Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod George_76 3. 2. 2023 21:33

Dnes jsem koukal na detail Crypto.com karty a stale mi tam sviti reward Netflix a Spotify. To je nejaka chyba ne? :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasbok 4. 2. 2023 06:19

Máte také změnu zasílací banky pro SEPA EUR platby do Fiat Wallet?
tomasbok
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jjrr 4. 2. 2023 07:09

Změnili poskytovatele bankovních služeb. Takže to máme všichni.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos 4. 2. 2023 12:19

George_76 píše:Dnes jsem koukal na detail Crypto.com karty a stale mi tam sviti reward Netflix a Spotify. To je nejaka chyba ne? :D

Rewards sice stále ještě jsou v appce i na webu (pro někoho ještě platí), ale fungovat ti asi nebudou.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod octr 23. 3. 2023 17:26

Po více jak roce jsem se dočkal balíčku.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
octr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ard3ne 22. 5. 2023 13:21

takže sme skončili s neobmedzenými vstupmi do letiskových salónikov... škoda (indigo/jade)
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 22. 5. 2023 15:14

To je dobre, zbytecne vydaje. Je cryptokrize, musi se setrit.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 5. 2023 08:53

Jedna z posledních velkých výhod Crypto.com (jade a indigo) končí.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ard3ne 23. 5. 2023 11:27

bola to len otázka času, keďže pre túto výhodu nebol potrebný ani staking, nič... Aspoň tie 4 vstupy že nechali

-- 23. 5. 2023 12:47 --

registrovali ste sa niekto už do priority pass? ako sa to robí?
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 23. 5. 2023 12:30

Zkoušel jsem to, ale asi to nejde. Až potom, až budu mít číslo PP.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ard3ne 23. 5. 2023 13:40

ale je tam taká možnosť že priamo platobnou kartou (radšej som ju nezadával, aby som niečo nepokazil). Myslím, že my čísla PP mať nebudeme a malo by sa to dať tou kartou, ale asi počkám...
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_76 23. 5. 2023 18:42

Ja si myslim, ze to pujde normalne pres cislo Crypto Card, ale az od toho 31.5. maji to tam napsano i zde v navodu, ale s platnosti az od toho data - https://help.crypto.com/en/articles/773 ... 1-may-2023

do ty doby podle me stale plati stavajici lounge key.
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 5. 2023 19:35

Škoda, že ty 4 vstupy neposkytli celkově, nezávisle na tom, kdo vstup využije - takhle je vstup za hosta pořád zpoplatněný (v podstatě jsem kvůli tomu ani LK na Crypto kartě nikdy nevyužil, pořád jsem vstup potřeboval i pro hosty)... Priority Pass se jako alternativní poskytovatel ale nemusí být špatný (ač předpokládám, že překryv obou sítí je více, než 90 %, třeba se může objevit nějaká specialita, která v LK není - české banky nabízí právě spíše všechny LK (ČSOB i ČS přešli právě od PP, RB Premium má taky LK, výjimkou je snad jen KB, která nabízí Dragon Pass se 4 vstupy).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod George_76 30. 5. 2023 23:42

Tak dnes uz se pomoci cisla karty dalo PP aktivovat :)
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 31. 5. 2023 06:57

Potvrdzujem, mne to síce na prvý krát vyhodilo chybu, aj keď v aplikácii stiahlo 1USD, musel som zadať údaje karty znova (nebola tam žiadna chyba) a na druhý krát už zaregistrovalo (žiadne rezervácie 1USD neukazuje). Čo ma ale mätie je to, že na stránke crypto.com sa píše:
Existing Jade Green and Royal Indigo cardholders will also enjoy 4 complimentary lounge visits from 31 May 2023 to 31 December 2023. This number will be refreshed in the next calendar year.
pričom priamo v aplikácii prioritypass píše že:
Your membership refreshes 30 May 2028
Tak veľmi nerozumiem, ako to je.
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků