek 1%. Poté co jsem zadal český IBAN a Swift, tak se tam objevil tento poplatek.
Chybami se člověk učí.
Navíc na hlavní stránce v sekci poplatky je uvedený ten poplatek 146 Kč.
Výběr peněz
Místní možnosti platby
Credit Card Visa 7.50 %
Globální možnosti platby
Swift poplatek: CZK 146.16 (EUR 5.50)
Čili myslím, že mám smolíka na nějakou reklamaci.
zbynek.ji
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 17. 6. 2020 14:57

A kde plati ten 1%, v EU zone? Pak pouzij Fio Bic slovensky a je to
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2020 02:15

zbynek.ji píše:Může mi někdo poradit jak ze Skrillu dostat peníze bez takového poplatku.
Už jsi zjistil jak na to aby to bylo co nejlevnější? Měl jsem na Skrillu 1358,59 CZK které jsem tam k ničemu nepotřeboval a chtěl jsem je vybrat převodem na účet v bance. Dovolili mi vybrat 1214,65 CZK kvůli poplatku 143,94 CZK za to. Ve výsledku mi na korunový účet v bance ale přišlo pouze 44,41 € = 1141,14 CZK, Kvůli převodu na € a pak zase z € na CZK jsem přišel i o další peníze. Celkem mne takto tento převod stál 217,45 Kč. Nevím proč to zbytečně převáděli na € a nezaslali to rovnou v CZK. Jiný způsob jak levněji dostat peníze ze Skrillu na bankovní účet asi neexistuje. Ty peníze jsem na Skrillu k ničemu nepotřeboval a měly by mi tam jen tak ležet nekonečně dlouho tak bylo lepší je vybrat i za takové bohužel přehnaně vysoké peníze.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 12. 2020 12:31

Dřív tam měli k účtu nakou kartu, nevím jestli se něco platilo za zřízení, možná 10 eur, je to tak 14 let zpátky. A šlo vybírat z czk bankomatu asi ekvivalent 250 eur denně.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 12. 2020 20:26

Kartu k účtu tam mají pořád, ale za jakých podmínek to přesně nevím. Myslím, že je zpoplatněná a ne příliš výhodná. Kvůli jednomu výběru by se mi ji neoplatilo pořizovat a na nic jiného ji nepotřebuji. Pokud by tu kartu vedli v € i v případě účtu v CZK a pak to nějak přepočítávali mezi € a CZK tak jako to udělali v případě toho mého výběru tak by to asi mohlo být hodně nevýhodné.
Pokud se to jmenovalo Moneybookers tak to ještě nebylo až tak špatné, ale když se to změnilo na Skrill tak je to už téměř k ničemu a čím dál horší. Pokud ten Skrill někdo k něčemu nepotřebuje tak ani nemá význam se tím zajímat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Další stránka