PLUTUS - náhrada crypto.com?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod tomasvlasak 24. 11. 2022 13:24

takže aktivace 1.11. nebyla moc dobrá :/
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 11. 2022 23:07

Hmmm... taky 1.11... :-\
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Milos 24. 11. 2022 23:17

Já s aktivací PLUTUS karty vyčkávám až na leden, až skončí Spotify výhoda u CRYPTO karty.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod wurk 25. 11. 2022 13:08

co to ma za smysl? vzdyt i s tim starter tarifem jde vyuzit jeden perk zadarmo
wurk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 25. 11. 2022 18:48

Mám v plánu využívat dva perky (Spotify + Netflix) v rámci placeného tarifu Everyday, na který chci přejít po úvodním bezplatným měsíčním tarifu Premium.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 11. 2022 20:30

Už máte někdo odečtený ten poplatek za non-euro platbu? Já pořád nic...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod George_76 1. 12. 2022 21:21

Tak jsem od včerejška zaregistroval změnu a top up prostředku z účtu na kartu se provádí už okamžitě, takže pozitivní změna :)
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 2. 12. 2022 11:42

Milos píše:Kurz je jedna věc a poplatek je věc druhá. Musíš chvíli počkat a separátně by se ti měl objevit poplatek €0.57 + 1.5% z každé platby, která není v měně EUR.


Já nevím jak vy, ale já žádný poplatek stále naúčtovaný nemám.
Platby začátkem listopadu (3 platby v CZK) a jedna ve druhé půlce listopadu (USD) a stále nic.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod .void 2. 12. 2022 11:53

George_76 píše:Tak jsem od včerejška zaregistroval změnu a top up prostředku z účtu na kartu se provádí už okamžitě, takže pozitivní změna :)

No, ono i teď je to teď spíše stále na náhodě, někdy je to okamžitý, někdy za několik hodin, a někdy klidně i den nebo dva.

-- 2. 12. 2022 23:33 --

Dobití karty z dnešního rána je doteď zaseklá někde ve frontě dávek platby. Vypadá to na smolíka až do pondělí nebo úterý.
.void
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 4. 12. 2022 12:45

To nevím, zkoušel jsem to teď za poslední dny 3x i v pátek, kdy se mi dříve připisovaly peníze až v pondělí a pokaždé to bylo okamžitě.
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 6. 12. 2022 05:35

Zistený nový fail... Nie vždy dorazia peniaze na účet plutus, ktoré si zašlete zo svojej banky. Je jasné, že účet musí byť na vaše meno. Ani to však nie je úplná istota, že peniaze prídu. Nestratia sa, vrátia sa na váš účet späť, ale blbé je, že čakáte ich pripísanie na účet cca 24 hodín, nič sa nepripíše a o ďalších 24 hodín mate vratku na svojom domácom účte. Stalo sa mi to na 365ke,mbank. Zaujímavé je, že v jeden deň prešlo všetko v poriadku a ďalší deň nie. Dokopy 3 vrátené platby nie za sebou) z cca 12. A to už je celkom nepríjemné...
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz01 6. 12. 2022 06:02

Při platbě taky pozor, že IBAN je GB (mimo EHP) a třeba RB účtuje takové SEPA platby s poplatkem (pokud nemáte Prémiový účet s 1x cizoměnovou platbou v měsíci zdarma).

Já to věděl a skoro jsem se nachytal...
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ard3ne 6. 12. 2022 07:55

Pravda, ja som si na crypto.com poslal z unicredit a hneď poplatok 5 eur... Fio je v pohode zdarma, mbank zdarma, 365 zdarma... Ale tie štandardné molochy to spoplatňujú
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků