PLUTUS - náhrada crypto.com?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod George_76 2. 6. 2023 17:01

Využil jste nekdo tu akci s temi perky McDonalds atd s prechodem na Premium plan s odmenou 20 USD? Dneska se mi aktivoval Premium, tak premyslim jestli ho nechat nebo prepnout zpet na Everyday kdyz stejne zustane az do 2.7. coz je az po vyhodnoceni ty akce :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SamerLP 2. 6. 2023 20:18

Ja som využil, aktivoval sa mi Premium ešte tuším 20.5. No rozmýšľam, či nechať ešte radšej mesiac alebo zruším to aby som už teraz 20.6. mal späť Everyday a nemusel platiť za Premium. Ale podľa toho čo mi na Discorde písali tak keďže podmienky som splnil môžem to už zmeniť späť.
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George_76 4. 6. 2023 22:18

Jasan, no asi pockam do toho 26.6. kdy maji vyplatit tu odmenu, pro jistotu a pak to hodim zpet, stejne mam dalsi obdobi az 2.7. takze do ty doby mam cas :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 5. 6. 2023 16:02

neskúšal niekto nabíjať plutus aj o čase po 1700 hod? prišli peniaze na kartu?
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_76 5. 6. 2023 17:17

ja už se raději držím jen toho 9:18, to mi stale funguje na 100%, az na to ze obcas zapomenu, jako dnes :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rupizhnjaak 5. 6. 2023 17:23

Ani 9.18 není spolehlivé, psal to tady ard3ne a já mám stejnou zkušenost :'(
Zkoušel jsem i po 17.00, ale taky nic. Posledních několik týdnů peníze na kartu přijdou cca za 1.5 dne, pod 24 hodin jsem se nedostal už dlouho...
Rupizhnjaak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod George_76 5. 6. 2023 18:08

Vím že to psal, ja jen píšu, že u mě zatím stále pokaždé tento čas zafungoval :) Myslím,že v tuto chvíli nic lepšiho není :)
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stileth 5. 6. 2023 22:55

Kdyz jsem to zkusil vecer, tak to trvalo 2-3 dny nez to prislo na kartu. A uplne blby napad je delat to v patek vecer. :(
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ard3ne 6. 6. 2023 07:49

čiže podvečer je tutovka, že neprejdú. nič, čakám na 09:18, snáď budem mať šťastie, keďže ma čaká kvapku väčšia platba :-)

-- 6. 6. 2023 09:19 --

9:18 zabralo. dve nabitia na rôzne karty.
dííííky bohu za 9:18 :-D
ard3ne
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_76 6. 6. 2023 08:29

Dnes jsem málem zase zapomněl, ale v 9:20 a 400 euro opet instantne, tak nevim ale u me to funguje , ale mozna mam bud stesti a nebo nenabijim tak casto :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SamerLP 7. 6. 2023 14:39

9:18 dnes istota ako vždy, aj 9:20 prešlo. Preistotu ak mám viac než 20€ dávam to na dvakrát aby to prešlo.

Ale zároveň keďže dobíjam to cez ich aplikáciu v mobile tak je to niekedy ako aj dnes dosť spomalené. Napríklad dobil som prvýkrát dal refresh a dobilo to, ale druhýkrát dobil som a nič sas nestalo, zaseklo sa to a ukazovalo mi, že peniaze sú stále na účte a neprešli na kartu.

Inak som čítal na Reddite niečo také, že možno zvýšia poplatky od júla keď spojazdnia znova DEX. Či to je pravda, Plutus nepotvrdil, no uvidíme, snáď to tak nebude a ostane to ako predtým, že pri platených plánoch bude zmena PLU na EUR zdarma ako bola doteraz.
SamerLP
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cermakjn 8. 6. 2023 13:31

https://support.plutus.it/hc/en-us/arti ... Transition

TL;DR
Sjednocený zůstatek - karta x účet
25.7. budou mít stávající uživatelé novou virtuální kartu
10.8. bude stávající plastová karta zrušena, nutno vynulovat zůstatek, nebo řešit dodatečně
srpen - možnost objednat novou plastovou kartu
cermakjn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod George_76 8. 6. 2023 15:25

Tak jsem si to cele precetl a jedna vec mi neni jasna... od 25.7. budu mit novou virtualni Plutus kartu ktera bude mit zustatek 0, zaroven ale budu mit stavajici kartu se stavajicim zustatkem do 10.8. A ted co mi neni jasne. Obe tyto karty mohu mit v Curve a platit s nimi nebo ta puvodni uz v Curve fungovat nebude a pujde platit jen tim plastem? Coz ale znamena poplatek za smenu CZK/EUR... pokud je to tak, bude nejlepsi vse utratit do 25.7. coz jak pisou vynulovat zustatek na karte nebude zas tak jednoduche :D
George_76
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 6. 2023 15:30

Já to chápu tak, že nová virtuální karta bude svázaná se zůstatkem na účtu. Původní plastová karta má svůj vlastní zůstatek.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 6. 2023 15:59

Rozumím tomu stejně - čili do 9. srpna bude vhodné zůstatek na současné kartě úplně vyčerpat, nejlépe již nedobíjet (jen za účelem zaokrouhlení a následného výběru z bankomatu, anebo dobít Revolut), jinak již od 25. července půjde platit novou kartou, navázanou přímo na zůstatek "běžného" účtu. V meziobdobí nebude mít problém mít do Curve (případně Google Pay, v Apple Pay až od srpna) přidané obě karty.
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků