PayPal a vše o něm

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 15. 12. 2010 15:57

dayslypper: presne tak, zapocte se cena uctu PP a zbytek se strhne z karty :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod dayslypper 25. 12. 2010 14:06

Takže to je automatické a nic tedy nastavovat nemusím. Díky. :-)
dayslypper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 12. 2010 14:54

Člověče nevím, mě na PP pořád visí 50 Kč z ověřovacího poplatku a přitom platby se mi strhávají z karty.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Zdibrid 25. 12. 2010 15:58

Mně se taky nepodařilo zkombinovat zůstatek s kartou do jedné platby. :hm
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dayslypper 25. 12. 2010 16:08

Ok, prozradí nám tedy S474N, jak to udělal? ;-)
dayslypper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 25. 12. 2010 18:32

Přednostně se peníze vždy (automaticky) strhnou ze zůstatku na PayPal účtu (PayPal Balance) a zbytek částky jde z karty.

-- 25. 12. 2010 18:36 --

PatrikChrz píše:Člověče nevím, mě na PP pořád visí 50 Kč z ověřovacího poplatku a přitom platby se mi strhávají z karty.

A zadal jsi už Patriku v PayPal účtu ten 4místný PayPal EXPUSE kód?
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 12. 2010 14:23

Jo zadal, kartu mi to "odblokovalo" pro vyšší limit, to prošlo. Jen ta padesátikoruna tam furt visí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 26. 12. 2010 14:52

Zajimave, zrovna pred tydnem vyexpirovala karta polovicce a probehlo to presne jak pise Havers. Pri nakupu neceho se nejdrive strhlo 50 CZK z PayPal Balance a zbytek se dorovnal z kreditky.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 12. 2010 18:00

Mně vracel nedávno pár dolarů nějaký Číňan (OT: po půl roce od zaplacení a nedodání zboží, sliboval nové zaslání, pak vrácení peněz a vrátil je až poté, co mu jsem mu česky napsal, že je zkur... čínskej zmetek) a při dalším nákupu (jinde ;-) ) se strhly tyhle peníze a zbytek doplatil z karty.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdibrid 26. 12. 2010 20:51

asi není Paypal jako Paypal ;-)
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 26. 12. 2010 20:54

Tak já si myslím, že je to protože tch 50 je v CZK a nakupuješ třeba za USD. Použijí se při nákupu v CZK, nebo pokud je převedeš třeba na USD
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 12. 2010 00:29

Aha, to bude tím. No neva, neplatím pro sebe, ale pro známého, který nakupuje na německé eBay vláčky a vždycky mi dá nějaké dýžko, takže těch 50 Kč mám už několikrát zaplaceno :).
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Zdibrid 27. 12. 2010 14:34

libol: Dík za tip, příležitostně vyzkouším. Napadá mně, že jsem přes Paypal ještě asi nikdy neplatil v CZK.
Zdibrid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 27. 12. 2010 15:03

Tak si zkus treba neco objednat na tech ruznych slevovych portalech typu Slevomat atd :mrgreen:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 6. 1. 2011 21:40

Podařilo se někomu poslat peníze z PayPalu na FIO účet? PayPal má evidentně problém se slovenským IBAN :hm
stepano
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka