Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 29. 10. 2020 12:23

Zdroj tady - https://blog.crypto.com/crypto-com-card ... nts-update

A jinak ano, od 2.11. 8:00 zase zavádí poplatek za nákup kryptoměn kartou - https://help.crypto.com/en/articles/449 ... debit-card
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hornbre 29. 10. 2020 13:26

Píší tam 07:00:00 UTC, to by mělo být 9:00 hod. středoevropského času ne?
hornbre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tmx643 29. 10. 2020 13:34

Už není letní čas, takže už jsme UTC+1.
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Prologer 29. 10. 2020 13:35

Tím upgradem je myšleno, že když máte Ruby a chcete Green, tak se normálně platilo tuším €50 poplatek za upgrade. To se teď dočasně neplatí.
Přišlo to i před pár dny v emailu, kde informovali o zvýšení stake požadavků.
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 10. 2020 15:09

Přesněji ten poplatek 50€ nebyl formálně za upgrade, ale za znovuvydání karty (card reissuing fee).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lessani 29. 10. 2020 20:12

Zajímalo by mě, jestli je možné si změnit typ karty pokud je ve stavu "Issued" ale ještě nedorazila? Mám zažádáno o Ruby. Kdybych udělal stake 10k CRO, přijde mi fyzicky Ruby, ale bude vracet 3%? Nebo jen 2%? Mělo by to smysl?
Lessani
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 10. 2020 21:12

pokud chceš zvýšit úroveň karty, tak máš 2 možnosti
1) objednat novou fyzickou kartu
- budeš mít vyšší limity třeba na bankomat
- získáš loungekey (pokud si ho předtím už neměl)
- zaplatíš poplatek (teď je dočasně odpuštěn)

2) nechat si původní kartu, ale částečně využívat novou úroveň
- lepší cashback
- cashback za netflix (pokud dosud nebyl)

takže můžeš zvýšit na 10K a pokud nepotřebuješ loungekey, tak klidně si počkej na ruby ... teď máš šanci získat třeba jade green bez poplatku za vydání karty, ale zase se ti asi prodlouží čekací doba než ti reálně přijde
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 10. 2020 22:32

A pokud mám a používám kartu Blue a udělám si upgrade? Budu moct do příchodu nové karty používat tu Blue?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 10. 2020 23:27

dříve to nešlo, údajně teď lze požádat o reaktivaci staré karty
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ard3ne 30. 10. 2020 13:55

kupoval niekto kartou spotify? Lebo mne vyhadzuje že mám zmeniť krajinu - mám SVK, čiže zaplatiť kartou to nejde. Skúsil som na CZ - nič. UK - neskúšal som, tam je to príliš drahé (chcel som family). Ako to teda je? (ruby steel)
ard3ne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 30. 10. 2020 15:09

mám family a normálně mi to v čr funguje, takže neporadím, údajně někdo psal, že lze platit přes paypal a taky cashback uznají (samozřejmě nesmíš paypal zůstatku, ale kartou crypto com a paypal jen jako prostředník)
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ard3ne 30. 10. 2020 17:02

mám kartu pridanú do paypal, len sa obávam, že to skúsim, cashback nebude - kdesi ktosi spomínal, že vraj cez paypal nie, ale naozaj neviem. Tak to prídem o tú jedinú výhodu, kvôli čomu som chcel tú kartu
ard3ne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ard3ne 30. 10. 2020 18:11

Tak som to skúsil cez paypal - takže to funguje a cashback bol pripísaný ihneď. Aspoň že to.
ard3ne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nectrust 31. 10. 2020 12:09

Ahoj, pošlete mi někdo referral?
Edit: Hotovo, díky
Naposledy upravil nectrust dne 31. 10. 2020 16:52, celkově upraveno 1
nectrust
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 11. 2020 13:16

Overujou i o víkendu? Stihne dnes založený uživatel využít podmínky do 2.11.?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka