Vivid - neměcká online banka s cashbacky (10% lidl, 17% shel

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlkoslav 17. 4. 2021 12:41

Já ověřoval podle OP.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Tomas999 17. 4. 2021 12:44

No mne ponúklo len cez pas. Našiel som nejaký kupón cez ktorý dostanem 20€, tak som chcel skúsiť. 99% tých refferalov je len na 5€ gift.

Napísal som na podporu.
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod geocacher 18. 4. 2021 06:58

Tomas999: registroval som sa pred casom zo SR, tiez som musel vytiahnut pas.
20€ platilo davnejsie, teraz je uz len 5€
geocacher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod t3kko 18. 4. 2021 11:23

geocacher: Já se včera zaregistroval před odkaz, který sliboval odměnu 20 eur, a opravdu mám v aplikaci možnost tuto odměnu získat. Chce to jen najít starší referral, který ještě 20 eur odměny nabízí. Dobrý je, že ještě před zahájením samotné registrace víte, pro jaký referral je link určen.
t3kko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kajman71 20. 10. 2021 14:36

Aktuálně mám doporučovací odkaz na založení Vividu s bonusem 20 EUR + možný 70 EUR cashback v "super deals" na měsíc (aktuálně je v super deals při registraci z ČR použitelný Decathlon - 10%, Lidl 8%, Ikea 7%, Starbucks 25%, Adidas 12%...každých 14 dní se může složení měnit).

Nabízím ještě rozdělit se o svoji část odměny za doporučení - při úspěšné registraci a splnění všech kroků převedu 300 CZK nebo 12 EUR. Platí pro registrace do konce ŘÍJNA 2021, ale je možné, že to budu mít platnost odkazu prodlouženu.

Fungování Vividu je přibližně stále stejné jak bylo uvedeno v úvodním příspěvku.

Na běžné platby bych asi nepoužíval, vzhledem k tomu, že měna aplikace (účtu) je EUR - k kurzu VISA si přidávají cca 0.3-0.4% ale na použití v zahraničí nemusí být špatné. Na výběry z bankomatu je ale třeba Revolut určitě lepší...
Třeba někdo uvítá i německý IBAN nebo předplacenou VISU.

Postup je následující:

1/ registrace přes odkaz, který pošlu zájemcům do SZ a zadání telefonního čísla, kam přijde registrační link (případně přes vygenerovaný QR kód) na stažení aplikace
2/ stažení aplikace a provedení registrace v ní (číslo telefonu musí být stejné) - byl trochu zádrhel při vyplňování adresy, kterou bylo nakonec nutné zadat kompletně ručně, protože nějak nesedělo czechia a czech republic
3/ nahrání dokladů, selfie a verifikace (mělo by být provedeno v řádu minut)
4/ vyžádání virtuální karty
Pro získání bonusu 20 EUR je nutné kartou zaplatit 20 EUR (platba buď virtuální kartou na internetu nebo v obchodě po přidání karty do google pay, nezahrnují se platby za gambling a finanční transakce jako třeba paypal a revolut...). Samozřejmě je nutné účet nejdříve nabít odpovídající částkou...
Je možné si také vyžádat kartu fyzickou (mají moc pěknou kovovou), při zůstatku na 100 EUR by mělo být zaslání karty zdarma, ale nezkoušel jsem.
5/ do několika dnů po splnění podmínky platby bude připsáno 20 EUR ve formě akcií, které je možné ihned vycashovat a přesunout do hlavní peněženky
6/ rovněž dojde k otevření ''super deals'' které je možné využívat na měsíc a cashback se kumuluje opět na akciové peněžence
Super deals je pak možné prodloužit o 60 dní pokud rovněž někoho doporučíte.

Pokud budete mít nějaký dotaz tak se ptejte tady nebo přes telegram @kajman71
Naposledy upravil Rop dne 20. 10. 2021 19:23, celkově upraveno 1
Důvod: Prosím bez těch živých refferal linků. Příspěvek jsem upravil.
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kajman71 20. 10. 2021 22:03

Pokud se někdo rozhodnete využít, tak si prosím vyžádejte odkaz soukromou zprávou nebo přes telegram @kajman71
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mara25 26. 10. 2021 21:19

Pozor, Vivid teď nabízí 50% (!) cashback v Kauflandu, platí do 4. listopadu. Maximální výše cashbacku u této nabídky je 100 EUR/měsíc pokud jste nový uživatel, nebo pokud si platíte Prime (noví uživatelé mají 1. měsíc Prime zdarma). Pokud nemáte Prime, je max. cashback 20 EUR/měs.

Cashback bez problému funguje - testoval jsem dnes v ČR a připsán byl automaticky i přes Curve. Jinak appku používám už nějakou dobu vždy, když se objeví zajímavý cashback, často je v rámci Super Deals třeba Lidl, dm, někdy Wolt a další.

Aktuálně mám doporučující odkaz s bonusem 10 EUR + až 70 EUR Super Deals cashbacku na 60 dní, plus se rád rozdělím o půlku svého bonusu - pošlu 5 EUR/125 Kč po splnění podmínek pro připsání bonusu - registrace, ověření identity a následně útrata aspoň 20 EUR jejich virtuální nebo fyzickou kartou. Pokud by se někdo chtěl zaregistrovat, pošlete mi SZ.
mara25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajman71 26. 10. 2021 22:49

Ten 50% cashback je velká výjimka spíš než pravidlo. Jeden kolega ze španělska měl 50% na tamní Mercadonu. Nicméně já aktuálně Kaufland v super deals vůbec nemám...

K mojí původní nabídce změnili podmínky, takže aktuálně je to pro doporučeného 10 eur + 70 eur limit v super deals od Vividu + 15 eur pošlu já.
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mara25 26. 10. 2021 23:35

Těch 50% opravdu není časté, proto jsem to sem napsal. Jinak to není mezi Super Deals, ale dole pod Vivid Services jak je Netflix, Spotify apod.
mara25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 10. 2021 07:54

Měl jsem teď 50% na Lidl. Vyskakuje to při nepoužívání karty. Člen rodiny, který kartu občas používá, měl 20%. Jakmile kartu klient začne používat, už nic nevyskytuje.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pospa874 31. 10. 2021 23:04

A na ty Vivid services musíte mít aktivní Prime nebo mít aktivní Super Deals nebo to lze i s expirovanými super deals?
Já mám pro srovnání v super deals: Lidl, Decathlon, Deliveroo, Bauhaus, New Yorker, Calzedonia, Nike, Reebok, Sephora, Veepee, Aldi, Zara, Pull & Bear, Lefties, Auchan.
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kajman71 31. 10. 2021 23:35

Co jsem zjistil, tak nějaký ten vyšší cashback by se mohl objevit pokud je Vivid delší dobu nepoužíván...aktivní superdeals nebo prime by nutný být neměl...
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 1. 11. 2021 07:29

Na Vivid services není třeba super deals ani Prime ... Vivid jsem používal dříve (já toto vlákno zakládal, rád poskytnu ref odkaz a i podíl z odměny po zprávách)

Teď jsem delší dobu Vivid nepoužil a nemám tedy aktivní nic z těch "lepších" odměn, ale přidali mi Lidl právě do Vivid services, kde jsou typicky předplatné online služeb a limit cashbacku je 20 euro za měsíc, včera jsem byl v Lidlu nakoupit a zbytek do maximálního cashbacku jsem vyřešil zakoupením dárkových poukázek, dnes se resetoval limit na 20 euro bonusu na listopad a na Lidl zbývají ještě 3 dny, takže opět půjdu koupit poukázky pro získání znovu 20 euro maximálního cashacku, neboť jiné služby z této kategorie odměn nepoužiju

Jinak cashback jsem předtím sbíral do Tesly a udělala mi krásných asi 40% zisk, takže cashback byl ještě o dost vyšší reálně (teď už mám odměny převedené do eur a těchto 20+20 jsou nové odměny, které se tím zafixují proti propadu, že sice můžou růst, ale při poklesu Tesly vím, že vždy alespoň těch 40 euro z toho bude)

-- 1. 11. 2021 08:37 --

těžko říct, jak by se to chovalo zároveň i s aktivním super deals, kde je Lidl taky, tak zda by to za jeden nákup přiznalo odměny dvě, tedy do každé kategorie nebo třeba jen tu vyšší
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pivinecek 3. 11. 2021 16:05

ahoj, nemá někdo vyzkoušeno v Super deal, zda Spar = Albert? Když Albert koupil v ČR Interspar? Asi to nebude fungovat, že?
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 3. 11. 2021 18:57

já bych řekl, že to spíš fungovat nebude, nejde o majitele, ale především o název obchodníka v popisu transakce
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků