Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod loopz 24. 10. 2020 14:02

Návratnost investice do Crypto.com se po poklesu ceny CRO a dalších změnách také dosti změnila, například při útratě 10 000 CZK měsíčně následovně:

2% Ruby - 100+ % roční návratnost (200 Kč cash back)
    3% Jade- 26+ % roční návratnost (300 Kč cash back, spotify, netflix, pay rewards, 6% staking)
    5% Rose - 9+ % roční návratnost (500 Kč cash back, spotify, netflix, amazon, pay rewards, 6% staking)
    8% Black- 6+ % roční návratnost (800 Kč cash back, spotify, netflix, amazon, pay rewards, 6% staking)
Pokud chcete investovat více CRO:
    * Staking při max 6% roční návratnosti nemá smysl.
    * Syndicate - pokud budete mít dostatečný 30 denní objem obchodů (vyplatí se při nízkých poplatcích vytvořit i uměle) tak nabízejí odhadem 30 % návratnost.
    * DEFI Swap je v podstatě opak syndicate v tom smyslu, že čím je nižšší investice tí má menší návratnost. Nejvýhodnější se zdá stakovat jednorázově malý zlomek celkové likvidity (a z pohledu investice v podstatě odepsat na 4 roky) nyní například pro 1000 CRO nabízí ~17% návratnost, pro 10 000 CRO ~25%, 100 000 CRO ~50%, 1 000 000 CRO 100%, 10 000 000 CRO 150%.
    * Supercharger nabízí odhadem 30+% návratnost (sice je zcela likvidní, ale během 30 dnů průběžně vázaného CRO se pak dalších 30 dnů vyplácí ve formě UNI bonusu).
Rád pošlu svůj referral kód a k Vašemu bonusu přidám 50% z mého připsaného bonusu zpět.
loopz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 24. 10. 2020 14:57

3% Jade- no nevim ... za rok 3600 CZK cashback (a to zanedbavam kurz, v realu to bude 3k) a pokles investovanych (stake) cca 25.000 x 3CZK =75k o klidne 20k .... a to se vyplati:)
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 5005 24. 10. 2020 16:32

Navic neni započítána doba, po kterou se čeká na doručení karty, já už mám měsíc uzamčeno 10000 CRO a karta nikde.
5005
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 10. 2020 17:17

My víme. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tmx643 24. 10. 2020 17:46

loopz píše:* Syndicate - pokud budete mít dostatečný 30 denní objem obchodů (vyplatí se při nízkých poplatcích vytvořit i uměle) tak nabízejí odhadem 30 % návratnost.

Máš zkušenost? Teď jsem koukal na to poslední s EGLD, "investováno" bylo 86 milionů CRO, tj cca 9 milionů USD, přičemž "dotace" je 500 000 USD. Tj. z toho co zadám, že chci koupit (maximum pro 5000/10000 staknutých CRO), dostanu za onu poloviční cenu cca 5,5 %, tj. mince v hodnotě nějakých 27,5/55 USD. "Zisk" tedy bude cca půlka z toho = 14/28 USD. Funguje to takto?

A ten vstupní bonus za referral nemůžu použít na "koupi" karty, ale můžu ho hned po obdržení prodat, nebo je také zamčený na půl roku?
Očekávám, že teď kurz roste kvůli tomu, že lidé upgradují karty ještě zalevno, po 2.11. začne zase klesat, čili že se vyplatí ten bonus "shortovat".

Ta červená karta vypadá solidně, při započtení 50 USD bonusu stojí vlastně jen necelých 1200 Kč (které nejsou utracené, pouze zamčené) a dává cca 1,4 % netto zpět. Od listopadu už to tak levné nebude, přestože osobně čekám v blízké budoucnosti pokles ceny CRO někam na 4 centy.
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 24. 10. 2020 18:59

ten bonus ti pripisi v aktualnim kurzu v CRO, takze CRO muzes prodat a operovat treba s EUR .. prevest na ucet nebo jako ja na kartu a utratit .. doporucil jsem ted kartu manzelce a ziskat 100 USD do konce mesice, pricemz ona uzamkne 1000 CRO mi smysl dava :)
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod loopz 25. 10. 2020 00:05

tmx643 píše:
loopz píše:* Syndicate - pokud budete mít dostatečný 30 denní objem obchodů (vyplatí se při nízkých poplatcích vytvořit i uměle) tak nabízejí odhadem 30 % návratnost.

Máš zkušenost? Teď jsem koukal na to poslední s EGLD, "investováno" bylo 86 milionů CRO, tj cca 9 milionů USD, přičemž "dotace" je 500 000 USD. Tj. z toho co zadám, že chci koupit (maximum pro 5000/10000 staknutých CRO), dostanu za onu poloviční cenu cca 5,5 %, tj. mince v hodnotě nějakých 27,5/55 USD. "Zisk" tedy bude cca půlka z toho = 14/28 USD. Funguje to takto?

Ano, syndicate událostí se obvykle účastním. Tvůj příklad sedí téměř přesně.
Historické výpočty například pro 10 000 CRO stake: https://www.reddit.com/r/Crypto_com/com ... ted_every/

Syndicate se nyní stěží vyplatí, jelikož podobného zhodnocení lze dosáhnout v superchargeru (alespoň dle odhadů) a pro větší investory samozřejmě v DEFI Swap.
Rád pošlu svůj referral kód a k Vašemu bonusu přidám 50% z mého připsaného bonusu zpět.
loopz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirmalik 26. 10. 2020 12:21

Dobry den, v souvislosti se změnou podmínek od 2.11.2020 bych se rad zeptal, jestli jsem je pochopil správně. Už cca měsíc čekám na kartu Jade. Pokud nenavysim zamknute CRO na 25.000, tak tu Jade kartu nedostanu? Pokud nenavysim a nepřijmu nové podmínky tak těch 10.000 CRO bude od 2.11. odemceno? Nebo nemusím navyšovat a nic se pro me nezmění? Děkuji za odpověď.
jirmalik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlsal 26. 10. 2020 12:36

Nové podmínky se netýkají stávajících držitelů karet, ani těch, kdo stihnou o kartu požádat do 2. listopadu
https://www.mesec.cz/aktuality/od-2-lis ... rypto-com/
mlsal
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Prologer 27. 10. 2020 19:34

Nevíte jak je to s referal bonusem na Crypto Exchange? Koukal jsem, že záleží na výši prvního CRO stake. Na jak dlouho ale ten stake musí být? Stačí to prostě zamknout a pak hned druhý den odemknout nebo se jedná o delší období?

A pak ohledně těch syndikátů, chápu to správně, že proces je takto (částky samozřejmě jen pro příklad)?
○ Stake 10.000 CRO - v 1 určitý den
○ Čekat 1 týden (mít to zamknuté)
○ Akceptovat výsledek - v 1 určitý den
○ Získat danou cryptocurrency za 50% slevu
○ Dostat zpět staked CRO (bez ceny té zakoupené cryptocurrency)
○ Za týden až dva znovu s těmi stejnými 10000CRO znovu hrát
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Nabízím 300Kč bonus za zřízení Revolut. Více v PM.
Prologer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 27. 10. 2020 21:08

na exchange je stake také na 6 měsíců, takže to určitě druhý den nevybereš

ano, syndicate chápeš asi správně, aby si se ho mohl vůbec zúčastnit, tak musíš mít stake na burze + objem obchodů za posledních 30 dnů a dle jejich tabulky máš nárok na určitou dolarovou hodnoty zrovna nabízené kryptoměny za 50% ceny ... CRO v této hodnotě na začátku eventu vložíš do syndicate a týden čekáš, pak akceptuješ tvůj výrazně menší podíl (neutracený zbytek samozřejmě dostaneš zpět) nebo odmítneš a dostaneš veškeré cro zpět (což nedává smysl, to by musela kupovaná kryptoměna za tu dobu sletět na ceně o více jak 50%, protože můžeš (já to tak vždy dělám) okamžitě obdržené krypto prodat za CRO a tedy vrátí se ti víc CRO než si vložil (typicky kolem 2% až 5% zisk za ten týden)

v pm zájemcům rád pošlu odkaz na burzu i appku, případně zodpovím detailnější dotazy (už asi 7 měsíců mám stake na kartu (už bych tedy mohl cro vybrat) a jade green reálně cca 4-5 měsíců používám)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Prologer 27. 10. 2020 21:40

Super, díky za upřesnění.
A ten stake na welcome bonus je jiný než ten na syndicate? Tj. je potřeba dát k tomu co stakenu na welcome bonus ještě něco dalšího nebo mohu jen stakenout 10.000CRO a získat za to jak welcome bonus tak i účast v syndicates po celou dobu stake?
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Nabízím 300Kč bonus za zřízení Revolut. Více v PM.
Prologer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 28. 10. 2020 00:17

jeden stake na burze se ti započítá pro oboje současně (bonus za registraci přes doporučující odkaz i pro syndicate)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 10. 2020 11:39

Na bitcoinvkapse.cz jsem se dozvěděl, toto:
"Od 23.října do 2.listopadu 2020 jsou celosvětově zrušeny poplatky za upgrade karty"

Nepovedlo se mi ovšem tuhle informaci ověřit. Je to pravda?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hornbre 29. 10. 2020 12:11

Nejsou to spíš poplatky za nákup CRO kartou?
hornbre
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka