Vivid - neměcká online banka s cashbacky (10% lidl, 17% shel

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 1. 2021 23:43

Vivid má limit na platby kartou 10.000 € na měsíc.
Ale asi to jde nějak obejít, několikrát za měsíc se dá zdarma změnit číslo virtuální karty.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 1. 2021 01:00

Tak dnes získán cashback za Kaufland, Lidl i DM v plné výši, již jsem dosáhl limitu 50 euro za první období a ani žádost na podpoře o "reset" časovače nepomohla, takže na možnost získat dalších 50 euro musím čekat teď už necelých 8 týdnů od doporučení prvního uživatele.

Odkaz pošlu do zpráv, bez něj nemáte na superdeals nárok
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 1. 2021 16:31

Za dva doporučené klienty dostanu 2 měsíce? Nebo je potřeba je doporučit postupně, aby to bylo po měsíci?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 1. 2021 22:54

sčítá se to, za svou registraci 4 týdny při využití odkazu od někoho jiného + 8 týdnů za doporučení nového uživatele ... v součtu můžeš nastřádat maximálně 24 týdnů
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 2. 2021 18:15

Kartu mám doma. Přes refferal se mi zobrazila bílá stránka, tak jsem se patrně neregistroval přes něj. V účtu mám super deals zamknuté. Psal jsem na podporu a řešíme to už 10 dnů bez výsledku, údajně s technickým oddělením.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honk 22. 2. 2021 13:04

V aplikaci přibyla možnost exchange a CZK. Má to nějaké výhodné využití? Nabíjet CZK asi nejde (zatím?), ale v našich podmínkách by šlo zůstatek v € převést na CZK a platit tak v korunách. Ale nevím jaký kurz používají, zda čistý VISA? Teď platím kartou Vivid přes curve tam kde se dá získat cashback. Co bude kurzově lepší (trvale nebo všední dny vs. víkend kdy má curve fx přirážku)? Pokud by byl kurz Vivid exchange lepší, mělo by význam převádět v app € na CZK a v curve jako výchozí měnu pro Vivid kartu nastavit CZK aby nedocházelo k další konverzi?
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 2. 2021 13:51

Tak vyklikat si to můžeš sám - přidat další měnovou složku pod stejný účet (pocket) přidat lze a pokusit se směnit, i když na účtu není zůstatek se lze dostat - kurz EUR/CZK je tam pak zobrazený, aktuálně to ukazuje cca. 25,784 Kč, což je docela špatný kurz (více než 0,5 % ztráta), Curve tomu tedy v pracovní dny trochu pomůže...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 2. 2021 14:20

wit.cz píše:Kartu mám doma. Přes refferal se mi zobrazila bílá stránka, tak jsem se patrně neregistroval přes něj. V účtu mám super deals zamknuté. Psal jsem na podporu a řešíme to už 10 dnů bez výsledku, údajně s technickým oddělením.

Support dodneška refferal nevyřešil, přelil jsem € zpátky na Revo a asi ten Vivid účet zavřu.
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránka