"Rýma na účtě" - Nikomu neposkytujte čísla KARTY ani CVV

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 14. 5. 2021 22:09

Ještě dodatek: Obě karty jsem používa přibližně stejně a obě karty MC i Visa jsem svým zp. znehodnotil. A reakce bank vypadal asi následovně: "Odpověď" b. s MC
- není problém, kartu jsem vám blokli (se souhlasem) a nová karta už je na cestě (bezpaltně), včera dorazila.
"Odpověď" b. s VISA - pokud budete chtít, tak si kartu sám zablokujte a sám si požádejte o novou, pokud tedy chcete. Ale počítejte s tím, že za vystavení nové budeme požadovat std. polatek 100 Kč.
Takže s jakou kartou jsem již dnes platil? A na jakou budu ještě více než rok a půl čekat než mi přijde (zdarma) nová po uplynutí expirace ? Tj. která mi leží v šuplíku načekačce (resp. na odvykačce na IB i SB) ? Splněno...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 15. 5. 2021 07:37

Poplatek za vydání karty bude asi věc banky a ne Visa nebo MC, ty ti napřímo kartu ani nevydají.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 5. 2021 09:12

Tak nějak, takže bys možná, DrumSession, nemusel chránit ty banky anonymizací. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 5. 2021 17:17

AirB - OK, po tlf. sami nabídli pomoc při řešení prblmu, blokli kartu a poslali novou
(takové normální jednání, také nechtějí nepříjemnosti)
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 22. 5. 2021 01:08

Za me sbazar...
Posledni dobou me tohle pije krev, pokud clovek zada verejne i cislo, co je na kredit a ma toto cislo jen tak vobyc hozene na WhatsAp ihned mu pricestuje zajemce. Samozrejme vetsinou fake a chodi tam tyto kraviny. Uz me prislo i to s tou postou, odkaz nekde ze zaplatil a ze prijede kuryr :D
Vetsinou to blokuju. Asi to cislo sundat z WhatsAp nebo to je na zabiti a at si na zverejnene cislo nekde pisou.

Jinak pozor na inzerovani prodeje, pokud je to vic zname nebo lukrativni zbozi, najdou se lidi co skopiruji info a potom jmenem dotycneho kopiruji fake inzeraty :(
Takze kdyz nekdo chce videt i puvod zbozi a fakturu, mam docela strach mu to poslat a radeji mu nabizim sraz osobne at se sam podiva az prijde :(

Nebo jak tu jednou zaznelo, ze ihned prijde dotycny ale ma prosbu, posle penize obratem na ucet a za hodku se zastavi :( To byl snad nejhorsi podvod. Pachatel skutecne poslal penize, dorazil, vzal i zbozi ale skocil do taxiku a prodejce prisel o zbozi ale penize uz nemohl z uctu vybrat, protoze je zablokovala banka. Sli totiz z hacknuteho uctu :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xsw 22. 5. 2021 04:34

A co jako, svět je plný podvodníků, internet je anonymní a nebezpečný, telefonní číslo tam snad inteligentní človék v inzerátu nezveřejní, hlupák klidně, na fcb a obdobných sociálních sítích jsou registrováni jen děti, pedofilové a hlupáci, až takové věci pochopíš, nebude ti z internetu nic hrozit.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ripper6 22. 5. 2021 16:02

FB to myslis tuto nejvetsi a nejznamejsi sit? :D Je vtip ze ji ma kde kdo, i lidi ruzne z prace a i vyse postaveny. Navopak pokud dnes reknu ze nemam FB a ze tam nemam radne profil, fotky, svoje radne cele jmeno tak jsem za podivina, mozna podvodnika, mozna za toho co trpi stihou a sledovanim :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xsw 22. 5. 2021 16:09

Prostě se chováš jako ovce ze stáda ovcí. Proto tam je většina registrována, jsou součastí stáda.
xsw
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 5. 2021 07:13

Člověk na tom musí být dost špatně, když si dodává sebevědomí tím, že nemá profil na FB. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 23. 5. 2021 11:17

PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 23. 5. 2021 21:15

Osobne ma porad velky prostor zapracovat na respektu k ostatnim lidem.
Porad pamatuju jak nazyval hlupaky ty co investuji do akcii a pred rokem to zacal delat sam - je tedy nejspis sam hlupak.
drkarel píše:Člověk na tom musí být dost špatně, když si dodává sebevědomí tím, že nemá profil na FB. :D
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 23. 5. 2021 21:39

taylor729 píše:Osobne ma porad velky prostor zapracovat na respektu k ostatnim lidem.
A já mám zase hodně trpělivosti. :nenapadne :lol: :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 5. 2021 06:11

Tak to máš té trpělivost až moc po tom, co osobne předváděl dříve zde a i na mFóru. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 6. 2021 15:52

PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 1. 6. 2021 17:16

Právě mi přišla SMS z "čísla" CSOB:

Vazeny kliente. Vase Identifikacni cislo jsou z bezpecnostnich duvodu zablokovan. Prosime, obratite se na: https://bit.ly/*******

Nechci zkoušet, co by mě tam potkalo.
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků