Platební terminál

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod antoushek 4. 2. 2021 07:49

Kdo je podnikatel, může teď do 31.3.2021 získat na rok platební terminál zdarma (do měsíčního obratu 50000 Kč.
https://www.ceskoplatikartou.cz/
antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hgfdsa 4. 2. 2021 08:08

Škoda že nemůžu mít jen tak ičo. :-(
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 2. 2021 09:19

Tak můžeš zřídit rodinnému příslušníkovi, ne? :-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 4. 2. 2021 09:22

Tady není tak podstatný, co bude ten první rok, ale na kolik to vyjde celkem. Co jsem se pokusil u pár dokopat k podmínkám, tak to vypadá na pěknou zlodějnu, kdy to "zdarma" může vyjít až na desítky tisíc.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 4. 2. 2021 10:17

Tohle už běží skoro rok a koukám, že stále ty terminály neudali... Asi podnikatelé umějí počítat.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dalich 4. 2. 2021 10:58

Je to drahé i za ten rok bez poplatku. Sám mám mPOS od ČSOB, poplatek 0,99 % na všechny karty MC a VIsa (i business a mimo EU regulaci), paušál 0 Kč. Ale neumí Amex, Diners, JCB a UPay.

Zálohu mám SumUp, 1,95 % na vše, včetně Amexu.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xls 4. 2. 2021 11:14

SumUp jsem si taky pořídil jako záložní řešení pro případ EET, zatím to ale leží bez použití v zásuvce, v ostrém provozu jsem to nepotřeboval. To mi přijde pro příležitostné použití jako solidní, vícenáklady klidně nechám zaplatit zákazníka. Něco s paušálem by se mi ale nikdy nevyplatilo.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod antoushek 18. 2. 2021 06:23

antoushek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hgfdsa 18. 2. 2021 06:52

Těmi poplatky to ale ČS zase zabila. :shock:
hgfdsa
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků