Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 19. 3. 2021 22:34

Já tam tedy vidím měsíční limit 10000 Euro u Green karty.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Prologer 19. 3. 2021 22:55

Teď trochu lituji, že jsem zůstal u Ruby a nešel do Green. Ale pozdě, za současných podmínek už se mi to nevyplatí.
€4000 u Ruby je teda dost nízký limit. A poplatek 0,5% plus spread Visa cca 0,3% už z vratky 2% ukrojí solidní porci.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hgfdsa 19. 3. 2021 22:56

Můžeš upgradovat. :D
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod George_76 14. 4. 2021 18:21

Cau, mate nekdo zkusenosti s refundacemi na karte za platby? Tzn kdyz vam obchodnik vraci penize na kartu? Mam pocit ze tohle na Crypto Card zrovna moc dobre nefunguje... 1, vytvareji nekolik zmatenych transakci... 2, pred nekolika tydny tam mam jednu refundaci kterou ale spatne zauctovali zaroven jako platbu a porad mi tvrdi, ze to jen muze dele trvat nez se ta transakce "doresi", coz je podle me nesmysl, protoze vsechny ty refundace byly stejneho typu, vsechno je to z aliexpress, pres curve a vsechny ostatni se prakticky do druheho dne vratily... 3, je dost tezke vlastne vysledovat jestli se ta ktera transakce spravne zauctovala, kdyz prakticky krome prehledu transakci a aktualniho zustaktu ktery se porad meni nevydavaji ani neni mozne vygenerovat nejaky mesicni nebo jakykoliv jiny vypis, kde by si to clovek zkontroloval... A predevsim klasicky problem... na customer service nema clovek sanci cokoliv vyresit... muzu 100x tvrdit ze mi tu transakci spatne nauctovali a je to ocividny ale ty cviceny opice tam budou porad tvrdit opak a clovek nema prakticky zadnou sanci se proti tomu branit... jsem fakt ***** protoze tohle neni normalni...
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 14. 4. 2021 21:56

Ano, mam uplne stejne problemy, refundace platby, v appce nekolik dnu ty jejich zmantene pokusy o zauctovani a nakonec to vypada, ze se castka nepricetla ... na supportu tvrdi, ze je vse OK, soucty plateb vsak rikaji neco jineho ...

-- 14. 4. 2021 22:58 --

A taky se mi zda, ze odpovidaji jako opice a hazeji to do kose ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 15. 4. 2021 08:02

Já mám vratku takto.

Večer se připsalo 11,44, pak se hned po 4 hodinách v noci reversovalo a přičetlo se 11,45 (šlo o částku 299 Kč). Peníze se opravdu přičetly.
Přílohy
Screenshot_20210415-085812_Cryptocom.jpg
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod Aldapo 15. 4. 2021 13:35

Zdar, potřebuji jednu věřím drobnost dořešit - love mám v aplikaci připsané, účet dle nich ověřený, ale nejsem sto nic směnit ani kartu koupit. Seknu se že mám prošedlý tlačítko "Insufficient Balance to Stake" při nákupu karty.

Konkrétně chtějí 3 more steps:
Purchase and hold...
Accept Card Terms (no to nevím něco sem jim prstem projel,ale jestli to je wono prase neví)
Verify Residental Address - tož tam pro jistotu taky nic klikacího není.

No a na nákup cro mi to zase píše že na to nemám love,přitom v apce je Eur dost :( .

Prostě jsem se na tom zasekl a nevím jak dál to obměkčit.
Aldapo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod limec 15. 4. 2021 17:06

Tez mi to neslo, ikona uprostred na hlavni obrazovce a pres buy koupit potrebne mnozstvi cro a pak v karte vybrat ty cro v crypto walletu, tak sem to udelal ja
limec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod George_76 15. 4. 2021 17:38

tmx643 píše:Já mám vratku takto.

Večer se připsalo 11,44, pak se hned po 4 hodinách v noci reversovalo a přičetlo se 11,45 (šlo o částku 299 Kč). Peníze se opravdu přičetly.


Ano takhle oni to divne revertuji ale takhle to zafunguje, jenze mne jednu transakci zauctovali takto:
Screenshot_20210415_182840.jpg


a to rozhodne ok neni a nejsem schopny je presvedcit o tom, ze je to spatne a ze se to samo neopravi :/
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aldapo 15. 4. 2021 19:35

limec - díky moc už jsem se posunul ke koupi karty a následně sekci skenování bankovního výpisu a spol. Takže zase o krok blíž.
Aldapo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirmalik 28. 4. 2021 11:39

Dobry den, dnes nemohu zaplatit u obchodníků Green kartou. Má někdo stejný problém, nebo mám psát na podporu?
jirmalik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 4. 2021 11:53

Mám červenou a plánuji dnes něco platit, tak uvidím.
Podle https://status.crypto.com/
By žádný problém s fiatem být neměl.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod b00n 28. 4. 2021 15:37

Platil jsem dnes asi 5x, žádný problém..
b00n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod George_76 28. 4. 2021 16:22

Ja jsem taky platil dnes svou indigo ale je pravda ze transakci vidim jen v Curve a v Crypto videt zatim vubec neni, coz se normalne nestava, ale platba prosla
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karvinier 29. 4. 2021 11:37

jirmalik píše:Dobry den, dnes nemohu zaplatit u obchodníků Green kartou. Má někdo stejný problém, nebo mám psát na podporu?


Už jsi s ní platil ? Když ti přijde je nutno ji protáhnout někde terminálem fyzicky kvůli aktivaci. Klidně i změnou PIN v bankomatu. Pak už můžeš platit bezdotykově a není s tím problém. Pokud to neuděláš tak to může způsobovat tyto problémy..
karvinier
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků