Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 13. 1. 2021 06:04

Já teď přemýšlím, jakou barvu objednat pro příbuzného, jestli zelenou nebo fialovou. Kterou vyrobí dřív? A jestli zastakovat 25000 CRO před 18.1.2020 nebo až po dvojnásobek. Zatím se spíš vyplácí stakovat víc CRO za nižší cenu.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 13. 1. 2021 12:26

No tak uz se mi ani neobtezovali odpovedet :D Jde to s nimi od 10 k 5, spis k 0... No ano asi je jedno jakou barvu objednas, subjektivne to vypada ze maji zeleny a ze je posilaji, protoze jsem nevidel moc lidi kteri by dostali tu fialovou, ale to taky muze byt tim ze si taky o zelenou zadaji vic...

Tak zalezi kolik do toho chces investovat, pokud mas dostatek prostredku a chces je vlozit do CRO tak muzes pockat, nejsem si ale jisty ze je spravny slovo ze se to vyplati a nemuzes vedet jestli ta nizsi cena pak bude a kdy. ja to nastesti jeste stihl za tech 10000 i kdyz za blbou cenu :D
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 1. 2021 10:16

Opravdu, už ani neodpovídají na dotazy. Podpora už mě na chatu ignoruje.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 15. 1. 2021 10:03

No trochu nechápu, ale už jsem dal dva dotazy a bez reakce. Co to má být? :D
George_76
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Prologer 15. 1. 2021 10:17

Mě odepsali za cca 2 dny. Psal jsem jim v pondělí a ve středu odpověď.
Dotaz byl ohledně nepřipsaného vkladu SEPA platbou.
Pokud byste měli zájem o zřízení Crypto.com karty, napište mi PM, rád vás doporučím a případně poradím co a jak.
Prologer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 15. 1. 2021 13:00

Mně tedy odepisují většinou ten samý den, ale např. ověření občanky a selfie teď příbuznému zamítli po dvou dnech, že na selfie byla vidět i další osoba a znovuověření trvalo další 3 dny, ale alespoň už bylo úspěšné.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 15. 1. 2021 13:31

Karta poslaná v pondělí je doma (dokonce možná i včera už mohla přijít, nebyl jsem ve schránce). Jde to air mail z UK (zpáteční adresa je v Birminghamu).
tmx643
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 1. 2021 14:20

Já ani karta, ani odpověď na 2 dotazy v chatu...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 1. 2021 22:10

Když toto vlákno čtu, stále nechápu jediný důvod, že se vy zde diskutující a projekt testující jim na to nevys*** :D. To fakt někomu stojí za to čekat na kartu dlouhé měsíce, mít potíže s podporou, řešit velkou volatilitu nuceně vázané kryptoměny, vyřazení některých typů plateb (resp. některých obchodníků) z odměn i se zpětnou platností a odečtením odměn atd? Fakt nechápu, u jakékoliv české banky/fintechu by po takovém neštěkl už ani pes, vy teda máte výdrž...(což je na druhou stranu obdivuhodné, ale co z toho, že)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 15. 1. 2021 22:29

Ja uz se jim na to *****, potreti mi zamitli proof of address (debilove ani neuvedou co se jim nelibi a normalne pres pecko se scan dokumentu nahrat neda), dal s tim saskovat nehodlam.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wurk 15. 1. 2021 22:44

bitwala ma v roadmape na tento rok trvaly cashback z transakci, toho se asi leckdo docka driv, nez crypto.com karty
wurk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 1. 2021 23:01

Kde to je s tou Bitwalou? Nikde jsem to nenašel.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 16. 1. 2021 00:05

A kde se na ty všechny cashbacky vezmou peníze??!
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 16. 1. 2021 01:04

V tom cryptu, ktery tam musis nastakovat, pokud chces vetsi casbacky, predpokladam, ze pocas toho drzeni s nim budou bud obchodovat a vydelavat a nebo je to pyramidka.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod antoushek 16. 1. 2021 06:10

Je to trochu takový adrenalin no.
antoushek
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka