Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2021 09:37

Ale samozřejmě jen při stejku alespoň 400 USD v CRO.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod karvinier 2. 9. 2021 10:05

JJ je to na pořízení alespoň Ruby Card, což znamená stakovat CRO v ekvivalentu 400 usd nebo 350 eur na 180 dní.. Ale zase, kdo o tom uvažuje může získat 2x tolik což není k zahození..
karvinier
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 9. 2021 10:28

Souhlas. Kdo o tom uvažuje, tak je to nejlepší právě teď. Dělat to jen kvůli těm 50 dolarům se asi nevyplatí. Prakticky to znamená dát teď 250 dolarů a za půl roku si vyzvednout CRO v dnešní hodnotě 400 dolarů. Může to být výrazně víc, může to být míň. Navíc během toho půlroku dostávat CRO ve výši 2% z každé platby provedené kartou.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod karvinier 10. 9. 2021 09:14

Pro fanoušky fotbalu je zde další partnerství, tentokrát s PSG..
https://blog.crypto.com/crypto-com-app-lists-paris-saint-germain-fan-token-psg/
karvinier
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 9. 2021 09:27

Takže si můžu koupit kousek Messiho!
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod karvinier 12. 9. 2021 16:35

Jen pro info, kdo stakujete CRO v De-Fi walletce vyhněte se validátorovi Pancake Pool �, který není moc poctivý a po 0 % fees až nabere lidi zapne 75% fees a tak dokola. Píšou o tom na Redditu, tak kdo by měl náhodou tohoto validátora tak pryč od něj..
karvinier
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 12. 9. 2021 17:03

Jestli jsem tomu porozumněl správně, tak se ale nelze řídit podle názvu validátora, protože už ho třikrát změnil.
https://www.reddit.com/r/Crypto_com/comments/pmdnl7/stakeandgetrich_aka_pool_aka_pancake_pool_s_rug/
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 12. 9. 2021 22:39

Já bych se držel jasně osvědčené receptury, že pokud se někde v okolí světelného roku ocitne název "krypto", tam mě vojebou...
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod karvinier 14. 9. 2021 06:12

qxdxqxdx píše:Jestli jsem tomu porozumněl správně, tak se ale nelze řídit podle názvu validátora, protože už ho třikrát změnil.
https://www.reddit.com/r/Crypto_com/comments/pmdnl7/stakeandgetrich_aka_pool_aka_pancake_pool_s_rug/


Ano, to taky. Ale je potřeba se dívat na parametry poolu, jak vysoko můžou změnit poplatky o kolik apod. Takže spíše na to jsem chtěl upozornit, že i mezi validátorama nejsou úplně všichni košer..
karvinier
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karvinier 27. 9. 2021 10:17

Kdo využívá NFT na Crypto.com tak má do tří hodin možnost levně "nakoupit" CRO.. Zkompletování pěti karet (min. tři kříže) zaručí v pořadí od 300. do 600.místa jistých 500 CRO. Stačí nakoupit pět čtyřek (3x kříž a 2x káry) a vlezete se na toto pořadí. Dle marketu aktuálně za nějakých plus minus 55 USD za včechny tyto karty. (1200/500=2,40 Kč/CRO). Aktuální cena je kolem 3,50..

Lze samozřejmě koketovat i na vyšší pořadí (1000CRO), ale tam už je to bez záruky, když se pořadí např. u trojek láme..
karvinier
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StourajiciAjtak 13. 10. 2021 05:42

Poslední tři týdny řeším problém s kartou Crypto.com. Vůbec, mi nechodí ověřovací sms na jedno telefonní číslo vedené u T-Mobilu. Podpora crypta říká, že jsou zprávy úspěšně odeslány. Podpora T-Mobilu zase, že na sms bránu žádné zprávy nedorazili a nic neevidují.
Zajímavější skutečnost však je, že poslední týden sleduji totožné chování s curve. Zkoušel jsem si ji přidat do apple pay a taktéž ověřovací smska nedorazila.

Lidičky, setkali jste se někdo s podobnou situací? Jak jste ji řešili? Už jsem absolutně bezradnej.
StourajiciAjtak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 13. 10. 2021 07:50

A co zkusit přenos tel.č. k jinému operátorovi? Tím ověříš, zda za to může T-Mobile. Mám SIM Kaktus, to je také T-Mobile, ale abych se přiznal, tak s tim platim všude pouze pres Curve a Curve umožňuje potvrzování online plateb přímo v appce, takže mi žádné autorizační SMS také vesměs nechodí. Nedavno po mě tedy vyžadoval autorizaci jedné vyšší SEPA platby Revolut a tam mi autorizační SMS přisla, ale to je zas jiná firma.
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod StourajiciAjtak 13. 10. 2021 09:33

Číslo je pod rámcovou smlouvou, nemohu jej jen tak přesunout. Ale už mě to taky napadlo. Jen se obávám, že ve chvíli kdy bych se vrátil zpátky, tak problém zůstane. Největší sranda je, že u druhého telefonního čísla mi ověření přijde. Obě jsou pod TMobilem.
StourajiciAjtak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tmx643 28. 10. 2021 14:54

Neprošla mi platba crypto.com kartou u německé cestovky, takže jsem musel nakonec posílat bankovní převod. Když pominu, že jsem přišel o vysoký cashback, dalších mnoho set za zbytečnou výměnu dalších eur, tak teď mám zbytečně moc eur na kartě a raději bych je na účtu, kde budou potřeba.
Nějaký tip, jak kartu vybít? Nejde mi o bonus, jen chci eura převést na účet.
Revolut nefunguje, platby to prostě zamítá.
Alza peněženka nedává cashback, takže člověk akorát ztratí na směně na koruny a ani nevím, jestli výběr z peněženky pak nebudou chtít poslat na kartu.
Napadlo mě dobití XTB přes paypal a pak zaslání na vlastní účet, ale nemám to ověřené, že s tím nebudou mít problém.
Nějaký jiný nápad? Dobírky fungují na cashback? Sice bych musel platit dobírku a přišel o kurzový rozdíl, plus přesáhnul měsíční limit směny 4000 EUR, ale pokud by z toho byl bonus, toto by se tím vykompenzovalo...
Nebo tip na nějakou jinou službu, kam nabít eura kartou a pak je sepa platbou poslat na účet?
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 28. 10. 2021 18:32

Já bych nějaká Eura na kartě potřeboval, zaslal bych Kč na účet. Prý se dají Eura z karty poslat jinému uživateli CDC na kartu. Jen se domluvit na množství a kurzu.
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků