Vivid - neměcká online banka s cashbacky (10% lidl, 17% shel

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 28. 1. 2021 22:43

Vivid má limit na platby kartou 10.000 € na měsíc.
Ale asi to jde nějak obejít, několikrát za měsíc se dá zdarma změnit číslo virtuální karty.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 1. 2021 00:00

Tak dnes získán cashback za Kaufland, Lidl i DM v plné výši, již jsem dosáhl limitu 50 euro za první období a ani žádost na podpoře o "reset" časovače nepomohla, takže na možnost získat dalších 50 euro musím čekat teď už necelých 8 týdnů od doporučení prvního uživatele.

Odkaz pošlu do zpráv, bez něj nemáte na superdeals nárok
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 29. 1. 2021 15:31

Za dva doporučené klienty dostanu 2 měsíce? Nebo je potřeba je doporučit postupně, aby to bylo po měsíci?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 29. 1. 2021 21:54

sčítá se to, za svou registraci 4 týdny při využití odkazu od někoho jiného + 8 týdnů za doporučení nového uživatele ... v součtu můžeš nastřádat maximálně 24 týdnů
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 8. 2. 2021 17:15

Kartu mám doma. Přes refferal se mi zobrazila bílá stránka, tak jsem se patrně neregistroval přes něj. V účtu mám super deals zamknuté. Psal jsem na podporu a řešíme to už 10 dnů bez výsledku, údajně s technickým oddělením.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honk 22. 2. 2021 12:04

V aplikaci přibyla možnost exchange a CZK. Má to nějaké výhodné využití? Nabíjet CZK asi nejde (zatím?), ale v našich podmínkách by šlo zůstatek v € převést na CZK a platit tak v korunách. Ale nevím jaký kurz používají, zda čistý VISA? Teď platím kartou Vivid přes curve tam kde se dá získat cashback. Co bude kurzově lepší (trvale nebo všední dny vs. víkend kdy má curve fx přirážku)? Pokud by byl kurz Vivid exchange lepší, mělo by význam převádět v app € na CZK a v curve jako výchozí měnu pro Vivid kartu nastavit CZK aby nedocházelo k další konverzi?
Honk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 2. 2021 12:51

Tak vyklikat si to můžeš sám - přidat další měnovou složku pod stejný účet (pocket) přidat lze a pokusit se směnit, i když na účtu není zůstatek se lze dostat - kurz EUR/CZK je tam pak zobrazený, aktuálně to ukazuje cca. 25,784 Kč, což je docela špatný kurz (více než 0,5 % ztráta), Curve tomu tedy v pracovní dny trochu pomůže...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 2. 2021 13:20

wit.cz píše:Kartu mám doma. Přes refferal se mi zobrazila bílá stránka, tak jsem se patrně neregistroval přes něj. V účtu mám super deals zamknuté. Psal jsem na podporu a řešíme to už 10 dnů bez výsledku, údajně s technickým oddělením.

Support dodneška refferal nevyřešil, přelil jsem € zpátky na Revo a asi ten Vivid účet zavřu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 13. 4. 2021 21:38

Dneska mi napsali, že měli nějakou chybu, při které se některým klientům v historii zdvojily odchozí platby. Mě to ovšem nepostihlo, ale i tak mi jako omluvu prodloužili o měsíc Vivid Prime zdarma. To je milé, jen houšť takových chyb. ;-)
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod t3kko 16. 4. 2021 22:25

Zdravím zdejší komunitu,

narazil jsem zde na vlákno Vivid Money účtu a musím říci, že mě účet vcelku zaujal. Před jeho založením bych ovšem rád znal váš názor a zejména nějaké čerstvé zkušenosti s používáním této aplikace v posledních dnech / týdnech. A poté bych rád poprosil, zda by někdo nemohl nasdílet z aplikace aktuální nabídku cashbacku. Bohužel aktuální seznam veřejný na webu nemají. Díky moc! �
t3kko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 16. 4. 2021 22:57

Super deals, cashback v %:

[potraviny]
Kaufland 10
Mercadona 13
Monoprix 11
Lidl 10
Esselunga 10
Aldi 11
Gorillas 10
Auchan 14
Conad 12
Coop 10
E.leclerc 15
Carrefour 9

[jídlo]
Lieferando 13
Starbucks 11
Wolt 18
Winelivery 16
Just Eat 20
Uber Eats 18

[auto]
Aral 11
Total 21
BP 24
Shell 10

[e-shopy]
El Corte Ingles 11
Otto 9
Amazon 9

[elektro]
Fnac 11

[móda]
Zalando 11
Zara 13
H&M 21
C&A 24
Peek & Cloppen 17
Farfetch 16
Veepee 17
Tezenis 15
Calzedonia 22
Intimissimi 20

[domácnost]
Leroy Merlin 18
Bauhaus 15
IKEA 13

[kosmetika]
Rituals 25
Douglas 22

[zdraví]
Tigota 18
iHerb 15

[cestování]
Deutsche Bahn 15
SNCF 15
RENFE 23

[knihy]
la Feltrinelli 25
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod t3kko 16. 4. 2021 23:06

Děkuji mnohokrát. :)
t3kko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 17. 4. 2021 09:19

Ověření identity je přes videohovor s živou osobou, automatem, nebo jen přes doklady?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlkoslav 17. 4. 2021 09:57

Když jsem to před časem dělal, bylo to s automatem.
Ke všemu takovým divným, který jaksi podivně nelineárně a asymetricky roztahoval obraz na výšku. Na tabletu jsem nebyl schopen udělat fotku, kterou by automat přijal. Na smartfounu to bylo o něco málo lepší, takže jsem nakonec uspěl.
Podobné chování jsem už dřív zažil, tuším s bitwalou, kterou jsem tudíž nezískal, možná používají stejného externího ověřovatele. Setkali jste se někdo s něčím podobným?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tomas999 17. 4. 2021 12:11

Overenie len cez pas? Nemám platný pas. Prečo nejde cez OP?
V CZ vám to išlo aj cez OP?
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron