Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 3. 12. 2020 21:55

Co to je ten Supercharger? Jak to funguje?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 3. 12. 2020 23:27

https://www.vodnici.net/2020/10/crypto- ... ni-zdarma/

Aktuálně probíhá Supercharger na Bitcoin.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 4. 12. 2020 15:08

Karta právě dorazila, v pondělí stav Shipped, v pátek už je v poštovni schránce. Koukám, že je nějaká těžká, asi kovová.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 4. 12. 2020 15:27

Jojo, od Ruby nahoru jsou všechny kovové.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 4. 12. 2020 21:27

Přemyšlím jesli má nějaký význam s touhle kartou vybírat penize z bankomatu, na žádný jsem nepřišel... Tzn asi nejlepsi vyuziti je pres kartu Curve a mit tam tuhle kartu na platby a druhou na vybery z ATM. Stejne uz ja tedy osobne moc cash nevybiram, ale jen pro ten pripad.
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 12. 2020 01:36

Jak dlouho asi trvá změna stavu z Issued na Shipped?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 5. 12. 2020 05:29

Dva a půl měsíce cca.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 5. 12. 2020 11:30

Lafayette16 píše:Jak dlouho asi trvá změna stavu z Issued na Shipped?

jj cca až 3 měsíce, taky záleží od typu karty. čím vyšší level, tím rychleji je doručena. výjimka je ted indigo/green ty jim nějak došly a teď měnili dodavatele tak se to snad zrychlí. Já měl před třemi měsíci požádáno o ruby a před více než měsícem jsem si nechal upgradovat na indigo a stejně mi přišla ta ruby s tím, že prý už byla ve výrobě a indigo ted nejsou a že mi ji pošlou pozdeji... nastesti vsechny vyhody jsou vztazeny na staking ne na fyzickou kartu(krome letistnich salonku) takze to az tak nevadi :)
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 5. 12. 2020 11:54

George_76 píše:.. nastesti vsechny vyhody jsou vztazeny na staking ne na fyzickou kartu(krome letistnich salonku) takze to az tak nevadi :)

Mám modrou a čekám na zelenou. Ptal jsem se podpory, většina výhod je opravdu podle zelené karty, ale třeba limit na výhodný kurz prej ne. Takže mám limit jako na modrou kartu, ale procenta jako na zelenou.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 5. 12. 2020 13:35

no ty limity jsem jeste moc nezkoumal, je to kilometry textu podminek pro ruzne mista na svete atd, nechtelo se mi to v tom hledat a cist :D zatim jsem narazil na nejaky limit v poctu top upu na kartu za obdobi, coz mi prijde trosku divne... jen vim ze jsem tam zkousel nekolikrat za sebou behem par dni poslat penize a pak mi to napsalo ze uz nemuzu, ale vic jsem to zatim nezkoumal...
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 5. 12. 2020 15:10

Ajajaj a na jak dlouho blokli topup? Já provedl včera 2x topup z FlatWallet.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 6. 12. 2020 12:51

to nevím, ja od ty doby penize nepridaval, protoze jsem nepotreboval. spis nekde vygooglim jak to s temi limity je at vim a neprekvapi me to :)
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hgfdsa 7. 12. 2020 07:13

Má Crypto karta nějaké transakční limity na výši platby?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mareka 7. 12. 2020 07:36

Limity nově vydané Ruby (později se asi mohou měnit). Limit na jednotlivou platbu nevidím.

Edit: a obecné info v detailech (bod 3.8 aj.)
Přílohy
Detail.jpg
Ruby.jpg
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 7. 12. 2020 17:56

To je nic moc tedy.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka