Crypto.com

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tmx643 31. 5. 2023 08:09

Členství v priority pass ti dává možnost navštívit salonky. Jestli za peníze, nebo zdarma, je pak něco jiného. Takže členství je na 5 let a 4 volné vstupy jsou do konce roku.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod ard3ne 31. 5. 2023 08:20

to je tak, ked píšem skôr ako prečítam :-), ja som hneď usudzoval, že je to rok 2024,
dík za vysvetlenie.
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 31. 5. 2023 10:06

Mne by spis zajimalo, kdy pujde platit jejich kartou pres Google Pay? Ty kovove jsou moc tezke, nebudu ji s sebou tahat.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod ard3ne 31. 5. 2023 11:55

toto presne som čakal aj ja, keďže nemám curve, nechápem, kde to doteraz viazne, ked niektoré krajiny mimo EU to majú už dávno
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 5. 2023 13:29

4x za sebou "Something went wrong" při pokusu o zaregistrování účtu u PP.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ard3ne 31. 5. 2023 13:34

asi to robia teraz všetci, ale kľudne skúšaj, nestiahnú ani nezablokujú nič...
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stileth 1. 6. 2023 01:49

Ma jeste smysl s tim ted zacit?
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod passé 1. 6. 2023 04:28

S cim?
passé
osobne

Odeslat příspěvekod ard3ne 1. 6. 2023 05:48

nemyslím si. na jade green potrebuješ na pol roka zastakovať cronos v hodnote 3500 eur, 2% z platieb cashback, 2 výhody (netflix, spotify)-len prvý polrok, 4 vstupy do salonika. o vyšších leveloch kariet sa vôbec baviť netreba.
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 1. 6. 2023 13:14

Kvuli kurzovym ztratam 2 % cashback nema cenu resit, leda ze by to byl treba slovak a platil normalne Eurem.
Na druhou stranu nakoupit crypto dole nemusi byt spatne, pokud pujde nahoru. Ale to je riskantni spekulace, s tim by mel byt dopredu srozumen.
passé
osobne

Odeslat příspěvekod ard3ne 1. 6. 2023 15:01

samozrejme, že krypto je riziková záležitosť, ale u @Stileth myslím, nejde primárne o krypto ako také, skôr o tie výhody, ktoré konkrétne z crypto.com môže získať. Preto píšem, že nemyslím si, že to zmysel má, keďže je tu napríklad služba ako PLUTUS, ktorá aktuálne ponúka viac muziky za menej peňazí ako crypto.com (3% cashback, 1 perk v hodnote 10 eur úplne zdarma, prípadne 2x10€ za 4,99 mesačne), kde si nemusíš viazať žiadne prostriedky na pol roka a riskovať, že ti to padne. Tu sú tie 4 vstupy do salonikov ročne, čo už tiež nie je žiadna výhra.
Ak obchodovať s kryptom, máme tu omnoho lepšie (a lacnejšie) burzy, ak získať nejaké výhody pri používaní karty, tak za mňa ten plutus.
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 1. 6. 2023 16:29

Lafayette16 píše:4x za sebou "Something went wrong" při pokusu o zaregistrování účtu u PP.


Dnes asi 10x neúspěšný pokus. Fakt se někomu povedlo se zaregistrovat na PriorityPass?

-- 1. 6. 2023 18:49 --

Aha, tak problém asi bude v tom, že někdy z dřívějška už účet u Priority Pass mám. Takže nový mi to nevytvoří (ani s jinou kartou), to je rozdíl proti LoungeKey, tam jsem potřeboval na každou kartu nový účet.

Ale nepřišel jsem na to, jakým způsobem do toho existujícího účtu dát novou kartu, jak tam vložit tu Crypto.com kartu...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 1. 6. 2023 20:04

@ard3ne: diky, presne tak jsem to myslel..
Ano, Plutus mam ted primarni po tom co vyvadeji s Hi :(
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 2. 6. 2023 06:15

@Lafayette16 Ale nepřišel jsem na to, jakým způsobem do toho existujícího účtu dát novou kartu, jak tam vložit tu Crypto.com kartu...
a ak dáš my details - billing details-edit, tam je možnosť zadať číslo karty - nejde to ani tak?

-- 2. 6. 2023 07:18 --

určite by to malo ísť, píšu podtým:
If you’d like to amend the Payment card details associated with Accessing Priority Pass lounges , please update the details within the Billing Details section above. Please be aware, this will also change the payment card used by Priority Pass for taking any future payments.
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 6. 2023 22:19

Ne, nic takového nešlo. Na všechny pokusy jsem dostal jen "Something went wrong".

Ale zdá se, že jsem to vyřešil vytvořením nového účtu.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků