Fúze bank, pojišťoven nás čeká

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Menton 11. 4. 2021 10:15

Tak trinity nic neriskuje, půjčuje firmám já myslím ze proti zástavě v tom má lapčík asi ze založny zkušenost, karty nema, Spíš jsou u něj depozita na kterých muže tvořit zisk. Nerekl bych že takto nemůže růst ale pomalu. Řekl bych že ted jsou na tom špatně poskytovatele rychlých uvěrů, kde je ted obrovský zisk z let minulých gigantická ztráta a to je videt i na jinak výkonném HC. Prostě když se daří valí se penízky ale jak se to otočí počítáš v mínusu desítky procent. To je i důvod že já ted s investici do P2P tak rok počkám. Až se situace otočí.
Menton
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 4. 2021 10:39

Klient ps píše:
drkarel píše:Njn, taky je tu pár slabomyslnejch, zamindrákovanejch jedinců, co tu musí čas od času někoho bezdůvodně urážet, aby přežilo dalších pár dnů svého trudného života.
Mimochodem.
Kdo tu 5.4. psal, že Creditas (spolu s Trinity) jsou banky na odstřel? Nebyl jsem to náhodou já?
A jak to souvisí s tím, co jsem psal já, když už na to odkazuješ? Ale chápu, že nechápeš.
drkarel
Inventář



Odeslat příspěvekod hgfdsa 11. 4. 2021 12:19

Třeba se jen bojí, že si ho lidi nebudou pamatovat vůbec? :D
hgfdsa
Trvalý BAN



Odeslat příspěvekod Delitzsch 11. 4. 2021 23:14

Asociace určitě karty nezakázala. Menší finanční instituce ale rozhodně zvažují, zda je nabidnout. Majitel Trinity již krátce po transformaci banky z kampeličky opakovaně veřejně uvedl, že jde hlavně o banku pro ukládání úspor. Později se banka vyjádřila, že kvůli zájmu klientů karty zavedou. Menší banky a fintech společnosti často karty nakupují od externích dodavatelů, v ČR nejčastěji od ČSOB. Není to levné, takže některé instituce si ani neplatí vlastní vzhled plastu a nabízejí originální design ČSOB (Artesa, dlouhá léta WSPK). Ani banky s vlastními kartami nemají vždy vlastní kartové centrum. Vše připravit, propojit a uvést do bezchybného provozu objektivně trvá.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 11. 4. 2021 23:49

Jak pise Delitzsch, i FIO mela hodne dlouho karty vydavane od CSOB, nez presli na vlastni.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 12. 4. 2021 10:53

Ano, i MPÚ v minulosti poskytoval klientům v privátním bankovnictví karty RB.
Lenka_2
Nadšenec


Odeslat příspěvekod Zedna1 23. 6. 2021 10:09

Dal jsem to sice jiz do vlakna Monety, ale nyni kopiruji i sem:

22.6.2021
Akcionáři Monety kývli na spojení s částí PPF, pak ale neschválili navržené financování
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... f-40364050
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 23. 6. 2021 12:11

A víš, že na to máme celé téma? - viewtopic.php?f=312&t=1313698
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků